Autor Wątek: Kto do SA PSP w 2014 roku?  (Przeczytany 871097 razy)

Offline Ice-Man

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 358
Odp: Kto do SA PSP w 2014 roku?
« Odpowiedź #1650 dnia: Kwiecień 16, 2014, 22:24:49 »
Nie czytajcie postów od autora potwierdzone info, bodajże ten sam gość rok temu wypowiadał się pod ksywą infoodobga czy jakoś tak. Sieją ferment w temacie i tyle :)
==> http://chomikuj.pl/ice-man <==
Testy do Szkół Aspirantów, testy na naborach do PSP, do KPP, materiały szkoleniowe OSP :)

Offline Nato95

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 12
Odp: Kto do SA PSP w 2014 roku?
« Odpowiedź #1651 dnia: Kwiecień 17, 2014, 08:36:33 »
Przy składaniu podań maturzyści tego roku dopiero później dostarczają świadectwo? czyli do 15 maja tylko formularze nr 1 i 2?

Offline PotwiedzoneInfo

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 178
Odp: Kto do SA PSP w 2014 roku?
« Odpowiedź #1652 dnia: Kwiecień 17, 2014, 09:48:52 »
Nato95 oryginal swiadectwa bierzesz ze soba i w czasie kiedy beda Ci dawac numer startowy to go dajesz do wgladu.

Ice-Man nie za bardzo wiem o co Ci chodzi, infoodboga juz jest w aspiantce chyba w SAPSP, ja natomiast startuje do Cs wiec troche nielogiczne by to bylo no ale to juz twoj problem. A wracajac do tej karty szczepien to 6 miechow temu mialem wszystkie badania w szpitalu MSW w Katowicach i zaden lekarz ani na komisji lekarskiej niechcial zadnej karty wiec wnioskuje z tego ze nietrzeba(te badania paraktycznie takie same jak psp).Pozdro
Przeraża start cię? Nie zobaczysz mety.

Offline Fikus

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 117
  • Sa PsP Kraków
Odp: Kto do SA PSP w 2014 roku?
« Odpowiedź #1653 dnia: Kwiecień 17, 2014, 09:53:37 »
Przy składaniu podań maturzyści tego roku dopiero później dostarczają świadectwo? czyli do 15 maja tylko formularze nr 1 i 2?
Maturzysci:
1) Swiadectwo ukończenia LO
2) Ankieta tj. formularz 1
3) formularz 2 tj zyciorys
4) ewentualnie prawko albo kwalifikacje
TO WSZYSTKO DAJESZ DO 15 MAJA!! 
I jeszcze do PotwierdzoneInfo- pierwsze slysze zeby oryginal dawac do wgladu przy starcie.! przy otrzymywaniu numerka startowego potrzebne jest tylko i wylacznie: karta od lekarza ta ktora dostaniemy listem ze szkoły, i dowod osobisty! :D

Offline PotwiedzoneInfo

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 178
Odp: Kto do SA PSP w 2014 roku?
« Odpowiedź #1654 dnia: Kwiecień 17, 2014, 10:03:23 »
Do tej pory startowalem 2 razy do Czestochowy i za kazdym oryginal swiadecta dawalem do wgladu przy wreczaniu numerka, kopie swiadectwa wysylalem listem wraz z tymi ankietami wiec tak mozna ^_^
Przeraża start cię? Nie zobaczysz mety.

Offline Fikus

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 117
  • Sa PsP Kraków
Odp: Kto do SA PSP w 2014 roku?
« Odpowiedź #1655 dnia: Kwiecień 17, 2014, 11:29:18 »
Do tej pory startowalem 2 razy do Czestochowy i za kazdym oryginal swiadecta dawalem do wgladu przy wreczaniu numerka, kopie swiadectwa wysylalem listem wraz z tymi ankietami wiec tak mozna ^_^
Ja rok temu do SA w krk startowalem i pokazywalem tylko dowod osobisty i te badanie od lekarza  :o

Offline kocioł

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 184
Odp: Kto do SA PSP w 2014 roku?
« Odpowiedź #1656 dnia: Kwiecień 17, 2014, 12:56:46 »
http://sapsp.pl/www/index.php/aktualnosci/pelna_wiadomosc/587

Pewnie widzieliście, że ukazała się książka z testami z poprzednich lat. Z ciekawości zadzwoniłem zapytać się czy oprócz testów są również odpowiedzi do pytań. Bardzo śmieszna Pani (pierwszy podany numer) strasznie się oburzyła jak mogę pytać o takie coś. Na nic tlumaczenia co dadzą mi te arkusze jak robiąc je nie będę wiedzieć czy wychodzą mi dobre wyniki itp. Podałem również przykład jak każdy zbiór zadań, ksiązka itp zawsze na końcu jest podany wynik lub klucz odpowiedzi. Tak więc wysłuchałem durnych wypocin pani z Krakowa i podziękowałem.
Pytanie dla kogo oni to zrobili jak wszystkie testy są w internecie? Rozumiem jak by były zaznaczone poprawne odpowiedzi to bym z chęcią kupił, żeby rozwiać swoje wątpliwości bez konsultacji z korepetytorem. A tak to chyba liczą na FRAJERÓW!

Offline Fikus

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 117
  • Sa PsP Kraków
Odp: Kto do SA PSP w 2014 roku?
« Odpowiedź #1657 dnia: Kwiecień 17, 2014, 15:31:02 »
http://sapsp.pl/www/index.php/aktualnosci/pelna_wiadomosc/587

Pewnie widzieliście, że ukazała się książka z testami z poprzednich lat. Z ciekawości zadzwoniłem zapytać się czy oprócz testów są również odpowiedzi do pytań. Bardzo śmieszna Pani (pierwszy podany numer) strasznie się oburzyła jak mogę pytać o takie coś. Na nic tlumaczenia co dadzą mi te arkusze jak robiąc je nie będę wiedzieć czy wychodzą mi dobre wyniki itp. Podałem również przykład jak każdy zbiór zadań, ksiązka itp zawsze na końcu jest podany wynik lub klucz odpowiedzi. Tak więc wysłuchałem durnych wypocin pani z Krakowa i podziękowałem.
Pytanie dla kogo oni to zrobili jak wszystkie testy są w internecie? Rozumiem jak by były zaznaczone poprawne odpowiedzi to bym z chęcią kupił, żeby rozwiać swoje wątpliwości bez konsultacji z korepetytorem. A tak to chyba liczą na FRAJERÓW!
Wiesz co ja mam ksiazeczke z Krk z lat 2000-2008 i tez nie ma odpowiedzi :) teraz kiedy masz internet i wpiszesz pierwsze np.3 slowa z zadania i wszystko Ci wyskakuje czasem ludzie nawet sa w stanie wytlumaczyc Ci to, uwazam ze nie ma co panikowac i na korkach rozwiazywac wszystko, najtruudniejsze to tak :D a odpowiedzi znajdziesz nawet tu na forum sa setki linkow do odp. Ktorys z uzytkownikow na chomiku ma testy i odpowiedzi, sam sciagalem. Wejdz na strone   sapsp.edu.pl   tam znajdziesz testy i odpowiedzi nawet :)

Offline bartekslu1994

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 90
Odp: Kto do SA PSP w 2014 roku?
« Odpowiedź #1658 dnia: Kwiecień 17, 2014, 16:00:03 »
Do tej pory startowalem 2 razy do Czestochowy i za kazdym oryginal swiadecta dawalem do wgladu przy wreczaniu numerka, kopie swiadectwa wysylalem listem wraz z tymi ankietami wiec tak mozna ^_^
Ja rok temu do SA w krk startowalem i pokazywalem tylko dowod osobisty i te badanie od lekarza  :o



Chłopaki Ci którzy już startowali do aspirantek i do cs mam pytanie: na czym polegliście??

Offline Fikus

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 117
  • Sa PsP Kraków
Odp: Kto do SA PSP w 2014 roku?
« Odpowiedź #1659 dnia: Kwiecień 17, 2014, 17:04:18 »
Do tej pory startowalem 2 razy do Czestochowy i za kazdym oryginal swiadecta dawalem do wgladu przy wreczaniu numerka, kopie swiadectwa wysylalem listem wraz z tymi ankietami wiec tak mozna ^_^
Ja rok temu do SA w krk startowalem i pokazywalem tylko dowod osobisty i te badanie od lekarza  :o



Chłopaki Ci którzy już startowali do aspirantek i do cs mam pytanie: na czym polegliście??
Ja stratowałem do KRK brakło mi sekundy na kiloometrze :( biegłem z kontuzja   miesnia dwugłowego... a teraz to wyleczylem

Offline tomala

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 84
Odp: Kto do SA PSP w 2014 roku?
« Odpowiedź #1660 dnia: Kwiecień 17, 2014, 17:43:45 »
w podaniu do SA PSP jest punkt o niekaralności. Czy popełnione wykroczenie musi być w nim odnotowane?

Offline PotwiedzoneInfo

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 178
Odp: Kto do SA PSP w 2014 roku?
« Odpowiedź #1661 dnia: Kwiecień 17, 2014, 20:20:44 »
To chyba zalezy jakie wykroczenie.
Przeraża start cię? Nie zobaczysz mety.

Offline michal22

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 6
Odp: Kto do SA PSP w 2014 roku?
« Odpowiedź #1662 dnia: Kwiecień 17, 2014, 22:51:57 »
Do tej pory startowalem 2 razy do Czestochowy i za kazdym oryginal swiadecta dawalem do wgladu przy wreczaniu numerka, kopie swiadectwa wysylalem listem wraz z tymi ankietami wiec tak mozna ^_^
Ja rok temu do SA w krk startowalem i pokazywalem tylko dowod osobisty i te badanie od lekarza  :o

Ja byłem w Krk 101, 0.5 pkt od szczescia

Chłopaki Ci którzy już startowali do aspirantek i do cs mam pytanie: na czym polegliście??
Ja stratowałem do KRK brakło mi sekundy na kiloometrze :( biegłem z kontuzja   miesnia dwugłowego... a teraz to wyleczylem

Offline przemissimo

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 304
  • KM PSP m.st. Warszawy
Odp: Kto do SA PSP w 2014 roku?
« Odpowiedź #1663 dnia: Kwiecień 18, 2014, 11:22:07 »
W formularzu do SAPSP jest na ostatniej czwartej stronie *Ad 6. Wypełnić, jeśli kandydat mieszka czasowo poza stałym miejscem zamieszkania.
Czyli wystarczy adres do korespondencji w puncie 7 a 6 zostawić wolny:)? A i jeśli robię przelew bankiem internetowym to wystarczy wydrukować ze stronki banku, że przelew poszedł? Tam są moje dane itp.

Offline schenk

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 82
Odp: Kto do SA PSP w 2014 roku?
« Odpowiedź #1664 dnia: Kwiecień 18, 2014, 11:28:36 »
Ja również zrobiłem przelew przez internet i posłałem potwierdzenie transakcji, nic więcej.

Offline Kandydat227

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: Kto do SA PSP w 2014 roku?
« Odpowiedź #1665 dnia: Kwiecień 18, 2014, 14:03:30 »
Dzień dobry ;) Jestem tu nowy, jednak śledziłem bardzo długo wiele tematów. Mam pytanie odnośnie komisji. W dzieciństwie przy wypadku miałem zmiażdżony koniec ostatniego palca u reki lewej ( ten najmniejszy) , przez to lekarze musieli mi amputować 2 paliczki ;/  Ale nigdy z tym nie miałem problemow i w niczym to mi nie przeszkadza. Chwytu tez to nie upośledza w zadnym stopniu . Nawet na gitarze co nieco śmigałem  :mellow:,  0 problemow.  Wiem ze użytkownik Tiger pytał o coś podobnego jednak mam pytanie do zawodowców i znających się na rzeczy czy takie coś może przejść ? Czy jakiekolwiek szanse są ? Czy przy odwołaniu może przejść ?  Co jeśli ktoś straciłby palec  tak w czasie nauki np. po 1 roku ? Automatycznie wylatuje ?  Czytając inne wypowiedzi teraz nie wiem czy marzenia,  przygotowania i wydana kasa poszły na darmo. Czy odpuścić ?  Startowałbym 1 raz . Cel był SA PSP Kraków. Pozdrawiam i przepraszam jeśli nie te działy/tematy.  -_-

Offline REEN

  • Byle do straży...
  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 960
Odp: Kto do SA PSP w 2014 roku?
« Odpowiedź #1666 dnia: Kwiecień 18, 2014, 14:43:28 »
Dzień dobry ;) Jestem tu nowy, jednak śledziłem bardzo długo wiele tematów. Mam pytanie odnośnie komisji. W dzieciństwie przy wypadku miałem zmiażdżony koniec ostatniego palca u reki lewej ( ten najmniejszy) , przez to lekarze musieli mi amputować 2 paliczki ;/  Ale nigdy z tym nie miałem problemow i w niczym to mi nie przeszkadza. Chwytu tez to nie upośledza w zadnym stopniu . Nawet na gitarze co nieco śmigałem  :mellow:,  0 problemow.  Wiem ze użytkownik Tiger pytał o coś podobnego jednak mam pytanie do zawodowców i znających się na rzeczy czy takie coś może przejść ? Czy jakiekolwiek szanse są ? Czy przy odwołaniu może przejść ?  Co jeśli ktoś straciłby palec  tak w czasie nauki np. po 1 roku ? Automatycznie wylatuje ?  Czytając inne wypowiedzi teraz nie wiem czy marzenia,  przygotowania i wydana kasa poszły na darmo. Czy odpuścić ?  Startowałbym 1 raz . Cel był SA PSP Kraków. Pozdrawiam i przepraszam jeśli nie te działy/tematy.  -_-

http://www.abc.com.pl/du-akt/-/akt/dz-u-98-159-1050
Dział XVII

Offline Borco

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 9
Odp: Kto do SA PSP w 2014 roku?
« Odpowiedź #1667 dnia: Kwiecień 18, 2014, 18:39:34 »
Siemanko :) mam pytanie, jak wchodzicie na ta stronke http://sapsp.pl/www/index.php/strona_tekstowa/wyswietl/174 i klikacie w formularz nr 1 to tez wam blad wyskakuje? Chcialem wypelnic dokumenty to kurde nie moge wgl wejsc. A formularz nr 2 normalnie sie otwiera.

Offline MDP

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 104
Odp: Kto do SA PSP w 2014 roku?
« Odpowiedź #1668 dnia: Kwiecień 18, 2014, 20:13:31 »
Mi na telefonie tylko to dziala na kapie nie

Offline REEN

  • Byle do straży...
  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 960
Odp: Kto do SA PSP w 2014 roku?
« Odpowiedź #1669 dnia: Kwiecień 18, 2014, 20:32:43 »
U mnie działa (opera)

Offline Jumbo12

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: Kto do SA PSP w 2014 roku?
« Odpowiedź #1670 dnia: Kwiecień 18, 2014, 21:43:14 »
Na stronie SA PSP Kraków w zakladce REKRUTACJA pojawiła się informacja nt. Dnia Otwartego. Wybiera się ktoś z was?
http://sapsp.pl/www/index.php/strona_tekstowa/wyswietl/174

Offline Kamzik

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 55
Odp: Kto do SA PSP w 2014 roku?
« Odpowiedź #1671 dnia: Kwiecień 18, 2014, 22:11:44 »
W tym dniu jest etap wojewódzki OTWP, widocznie połączyli imprezy.

Offline WiktorekPSP

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 12
Odp: Kto do SA PSP w 2014 roku?
« Odpowiedź #1672 dnia: Kwiecień 18, 2014, 22:36:22 »
a w CSPSP którego jest dzień otwarty ??

Offline Nato95

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 12
Odp: Kto do SA PSP w 2014 roku?
« Odpowiedź #1673 dnia: Kwiecień 20, 2014, 20:27:02 »
Dzięki Panowie za pomoc.Więc spytam czy dobrze wszystko rozumiem.Mam wysłać oryginał świadectwa czy wystarczy kopia? Podanie mogę wysłać po zakończeniu w szkole co jest już bardzo bliskie :)
Czyli nie jest potrzebne żadne zaświadczenie o niekaralności?

Offline maltanski

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 263
  • Cel: SA PSP
Odp: Kto do SA PSP w 2014 roku?
« Odpowiedź #1674 dnia: Kwiecień 20, 2014, 20:43:05 »
Może być kopia, potwierdzona u notariusza. Masz czas do 15 maja. Nie, nie trzeba.
Im więcej potu wylejesz dziś, tym mniej krwi wylejesz jutro!