Autor Wątek: Kto do SA PSP w 2014 roku?  (Przeczytany 871046 razy)

Offline przemissimo

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 304
  • KM PSP m.st. Warszawy
Odp: Kto do SA PSP w 2014 roku?
« Odpowiedź #1075 dnia: Luty 28, 2014, 11:28:34 »
A tak się wszyscy nie mogli doczekać zasad naboru:D Pojawiły się i znowu czekanie..:D

Offline czakson

  • Im mniej wiesz, tym lepiej śpisz...
  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 384
Odp: Kto do SA PSP w 2014 roku?
« Odpowiedź #1076 dnia: Luty 28, 2014, 20:06:28 »
Kupcie sobie HAIX'y przed szkołą :) Kto będzie miał HAIX'y będzie miał lżej na unitarce i potem na szkole :) Ogólnie to warto się udzielać i robić dużo na rzecz szkoły :) Potem są z tego "profity" :)
   To tam nie dadza nam takich butow? Na unitarce duzo biegania a to na wygodne i lekkie nie wyglada :p

Nie, państwo Ci nie da takich butów :) dadzą Ci skutery ale z niższej półki :) A jak będziesz miał HAIX'y to tak jak wspomniałem :) Vędą profity i szacun na kompanii :))
Serca oddam kobiecie ! Honor tylko ojczyźnie !

Offline Champion

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 738
Odp: Kto do SA PSP w 2014 roku?
« Odpowiedź #1077 dnia: Luty 28, 2014, 20:29:27 »
Kupcie sobie HAIX'y przed szkołą :) Kto będzie miał HAIX'y będzie miał lżej na unitarce i potem na szkole :) Ogólnie to warto się udzielać i robić dużo na rzecz szkoły :) Potem są z tego "profity" :)
   To tam nie dadza nam takich butow? Na unitarce duzo biegania a to na wygodne i lekkie nie wyglada :p

Nie, państwo Ci nie da takich butów :) dadzą Ci skutery ale z niższej półki :) A jak będziesz miał HAIX'y to tak jak wspomniałem :) Vędą profity i szacun na kompanii :))

legenda głosi, że pewien nowy adept miał Rosenbauery na unitarce to mu pomnik wybudowali (niżej foto) :D

http://fotoo.pl/show.php?img=739024_indeks.jpg.html

Offline Kukos

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 117
Odp: Kto do SA PSP w 2014 roku?
« Odpowiedź #1078 dnia: Luty 28, 2014, 20:35:17 »
Ktos tu sciaga od Maltanskiego żarciki  :stop:

Offline maxo

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 73
Odp: Kto do SA PSP w 2014 roku?
« Odpowiedź #1079 dnia: Luty 28, 2014, 20:36:25 »
ja słyszałem, że ktoś kiedyś własną 110 na unitarke zabrał.

Offline JackDaniels

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 72
Odp: Kto do SA PSP w 2014 roku?
« Odpowiedź #1080 dnia: Luty 28, 2014, 21:14:58 »
ku*wa mogli by juz ogłosić te zmiany ! ileż można czekać !   :wall:

Offline Kukos

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 117
Odp: Kto do SA PSP w 2014 roku?
« Odpowiedź #1081 dnia: Luty 28, 2014, 21:18:20 »
Na profilu SAPSP w Poznaniu na facebooku ktos napisal post czy zmienia terminy, a moderator profilu SA odpisal ze to tylko plotki.

Offline JackDaniels

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 72
Odp: Kto do SA PSP w 2014 roku?
« Odpowiedź #1082 dnia: Luty 28, 2014, 21:37:51 »
a więc dlaczego z CSPSP znikł nabór a w KrK w ogóle sie nie pojawił ?

Offline Champion

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 738
Odp: Kto do SA PSP w 2014 roku?
« Odpowiedź #1083 dnia: Luty 28, 2014, 21:40:17 »
Akurat ze zmianą terminów to jest informacja pewna ;)

Offline mrdrążek

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 260
  • SAPSP Poznań
Odp: Kto do SA PSP w 2014 roku?
« Odpowiedź #1084 dnia: Luty 28, 2014, 21:59:52 »
to ciekawe kto zajmuje sie tą stroną sa psp poznan że odpisali że nie zmienią terminów xd
fiza, chemia, drążek, bieg i bieg :D

Offline InfoOdBoga

  • SAPSP Krk
  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 350
Odp: Kto do SA PSP w 2014 roku?
« Odpowiedź #1085 dnia: Luty 28, 2014, 23:04:08 »
Przestańcie żreć ogniem. Każdy z nas to przechodził. Z czasem przyjdzie rekrutacja:) uczcie się i bądźcie :tuba: dobrej myśli :3 Tyle :)... IFNO;d

Offline Vreal2012

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 531
  • cel CS PSP
Odp: Kto do SA PSP w 2014 roku?
« Odpowiedź #1086 dnia: Luty 28, 2014, 23:05:37 »
Może będzie jak rok temu z wiekiem. Poznań nie uściślił na początku tego kryterium i mieli brać po staremu no a potem zmienili. Trzeba czekać pewnie w przyszłym tygodniu coś sie pojawi.
Nigdy nie pozwól by strach przed działaniem wykluczył cię z gry!
Lubie z@pierd@l@ć!
Patrz w lusterka motocykle są wszędzie! LwG;)

Offline tofiik1991

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 16
Odp: Kto do SA PSP w 2014 roku?
« Odpowiedź #1087 dnia: Marzec 01, 2014, 23:25:57 »
Przestańcie żreć ogniem. Każdy z nas to przechodził. Z czasem przyjdzie rekrutacja:) uczcie się i bądźcie :tuba: dobrej myśli :3 Tyle :)... IFNO;d
info do boga zawsze potwierdzone. pewnieksze niz pogoda...

Offline rafq25

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 45
Odp: Kto do SA PSP w 2014 roku?
« Odpowiedź #1088 dnia: Marzec 02, 2014, 12:25:05 »
Ma ktoś link do tematy albo osobę którą sprzedawała super opracowane testy do sa psp ? Miałem to gdzieś ale zapodziałem a serwery www padają jak używam wyszukiwarki w razie czego priv

Offline Mr_2

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: Kto do SA PSP w 2014 roku?
« Odpowiedź #1089 dnia: Marzec 02, 2014, 19:40:18 »
Jak tam przygotowania idą ? Ktoś z kujawsko pomorskiego do Poznania?

Offline shaolin

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 70
Odp: Kto do SA PSP w 2014 roku?
« Odpowiedź #1090 dnia: Marzec 02, 2014, 21:14:33 »
Kurde ale w niepewności trzymają z brakiem informacji o naborze :(

Offline kocioł

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 184
Odp: Kto do SA PSP w 2014 roku?
« Odpowiedź #1091 dnia: Marzec 02, 2014, 21:18:19 »
Mogliby by już podać oficjalną datę. Można by sobie planować coś na czerwiec lub lipiec a tak to niewiadomo kiedy

Offline mrdrążek

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 260
  • SAPSP Poznań
Odp: Kto do SA PSP w 2014 roku?
« Odpowiedź #1092 dnia: Marzec 02, 2014, 21:27:30 »
no dokładnie! miejmy nadzieje że jutrzejszy dzień przyniesie nam pewne info! ;D
Ja obstawiam że terminy się nie zmienią haha zostanie 24/25 czerwca ;p

Czy ktoś się orientuje jak to było w zeszłym roku? sprawnościówka, na następny dzien testy fizyka chemia, i zaraz kolejnego dnia było pływanie? czy kilka dni po testach?
fiza, chemia, drążek, bieg i bieg :D

Offline Fikus

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 117
  • Sa PsP Kraków
Odp: Kto do SA PSP w 2014 roku?
« Odpowiedź #1093 dnia: Marzec 02, 2014, 21:59:57 »
Tak w tamtym roku sprawnosciowka byla 9 lipca 10 byla juz fiza i chemia i 11 planowo mial byc basen ale w Krk gdzie startowalem zmienili termin basenu na 15 lipiec  :rofl:

Offline mrdrążek

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 260
  • SAPSP Poznań
Odp: Kto do SA PSP w 2014 roku?
« Odpowiedź #1094 dnia: Marzec 02, 2014, 22:11:21 »
Tak w tamtym roku sprawnosciowka byla 9 lipca 10 byla juz fiza i chemia i 11 planowo mial byc basen ale w Krk gdzie startowalem zmienili termin basenu na 15 lipiec  :rofl:
Dzięki!
A jak to wyglądało z badaniami dla tych 90 osób które zaliczyły pływanie? tez kojelnego dnia od razu?
Jak to wgl jest, wszystkie potrzebne badania są przeprowadzane w jednym, konkretnym miejscu na poczekaniu? i od razu jest decyzja Z/N
Z góry dzięki za wyjaśnienie! ;D ale nie mogę się doczytać jak to wygląda tak dokładniej, a ciekawi mnie to! ;D
fiza, chemia, drążek, bieg i bieg :D

Offline Krzychu1993

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 41
Odp: Kto do SA PSP w 2014 roku?
« Odpowiedź #1095 dnia: Marzec 02, 2014, 22:41:03 »
Tak w tamtym roku sprawnosciowka byla 9 lipca 10 byla juz fiza i chemia i 11 planowo mial byc basen ale w Krk gdzie startowalem zmienili termin basenu na 15 lipiec  :rofl:
Dzięki!
A jak to wyglądało z badaniami dla tych 90 osób które zaliczyły pływanie? tez kojelnego dnia od razu?
Jak to wgl jest, wszystkie potrzebne badania są przeprowadzane w jednym, konkretnym miejscu na poczekaniu? i od razu jest decyzja Z/N
Z góry dzięki za wyjaśnienie! ;D ale nie mogę się doczytać jak to wygląda tak dokładniej, a ciekawi mnie to! ;D

Jezeli zda sie testy, basen, to czekasz aż przyjdzie Ci list z powiadomieniem o terminie w jakim masz się stawić na badania. Te 90 osób jest podzielone na grupy chyba 20 osobowe czy cos takiego. Zrobienie badań w zależności od miasta może trwać nawet kilka dni.

Offline mrdrążek

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 260
  • SAPSP Poznań
Odp: Kto do SA PSP w 2014 roku?
« Odpowiedź #1096 dnia: Marzec 03, 2014, 08:13:32 »
Tak w tamtym roku sprawnosciowka byla 9 lipca 10 byla juz fiza i chemia i 11 planowo mial byc basen ale w Krk gdzie startowalem zmienili termin basenu na 15 lipiec  :rofl:
Dzięki!
A jak to wyglądało z badaniami dla tych 90 osób które zaliczyły pływanie? tez kojelnego dnia od razu?
Jak to wgl jest, wszystkie potrzebne badania są przeprowadzane w jednym, konkretnym miejscu na poczekaniu? i od razu jest decyzja Z/N
Z góry dzięki za wyjaśnienie! ;D ale nie mogę się doczytać jak to wygląda tak dokładniej, a ciekawi mnie to! ;D

Jezeli zda sie testy, basen, to czekasz aż przyjdzie Ci list z powiadomieniem o terminie w jakim masz się stawić na badania. Te 90 osób jest podzielone na grupy chyba 20 osobowe czy cos takiego. Zrobienie badań w zależności od miasta może trwać nawet kilka dni.

Aaaa rozumiem, dzięki za informację! ;p
Czyli trzeba zaliczyć medycyne pracy - rożnych specjalstów (okulista, laryngolog itd) - każdy z nich wystawia  jakiś papier, a następnie decyzję ostateczną podejmuje jakis tam lekarz ogólny, na podstawie tych wszystkich wynikó?
No ok, ale jeśli mieszkam daleko od Poznania to wszystkie te badania musze wykonacw Poznaniu czy mogę u siebie, i poźniej z papierami tylko do ogólnego- podejmującego decyzję- przyjechać?
fiza, chemia, drążek, bieg i bieg :D

Offline kamm92

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 192
Odp: Kto do SA PSP w 2014 roku?
« Odpowiedź #1097 dnia: Marzec 03, 2014, 08:24:36 »
Tak w tamtym roku sprawnosciowka byla 9 lipca 10 byla juz fiza i chemia i 11 planowo mial byc basen ale w Krk gdzie startowalem zmienili termin basenu na 15 lipiec  :rofl:
Dzięki!
A jak to wyglądało z badaniami dla tych 90 osób które zaliczyły pływanie? tez kojelnego dnia od razu?
Jak to wgl jest, wszystkie potrzebne badania są przeprowadzane w jednym, konkretnym miejscu na poczekaniu? i od razu jest decyzja Z/N
Z góry dzięki za wyjaśnienie! ;D ale nie mogę się doczytać jak to wygląda tak dokładniej, a ciekawi mnie to! ;D

Jezeli zda sie testy, basen, to czekasz aż przyjdzie Ci list z powiadomieniem o terminie w jakim masz się stawić na badania. Te 90 osób jest podzielone na grupy chyba 20 osobowe czy cos takiego. Zrobienie badań w zależności od miasta może trwać nawet kilka dni.

Aaaa rozumiem, dzięki za informację! ;p
Czyli trzeba zaliczyć medycyne pracy - rożnych specjalstów (okulista, laryngolog itd) - każdy z nich wystawia  jakiś papier, a następnie decyzję ostateczną podejmuje jakis tam lekarz ogólny, na podstawie tych wszystkich wynikó?
No ok, ale jeśli mieszkam daleko od Poznania to wszystkie te badania musze wykonacw Poznaniu czy mogę u siebie, i poźniej z papierami tylko do ogólnego- podejmującego decyzję- przyjechać?

to chyba logiczne jest, ze musisz wszystko zrobić u nich w Poznaniu. Oczywiście,że nie możesz u siebie. :stop:

Offline REEN

  • Byle do straży...
  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 960
Odp: Kto do SA PSP w 2014 roku?
« Odpowiedź #1098 dnia: Marzec 03, 2014, 13:25:14 »
Wszystko robisz w szpitalu msw

Offline kazim

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 61
Odp: Kto do SA PSP w 2014 roku?
« Odpowiedź #1099 dnia: Marzec 03, 2014, 14:14:20 »
REEN a orientujesz sie czy da sie jakos tam zarejestrowac i zrobic sobi chociaz czesc badan dla pewnosci? bo ja dzwonilem do krakowa i mi powiedzieli ze nie ma takiej mozliwosci. A czytam na forum i niektorzy korzystali/  :straz: