Autor Wątek: Kto do SA PSP w 2014 roku?  (Przeczytany 871042 razy)

Offline milekpl3

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 62
  • Czas pokaże.
Odp: Kto do SA PSP w 2014 roku?
« Odpowiedź #2050 dnia: Maj 09, 2014, 16:03:16 »
za tydzień trzeba się dowiedzieć ilu chętnych

Offline mrdrążek

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 260
  • SAPSP Poznań
Odp: Kto do SA PSP w 2014 roku?
« Odpowiedź #2051 dnia: Maj 09, 2014, 16:15:11 »
za tydzień trzeba się dowiedzieć ilu chętnych
Dokladnie, za tydzien wszystkie podania powinny juz byc w szkolach
fiza, chemia, drążek, bieg i bieg :D

Offline przemissimo

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 304
  • KM PSP m.st. Warszawy
Odp: Kto do SA PSP w 2014 roku?
« Odpowiedź #2052 dnia: Maj 09, 2014, 16:19:50 »
za tydzień trzeba się dowiedzieć ilu chętnych

Zmieni to coś:)? Trzeba się dostać bez względu na to ilu chętnych i ile miejsc! Walczyć, trenować i liczyć tylko na siebie! Wytrwałości!

Offline matrixartur

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 150
  • SA PSP Kraków
Odp: Kto do SA PSP w 2014 roku?
« Odpowiedź #2053 dnia: Maj 09, 2014, 17:41:44 »
Matury w tym roku trudne, chłopaki w temacie kto do SGSP strasznie narzekają, jesli im się nie uda pewnie zostanie im SA zamiast studiów, jak myślicie może to wpłynąć na szanse dostania się do aspirantki tych co próbują tylko tu? Nie obrażając nikogo to chyba oni mają trochę większe szanse ze względu na poziom fizyki chemii

Offline mrdrążek

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 260
  • SAPSP Poznań
Odp: Kto do SA PSP w 2014 roku?
« Odpowiedź #2054 dnia: Maj 09, 2014, 17:44:10 »
Matury w tym roku trudne, chłopaki w temacie kto do SGSP strasznie narzekają, jesli im się nie uda pewnie zostanie im SA zamiast studiów, jak myślicie może to wpłynąć na szanse dostania się do aspirantki tych co próbują tylko tu? Nie obrażając nikogo to chyba oni mają trochę większe szanse ze względu na poziom fizyki chemii
Słuchaj. zawsze tak było ze czesc miala chceci na sgsp a dostaje sie tam 90 i reszta pewnei probuje do sa.
Wiec ten rok nie jest inny...
fiza, chemia, drążek, bieg i bieg :D

Offline akosp

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 21
Odp: Kto do SA PSP w 2014 roku?
« Odpowiedź #2055 dnia: Maj 09, 2014, 17:52:25 »
W Poznaniu wystarczy ksero świadectwa ukończenia szkoły lub maturalne. Nie musi być ono potwierdzone notarialne. Pozdrawiam ;)  :straz:
"Z Sercem do ludzi, Z Rozumem do akcji..."
[...] nawet z narażeniem życia [...]

Offline MetFis

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 129
Odp: Kto do SA PSP w 2014 roku?
« Odpowiedź #2056 dnia: Maj 10, 2014, 08:29:15 »
 :straz: :straz:
« Ostatnia zmiana: Październik 03, 2019, 00:06:51 wysłana przez MetFis »

Offline przemissimo

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 304
  • KM PSP m.st. Warszawy
Odp: Kto do SA PSP w 2014 roku?
« Odpowiedź #2057 dnia: Maj 10, 2014, 10:14:41 »
W Poznaniu wystarczy ksero świadectwa ukończenia szkoły lub maturalne. Nie musi być ono potwierdzone notarialne. Pozdrawiam ;)  :straz:

Czemu takie bzdury piszesz?

Cytuj
Wymagane dokumenty:

    podanie do szkoły>> wzór do pobrania <<
    oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych >> wzór do pobrania <<
    oryginał świadectwa ukończenia szkoły średniej lub kserokopia poświadczona za zgodność z oryginałem przez organ wydający dokument lub notarialnie
    kopia dowodu opłaty egzaminacyjnej (z podaniem imienia i nazwiska kandydata) w wysokości 100 zł na konto:
www.sapsp.edu.pl

Albo szkoła Ci da kopie z podpisem i pieczątką że jest to oryginał albo notariusz.

Offline osobisty

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 19
Odp: Kto do SA PSP w 2014 roku?
« Odpowiedź #2058 dnia: Maj 10, 2014, 10:32:16 »
Siema. Chciałbym się dowiedzieć jak jest z przepustkami w SA w poznaniu? Czy można wracać do domu na ferie do domu? Wakacje są wolne, czy tak jak w sgsp ma się jakieś służby? Zdarzają się wolne weekendy? Jak tam wygląda wgl nauka, są normalne zajęcia? Z góry dzięki za odpowiedź, pozdro ! :)

razzor

  • Gość
Odp: Kto do SA PSP w 2014 roku?
« Odpowiedź #2059 dnia: Maj 10, 2014, 11:09:42 »
Nie rozumiem takich pytań  teraz... Jak się dostaniesz, to się wszystkiego dowiesz ;)
Jak dostaniesz przepustkę to pojedziesz do domu - jak nie, to nie.

Offline Pom

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 755
Odp: Kto do SA PSP w 2014 roku?
« Odpowiedź #2060 dnia: Maj 10, 2014, 11:45:58 »
Co jest że jednego dnia podciągnę się 17 razy a drugiego 13? :D

Offline przemissimo

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 304
  • KM PSP m.st. Warszawy
Odp: Kto do SA PSP w 2014 roku?
« Odpowiedź #2061 dnia: Maj 10, 2014, 11:48:09 »
Co jest że jednego dnia podciągnę się 17 razy a drugiego 13? :D

Może zmień nastawienie:) Albo przetrenowanie.

Offline PotwiedzoneInfo

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 178
Odp: Kto do SA PSP w 2014 roku?
« Odpowiedź #2062 dnia: Maj 10, 2014, 12:00:02 »
Dobrze mowi kolega wyzej duzo zalezy od glowy  :straz:
Przeraża start cię? Nie zobaczysz mety.

Offline hubercik994

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 35
Odp: Kto do SA PSP w 2014 roku?
« Odpowiedź #2063 dnia: Maj 10, 2014, 14:14:47 »
W Poznaniu wystarczy ksero świadectwa ukończenia szkoły lub maturalne. Nie musi być ono potwierdzone notarialne. Pozdrawiam ;)  :straz:

Czemu takie bzdury piszesz?

Cytuj
Wymagane dokumenty:

    podanie do szkoły>> wzór do pobrania <<
    oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych >> wzór do pobrania <<
    oryginał świadectwa ukończenia szkoły średniej lub kserokopia poświadczona za zgodność z oryginałem przez organ wydający dokument lub notarialnie
    kopia dowodu opłaty egzaminacyjnej (z podaniem imienia i nazwiska kandydata) w wysokości 100 zł na konto:
www.sapsp.edu.pl

Albo szkoła Ci da kopie z podpisem i pieczątką że jest to oryginał albo notariusz.
czemu pierdoly ? sam przed chwila wrocilem i wzieli ksero , tylko musialem miec przy sobie oryginal i zobaczyli ze sie zgadza i tyle :)

Offline REEN

  • Byle do straży...
  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 960
Odp: Kto do SA PSP w 2014 roku?
« Odpowiedź #2064 dnia: Maj 10, 2014, 14:24:41 »
W Poznaniu wystarczy ksero świadectwa ukończenia szkoły lub maturalne. Nie musi być ono potwierdzone notarialne. Pozdrawiam ;)  :straz:

Czemu takie bzdury piszesz?

Cytuj
Wymagane dokumenty:

    podanie do szkoły>> wzór do pobrania <<
    oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych >> wzór do pobrania <<
    oryginał świadectwa ukończenia szkoły średniej lub kserokopia poświadczona za zgodność z oryginałem przez organ wydający dokument lub notarialnie
    kopia dowodu opłaty egzaminacyjnej (z podaniem imienia i nazwiska kandydata) w wysokości 100 zł na konto:
www.sapsp.edu.pl

Albo szkoła Ci da kopie z podpisem i pieczątką że jest to oryginał albo notariusz.
czemu pierdoly ? sam przed chwila wrocilem i wzieli ksero , tylko musialem miec przy sobie oryginal i zobaczyli ze sie zgadza i tyle :)

Tyle, że jego post chyba odnosił się do wysłania dokumentów, a nie składanych osobiście.

Offline przemissimo

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 304
  • KM PSP m.st. Warszawy
Odp: Kto do SA PSP w 2014 roku?
« Odpowiedź #2065 dnia: Maj 10, 2014, 14:36:30 »
W Poznaniu wystarczy ksero świadectwa ukończenia szkoły lub maturalne. Nie musi być ono potwierdzone notarialne. Pozdrawiam ;)  :straz:

Czemu takie bzdury piszesz?

Cytuj
Wymagane dokumenty:

    podanie do szkoły>> wzór do pobrania <<
    oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych >> wzór do pobrania <<
    oryginał świadectwa ukończenia szkoły średniej lub kserokopia poświadczona za zgodność z oryginałem przez organ wydający dokument lub notarialnie
    kopia dowodu opłaty egzaminacyjnej (z podaniem imienia i nazwiska kandydata) w wysokości 100 zł na konto:
www.sapsp.edu.pl

Albo szkoła Ci da kopie z podpisem i pieczątką że jest to oryginał albo notariusz.
czemu pierdoly ? sam przed chwila wrocilem i wzieli ksero , tylko musialem miec przy sobie oryginal i zobaczyli ze sie zgadza i tyle :)

No to oni tam w sekretariacie widzieli ale jak pocztą wysyłasz to zwykłe ksero nie przejdzie..

Offline Jako97

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 69
  • Cały czas do przodu :D
Odp: Kto do SA PSP w 2014 roku?
« Odpowiedź #2066 dnia: Maj 10, 2014, 14:50:13 »
Co jest że jednego dnia podciągnę się 17 razy a drugiego 13? :D

Może zmień nastawienie:) Albo przetrenowanie.

Głowa to jest znaczna części sukcesu. Jednak naprawdę dużo zależy od naszego trybu życia. Chodzi mi w tym miejscu o odżywianie oraz o podejście do treningu. Od odpowiedniej rozgrzewki też dużo zależy. Odpowiedni dogrzany mięsień to pobudzony mięsień. Wiadomo że nie podniesie to waszego rekordu o 10 powtórzeń ale 2-3 idzie na pewno.

Offline maxo

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 73
Odp: Kto do SA PSP w 2014 roku?
« Odpowiedź #2067 dnia: Maj 10, 2014, 15:24:39 »
Nie rozumiem takich pytań  teraz... Jak się dostaniesz, to się wszystkiego dowiesz ;)
Jak dostaniesz przepustkę to pojedziesz do domu - jak nie, to nie.

A co tu do niezrozumienia? Jak się wybiera szkołę, w której spędzisz dwa lata to chyba chcesz wiedzieć o niej jak najwięcej. Może chce chłopak zasięgnąć języka, w której szkole mu będzie najlepiej? Każdy ma jakieś swoje plany i dla niektórych SA to nie całe życie. A jak dla Ciebie wyżyną marzeń jest dostać się do SA to tylko Twoja sprawa i nie krytykuj kogoś kto stara się wiedzieć jak najwięcej. Sam taki byłem zanim dostałem się do CS i jakoś nie uważam by to było złe.

Offline seba71wro

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 20
Odp: Kto do SA PSP w 2014 roku?
« Odpowiedź #2068 dnia: Maj 10, 2014, 15:44:14 »
Panowie, pytanko, przez telefon udzielają wiadomości czy doszły dokumenty i czy wszystko z nimi ok ? I drugie pytanie, ktoś z Wrocławia do CS startuje ?
"A jeśli miałbym urodzić się znów, to tylko w Polsce i tylko tu"

razzor

  • Gość
Odp: Kto do SA PSP w 2014 roku?
« Odpowiedź #2069 dnia: Maj 10, 2014, 16:25:35 »
[..] Jak się wybiera szkołę, w której spędzisz dwa lata to chyba chcesz wiedzieć o niej jak najwięcej. Może chce chłopak zasięgnąć języka, w której szkole mu będzie najlepiej? [...]

Gdyby chciał zasięgnąć języka i dowiedzieć się jak najwięcej, to przeczytałby cały temat. Zajmuje to +/- pół godziny i znalazłby odpowiedź na wszystkie pytania. Pierwszy post chłopaka i od razu pytanie o coś, co było wałkowane paręnaście razy...

Uważam, że bardzo dobra jest chęć dowiedzenia się jak najwięcej, dlatego tego nie skrytykowałem, raczej sam sposób - można wykazać się choć odrobiną chęci, tym bardziej, że na jego pytania odpowiedzi przewijają się bardzo często :)

Offline schenk

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 82
Odp: Kto do SA PSP w 2014 roku?
« Odpowiedź #2070 dnia: Maj 10, 2014, 19:48:46 »
Panowie, pytanko, przez telefon udzielają wiadomości czy doszły dokumenty i czy wszystko z nimi ok ? I drugie pytanie, ktoś z Wrocławia do CS startuje ?

Nie wiem jak jest w Czestochowie, ale jak dzwoniłem do Krk to miła Pani sekretarka udzieliła mi informacji ale tylko o tym że dokumenty doszły. A czy wszystko z nimi ok to już nie mogła powiedzieć.

Offline frank789

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 8
Odp: Kto do SA PSP w 2014 roku?
« Odpowiedź #2071 dnia: Maj 10, 2014, 22:30:09 »
Dokładnie ak samo miałem w CS. Zadzwoniłem  i pani powiedziała że dokumenty doszły razem ze wszystkimi załącznikami, czyli ok, a czy dobrze wypełnione itd. to już nie wiadomo.

Offline Stanis

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 103
Odp: Kto do SA PSP w 2014 roku?
« Odpowiedź #2072 dnia: Maj 10, 2014, 22:32:36 »
To już lepiej na poczcie przy wysyłaniu dokumentów można sobie dodatkowo wziąć za 50 groszy opcję, że kiedy paczka zostaje dostarczona dostajemy smsa na nasz numer telefonu i wiemy, że w 100% nasza koperta jest już w szkole.

Offline mazzy92

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 37
Odp: Kto do SA PSP w 2014 roku?
« Odpowiedź #2073 dnia: Maj 10, 2014, 22:56:27 »
Dziś byłem na drzwiach otwartych w Poznaniu, przy okazji złożyłem dokumenty. Muszę powiedzieć, że wszystko było dobrze zorganizowane, kadeci kserowali świadectwa/prawo jazdy tym, którzy nie mieli. Były utworzone takie stanowiska, gdzie się podchodziło, siadało i od razu sprawdzane były dokumenty i czy wszystko się zgadza. Była mała kolejka, ale myślałem że będą większe tłumy. Wszystko szło sprawnie i bez problemów.
Po złożeniu papierów kadeci oprowadzali po całej szkole w takich grupach 10 osobowych i opowiadali jak wygląda życie na szkole, unitarce i poligonie.

Odwiedziny (przyszłej mam nadzieje) szkoły uważam za bardzo udane :)

Offline Smially

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 12
Odp: Kto do SA PSP w 2014 roku?
« Odpowiedź #2074 dnia: Maj 11, 2014, 12:44:16 »
Witam
Mam do was pytanie, planuje startować za rok do SA PSP. Jakie książki polecacie do nauki fizyki i chemii? Od kogo odkupić rozwiązania do testów? Te od trawki są dobre?