Autor Wątek: Kto do SA PSP w 2014 roku?  (Przeczytany 871047 razy)

Offline Arnie

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 125
Odp: Kto do SA PSP w 2014 roku?
« Odpowiedź #1875 dnia: Kwiecień 30, 2014, 18:58:15 »
Orientujecie się może czy wyrobili by mi prawko do 15 maja jak dzisiaj bym zdał egzamin na C? Ile wy czekaliście na prawko (Poznań)? Pytam z ciekawości, bo zawaliłem egzamin...Nie ma to jak robić specjalnie pod pkt. dodatkowe i upieprzyć na banale.

Offline maltanski

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 263
  • Cel: SA PSP
Odp: Kto do SA PSP w 2014 roku?
« Odpowiedź #1876 dnia: Kwiecień 30, 2014, 19:07:06 »
3 punkty Cie pewnie nie zbawią.   Niecałe dwa tygodnie.  Im szybciej zapłacisz, tym szybciej masz.
Ja tak miałem dwa lata temu.  Prawko dostałem 15 maja o godzinie 12-stej a o 14-stej wysłałem papiery.  Tyle, że nie wiedziałem, że mi wyrobili w ten dzień ;d Dopiero jak wróciłem do domu to przeczytałem na stronie. 
Im więcej potu wylejesz dziś, tym mniej krwi wylejesz jutro!

Offline Arnie

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 125
Odp: Kto do SA PSP w 2014 roku?
« Odpowiedź #1877 dnia: Kwiecień 30, 2014, 19:16:30 »
Mhm. Niby tak te 3 pkt. to 1 dobre zadanie ale już popadam w taką paranoję... jak widziałem wyniki z zeszłego roku gdzie była wojna o każdy punkt, zresztą co roku tak jest. Przez te święta i tak by mi pewnie nie wyrobili na czas.

Offline maltanski

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 263
  • Cel: SA PSP
Odp: Kto do SA PSP w 2014 roku?
« Odpowiedź #1878 dnia: Kwiecień 30, 2014, 19:28:36 »
Niby tak, ale nie rozumie osób, które ubolewają, bo robili prawo jazdy pod szkołe i nagle obcieli punktacje, albo nie zdążą zrobić i są tysiące zł w plecy.
Przecież prawko i tak wam się przyda potem.
Nie jutro to za 5 lat, ale się przyda. Także, luz :]
Im więcej potu wylejesz dziś, tym mniej krwi wylejesz jutro!

Offline ziomal312

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 312
  • Cel: SA PSP Poznań
Odp: Kto do SA PSP w 2014 roku?
« Odpowiedź #1879 dnia: Kwiecień 30, 2014, 19:44:27 »
Orientujecie się może czy wyrobili by mi prawko do 15 maja jak dzisiaj bym zdał egzamin na C? Ile wy czekaliście na prawko (Poznań)? Pytam z ciekawości, bo zawaliłem egzamin...Nie ma to jak robić specjalnie pod pkt. dodatkowe i upieprzyć na banale.
mysle ze bez problemu bys zdazyl wyrobic  :P na czym oblales ? mi testy jakos udalo sie zdac za pierwszym a jazd cos nie moge zdac bo  6 maja mam 3 podejscie  :fiuu:
Musisz chcieć sukcesu tak bardzo jak chcesz kolejnego oddechu!

Offline Arnie

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 125
Odp: Kto do SA PSP w 2014 roku?
« Odpowiedź #1880 dnia: Kwiecień 30, 2014, 19:55:05 »
Co racja to racja. I tak pewnie moja przygoda z prawkiem nie skończy się na samym B+C. @Ziomal też pyknąłem teorię za pierwszym, grunt to mieć dobre testy i jest rozwiązywać. A oblałem na tym, że nie zmieściłem się w tym jednym metrze na łuku... Za mocno dałem po hamulcach. Niestety, Ja uczyłem się na starym MAN-ie gdzie musiałem dać mocno po hamulcach żeby mi się zatrzymał a te WORD-owskie IVECO to jak wcisnąłem hamulec to myślałem, że przez przód wylecę. Szkoda pieniążków, bo kolejno praktyka to 200zł...

Offline ziomal312

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 312
  • Cel: SA PSP Poznań
Odp: Kto do SA PSP w 2014 roku?
« Odpowiedź #1881 dnia: Kwiecień 30, 2014, 20:17:58 »
Co racja to racja. I tak pewnie moja przygoda z prawkiem nie skończy się na samym B+C. @Ziomal też pyknąłem teorię za pierwszym, grunt to mieć dobre testy i jest rozwiązywać. A oblałem na tym, że nie zmieściłem się w tym jednym metrze na łuku... Za mocno dałem po hamulcach. Niestety, Ja uczyłem się na starym MAN-ie gdzie musiałem dać mocno po hamulcach żeby mi się zatrzymał a te WORD-owskie IVECO to jak wcisnąłem hamulec to myślałem, że przez przód wylecę. Szkoda pieniążków, bo kolejno praktyka to 200zł...
u kogo zdawales u takiego starszego wysokiego kolesia? bo ja tez w poznaniu zdawalem i dwa razy u tego samego. noo masakra powiem ci ze chyba predzej zbankrutuje niz na te prawko zdam taki hajs ciagna i wykup tu jeszcze jakies jazdy przed egzaminem to juz w ogole. No ale coz kto nie ryzykuje ten nie ma  -_-
Musisz chcieć sukcesu tak bardzo jak chcesz kolejnego oddechu!

Offline Arnie

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 125
Odp: Kto do SA PSP w 2014 roku?
« Odpowiedź #1882 dnia: Kwiecień 30, 2014, 20:27:04 »
Zdawałem u takiego wysokiego bruneta "przystojniaczka" w marynarce, chyba Wojciech jakiś tam. Nie znam nazwiska, bo z przypływu złości podarłem tą kartkę od egzaminu. Gościu wporzo no ale zasady są zasadami. Tak jak mówisz, ceny są zabójcze, ale wiadomo że WORD-y są nastawione na dojenie... Powiem Ci, że jak mam jechać do nich na kolejne egzaminy to jestem chory, szkoda że na takim odludziu to jest. W końcu zdamy tylko pytanie kiedy  ^_^

Offline kamm92

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 192
Odp: Kto do SA PSP w 2014 roku?
« Odpowiedź #1883 dnia: Kwiecień 30, 2014, 20:44:41 »
ja na C za pierwszym razem a na C+E  dopiero za 5 ostro przekichane jest, trzeba się cały exam pilnować chwila nie uwagi i dupa  :szalony:

Offline Arnie

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 125
Odp: Kto do SA PSP w 2014 roku?
« Odpowiedź #1884 dnia: Kwiecień 30, 2014, 20:50:10 »
Pewnie dupsko ucieka na C+E? Przede mną była dziewczyna i robiła C+E ale raczej nie zdała, bo nie widziałem żeby wyjeżdżała z placu. Szkoda, bo na jazdach robisz wszystko perfekt, a idziesz na egzamin i lipton jak to teraz mówią.

Offline przemissimo

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 304
  • KM PSP m.st. Warszawy
Odp: Kto do SA PSP w 2014 roku?
« Odpowiedź #1885 dnia: Kwiecień 30, 2014, 21:15:10 »
Można wpłacić poprzez konto internetowe czy trzeba na poczcie/ w punkcie opłat?

Można przez konto internetowe i potwierdzenie również wydrukować ze strony banku. Ja tak zrobiłem i Pani w sekretariacie powiedziała, że wszystko bardzo dobrze:)

Offline milekpl3

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 62
  • Czas pokaże.
Odp: Kto do SA PSP w 2014 roku?
« Odpowiedź #1886 dnia: Maj 01, 2014, 13:21:31 »
Orientujecie się może jaki jest mniej więcej próg, aby dostać się po testach? Mam na myśli część pisemną. Staram się ogarnąć nie tylko chemię, ale też fizyke. Ale powiedźmy sobie szczerze niektóre pytanie mnie kładą na łopatki.. Dlatego jestem ciekaw ile mniej więcej trzeba było by zrobić, aby mięć te punkty do zakwalifikowania się..

Było tego sporo na forum wystarczy troche poszukać.
Ale z tego co pamiętam to w tamtym roku Poznań 51? a reseszta nie wiem

51 punktów? Nie wydaje mi się, by był tak malutki próg punktowy.

Offline ziomal312

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 312
  • Cel: SA PSP Poznań
Odp: Kto do SA PSP w 2014 roku?
« Odpowiedź #1887 dnia: Maj 01, 2014, 13:24:12 »
potwierdzam kolo 51 we wszystkich szkolach  :P
Musisz chcieć sukcesu tak bardzo jak chcesz kolejnego oddechu!

Offline milekpl3

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 62
  • Czas pokaże.
Odp: Kto do SA PSP w 2014 roku?
« Odpowiedź #1888 dnia: Maj 01, 2014, 14:04:13 »
Wychodzi na to, że jak ktoś zrobił 10 z fizyki i 10 z chemii to nie miał zadnych problemów żeby się dostać :P

Offline kocioł

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 184
Odp: Kto do SA PSP w 2014 roku?
« Odpowiedź #1889 dnia: Maj 01, 2014, 14:16:11 »
Oby teraz było podobnie...

Offline milekpl3

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 62
  • Czas pokaże.
Odp: Kto do SA PSP w 2014 roku?
« Odpowiedź #1890 dnia: Maj 01, 2014, 14:22:10 »
Zobaczymy ile w tym roku będzie chętnych. Z tego co mi się wydaje to można chyba zapytać o to w sekretariacie przy składaniu podań, ile dotychczas osób złożyło?

Offline kocioł

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 184
Odp: Kto do SA PSP w 2014 roku?
« Odpowiedź #1891 dnia: Maj 01, 2014, 14:48:37 »
Podejrzewam, że chętnych będzie tylu co rok temu lub minimalnie więcej. Myślę ze liczba chętnych do Częstochowy będzie znacznie większa niż do innych szkół

Offline Vreal2012

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 531
  • cel CS PSP
Odp: Kto do SA PSP w 2014 roku?
« Odpowiedź #1892 dnia: Maj 01, 2014, 17:20:27 »
Zobaczymy ile w tym roku będzie chętnych. Z tego co mi się wydaje to można chyba zapytać o to w sekretariacie przy składaniu podań, ile dotychczas osób złożyło?

Najlepiej pytać po 15 maja jak pocztą dotrą jeszcze podania.

Nigdy nie pozwól by strach przed działaniem wykluczył cię z gry!
Lubie z@pierd@l@ć!
Patrz w lusterka motocykle są wszędzie! LwG;)

Offline Daamian

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 92
Odp: Kto do SA PSP w 2014 roku?
« Odpowiedź #1893 dnia: Maj 02, 2014, 00:16:04 »
Witam, mam takie pytanko. Czy po SA PSP można dostac się do SGSP? Słyszałem coś, że jakoś po SA można iśc na 3 lata do SGSP. Czy to prawda?

Offline kalim

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 115
Odp: Kto do SA PSP w 2014 roku?
« Odpowiedź #1894 dnia: Maj 02, 2014, 00:38:39 »
Witam, mam takie pytanko. Czy po SA PSP można dostac się do SGSP? Słyszałem coś, że jakoś po SA można iśc na 3 lata do SGSP. Czy to prawda?

To nie prawda, po sa psp możesz iść na główną, lecz zaczynasz jak każdy czyli siedzisz tam 5 lat.

Offline piotrek111

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 27
Odp: Kto do SA PSP w 2014 roku?
« Odpowiedź #1895 dnia: Maj 02, 2014, 10:04:15 »
a wie ktoś czy dostając sie do aspirantki po pierwszym roku można startować do sgsp potem zrezygnowować z asp i iśc na pierwszy rok do sgsp jakąś kare się płaci czy nie robią problemów

Offline mrdrążek

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 260
  • SAPSP Poznań
Odp: Kto do SA PSP w 2014 roku?
« Odpowiedź #1896 dnia: Maj 02, 2014, 10:26:49 »
a wie ktoś czy dostając sie do aspirantki po pierwszym roku można startować do sgsp potem zrezygnowować z asp i iśc na pierwszy rok do sgsp jakąś kare się płaci czy nie robią problemów
pytalem sie o to kilka postów wszesniej. ponoc były takie przypadki i raczej bez zadnych kar
fiza, chemia, drążek, bieg i bieg :D

Offline Basior7776

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 580
Odp: Kto do SA PSP w 2014 roku?
« Odpowiedź #1897 dnia: Maj 02, 2014, 10:51:28 »
Dwa lata temu dostał się chłopak który był w trakcie 1 roku w SA Kraków, napisał prośbę o przeniesienie do komendanta SA i żadnych problemów :)
Wszystko od zera zaliczał, nawet drugi raz unitarkę  :szalony:

Offline eljotek1234

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 19
Odp: Kto do SA PSP w 2014 roku?
« Odpowiedź #1898 dnia: Maj 02, 2014, 11:08:27 »
Witam, mam takie pytanko. Czy po SA PSP można dostac się do SGSP? Słyszałem coś, że jakoś po SA można iśc na 3 lata do SGSP. Czy to prawda?

To nie prawda, po sa psp możesz iść na główną, lecz zaczynasz jak każdy czyli siedzisz tam 5 lat.

5 lat jeżeli chcesz być magistrem.Jeżeli tylko inżynier to 3.5 roku.

Offline Przemysław77

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 8
Odp: Kto do SA PSP w 2014 roku?
« Odpowiedź #1899 dnia: Maj 02, 2014, 13:11:08 »
Witam. mam pytanie, czy miał ktoś podobny problem po włączeniu formularza nr.1? dodam, że sprawa dotyczy strony SA PSP Kraków.