Autor Wątek: Badania  (Przeczytany 1639 razy)

Offline kluczq

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 2
Badania
« dnia: Lipiec 23, 2013, 00:23:35 »
Witam -_- Uczę się w 3 LO pożarniczym.W przyszłości marzę ,aby dostać się do szkoły aspiranckiej.Proszę napiszcie mi jakie badania mogę  zrobić u siebie ,abym mógł wiedzieć czy mogę iść do tej szkoły.Bardzo bym chciał sie tam dostać.Mieszkam 400 km od tej szkoły woj. podlaskie  i chce wiedzieć czy mam szansę i CZY SIĘ DO NIEJ STARAĆ.Dodam ,że mam płaskostopie i boczne skrzywienie kręgosłupa.Pytam się ,bo nie chce rozczarowania po ciężkiej pracy włożonej  i na koniec  na badaniach zdziwienie,że i tak bym się nie dostał ,bo zdrowie na to nie pozwala.Pozdrawiam  :straz:

Idziesz do lekarza MSW, robisz badania te na które on Cię skieruje.
Czytasz ostatnie 20 stron wątku Kto do SA PSP w 2013 r. oraz wątek Badania - jak i co.
I wszystko wiesz,  i nie spamujesz ... witamy na forum
« Ostatnia zmiana: Lipiec 23, 2013, 09:22:43 wysłana przez robn »

Offline Moqill

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 353
Odp: Badania
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 23, 2013, 01:13:13 »
Okulista, krew, spirometria, psycholog. Chyba najczęstsze powody.

Offline kluczq

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: Badania
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 23, 2013, 09:57:33 »
ale boczne skrzywienie kręgosłupa i płaskostopia  nie przeszkadza ?

Offline DjDhan

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 203
Odp: Badania
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 23, 2013, 10:06:26 »
Skrzywienia i wady kręgosłupa, wrodzone lub nabyte, nie upośledzające sprawności ustroju - Zdolny
Skrzywienia i wady kręgosłupa, wrodzone lub nabyte, nieznacznie upośledzające sprawność ustroju - Nie zdolny
Skrzywienia i wady kręgosłupa, wrodzone lub nabyte, znacznie upośledzające sprawność ustroju (garb) -Nie zdolny
Choroba zwyrodnieniowa kręgosłupa nieznacznie upośledzająca sprawność ustroju- Nie zdolny
Choroba zwyrodnieniowa kręgosłupa znacznie upośledzająca sprawność ustroju - Nie zdolny


Stopa płaska lub wydrążona bez upośledzenia sprawności - Zdolny / Nie zdolny
Stopa płaska, koślawa lub wydrążona, miernie upośledzająca sprawność - Nie zdolny