Autor Wątek: Kto do SA PSP w 2014 roku?  (Przeczytany 871065 razy)

Offline REEN

  • Byle do straży...
  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 960
Odp: Kto do SA PSP w 2014 roku?
« Odpowiedź #525 dnia: Styczeń 02, 2014, 23:24:36 »
Nie da się już być "plecakiem". Na sprawnościówce macie fotokomórki, a przed konkurencją są zdjęcia z dowodem, a szkoła jest bodajże pod opieką OKE, więc testy wysyłane są do sprawdzenia.

Offline wacław9

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 11
  • ciężka praca popłaca :P
Odp: Kto do SA PSP w 2014 roku?
« Odpowiedź #526 dnia: Styczeń 02, 2014, 23:35:50 »
3 lata temu kiedy też już były chyba fotokomórki i wgl te robienie zdjęć znajomy dał pod stołem 8 koła jednemu z hm... jak to wtyka który bodajże był lub nadal jest wykłądowcą w jednej ze szkół i było pozamiatane na liście 20

Offline Moqill

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 353
Odp: Kto do SA PSP w 2014 roku?
« Odpowiedź #527 dnia: Styczeń 02, 2014, 23:40:46 »
Nie da się już być "plecakiem". Na sprawnościówce macie fotokomórki, a przed konkurencją są zdjęcia z dowodem, a szkoła jest bodajże pod opieką OKE, więc testy wysyłane są do sprawdzenia.

REEN ma trochę racji ale jak ktoś się ma dostać to się dostanie ;)

Offline kocioł

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 184
Odp: Kto do SA PSP w 2014 roku?
« Odpowiedź #528 dnia: Styczeń 02, 2014, 23:44:59 »
Akurat do SA PSP jest tak duzo miejsc ze nie ma co przesadzać. Każdy kto sie przyłoży do nauki ma swoją szanse tylko trzeba chcieć a nie narzekać!

Offline ziomal312

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 312
  • Cel: SA PSP Poznań
Odp: Kto do SA PSP w 2014 roku?
« Odpowiedź #529 dnia: Styczeń 03, 2014, 10:40:29 »
Plecaki zawsze byly i beda ale uwazam ze teraz to naprawde pojedyncze osoby sa w szkole za tzn poparciem tatusia poniewaZ tak jak reen mowi teraz jest wszystko lepiej kontrolowane niz kiedys . i wiekszosc co tak mowi to osoby ktore nie dostaly sie do szkoly. tak samo jak slyszalem ze na sprawnosciowce roznie bywa z drazkiem ze zalezy na kogo sie trafi bo czasami polowy powtorzen nie zaliczaja. ja jakos poszedlem i mi wszystkie zaliczyli a jak widIalem wiare ktora robi pol podciagniecia to nie ma sie co dziwic...
Musisz chcieć sukcesu tak bardzo jak chcesz kolejnego oddechu!

Offline kamm92

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 192
Odp: Kto do SA PSP w 2014 roku?
« Odpowiedź #530 dnia: Styczeń 03, 2014, 19:24:21 »
wątpię w znajomości tutaj. To jest akurat jedna z tych szkół w której nie ma znajomości, praktycznie wszędzie masz kamery , sprawdzane dowody. Trzeba się przyłożyć to prawda teraz też się przykładam i już zacząłem powoli z fizyką lecieć ;) po sesji w lutym jak spokój na uczelni będę miał to lecę na maxa, jestem ostro zdeterminowany by się dostać do SA PSP Poznań ! :fiuu: :fiuu:

Dwa lata temu uczyłem się miesiąc przed testami i ćwiczyłem :P i na finiszu zabrakło mi 3 punktów, żeby się dostać praktycznie bez nauki i przygotowań, bo co jest miesiąc? Teraz nauczony już się wziąłem :szalony: do tego prawko C i jadymy  :tuba: :tuba: :tuba:

Sol

  • Gość
Odp: Kto do SA PSP w 2014 roku?
« Odpowiedź #531 dnia: Styczeń 03, 2014, 20:42:45 »
Hej ;) Macie na pewno jakieś dobre ćwiczenia na podciąganie, może podzielilibyście się ;)?
Osobiście nie przemuje się biegami i teorią, gorzej z basenem i podciąganiem ;p. Startuje do Krakowa, Poznania i Częstochowy, ale w sumie najbardziej zależy mi na tej ostatniej ;)
Pozdrawiam  :straz:

Poszukaj tutaj:

http://www.strazak.pl/index.php/topic,19697.0.html
« Ostatnia zmiana: Styczeń 04, 2014, 10:50:37 wysłana przez robn »

Offline konik735

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 126
Odp: Kto do SA PSP w 2014 roku?
« Odpowiedź #532 dnia: Styczeń 03, 2014, 21:02:27 »
Ja też tak mówie , że od sesji , natępnego tygodnia itd :D  trzeba się wziąć i startujemy do Częstochowy. Właśnie zabieram się za rozwiązywanie testów. Powodzenia!

Offline przemissimo

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 304
  • KM PSP m.st. Warszawy
Odp: Kto do SA PSP w 2014 roku?
« Odpowiedź #533 dnia: Styczeń 03, 2014, 21:13:29 »
Ahhh jacy wszyscy aktywni się zrobili po nowym roku, chyba postanowienia noworoczne i dochodzi świadomość że to już czas najwyższy wziąć się do pracy!

Offline niezmienny

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 102
Odp: Kto do SA PSP w 2014 roku?
« Odpowiedź #534 dnia: Styczeń 03, 2014, 23:04:31 »
Przeglądając forum zauważyłem że wiele osób pisze o ok. 20 pytaniach które rzekomo się powtarzają lub są lekko zmodyfikowane lecz tak samo się rozwiązuje. Jeżeli ktoś zauważył przeglądając testy to wrzucenie na forum owych pytań na pewno wielu kandydatom by pomogło :straz:

Offline Vreal2012

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 531
  • cel CS PSP
Odp: Kto do SA PSP w 2014 roku?
« Odpowiedź #535 dnia: Styczeń 03, 2014, 23:06:52 »
A może Ci "owi kandydaci" ruszą sami dupy i sobie te pytania wynajda. Wszystko pod nos? :wall:
Nigdy nie pozwól by strach przed działaniem wykluczył cię z gry!
Lubie z@pierd@l@ć!
Patrz w lusterka motocykle są wszędzie! LwG;)

Offline Vreal2012

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 531
  • cel CS PSP
Odp: Kto do SA PSP w 2014 roku?
« Odpowiedź #536 dnia: Styczeń 03, 2014, 23:09:36 »
Ahhh jacy wszyscy aktywni się zrobili po nowym roku, chyba postanowienia noworoczne i dochodzi świadomość że to już czas najwyższy wziąć się do pracy!

Poczekaj na tydzień przed testami jak będą spamować w dziale z testami.. :wacko: To będą przygotowania na 100% :rofl:
Nigdy nie pozwól by strach przed działaniem wykluczył cię z gry!
Lubie z@pierd@l@ć!
Patrz w lusterka motocykle są wszędzie! LwG;)

Offline niezmienny

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 102
Odp: Kto do SA PSP w 2014 roku?
« Odpowiedź #537 dnia: Styczeń 03, 2014, 23:18:29 »
Myślę, że jeżeli forum dyskusyjne zostało założone to jest przeznaczone do zadawania pytań i uzyskiwania odpowiedzi. Popraw mnie jeśli się mylę, a jeżeli moje pytanie Cię tak bardzo uraziło to zakończmy niepotrzebną dyskusje. Bez odbioru  :stop:

Offline Vreal2012

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 531
  • cel CS PSP
Odp: Kto do SA PSP w 2014 roku?
« Odpowiedź #538 dnia: Styczeń 03, 2014, 23:24:28 »
Dyskusje wskazane ale poprzeglądaj sobie ten dział.. Ile razy można to samo wałkować? Pomagać owszem ale nie dawać gotowca pod nos!

Kolego jeszcze jedno: To jak testy obliczysz sam to daj znać i napisz nam tutaj wszystkie pytania które sie pow? Jako pomysłodawca tego szlachetnego pomysłu.. Bez odbioru :zamknij:
« Ostatnia zmiana: Styczeń 03, 2014, 23:27:46 wysłana przez Vreal2012 »
Nigdy nie pozwól by strach przed działaniem wykluczył cię z gry!
Lubie z@pierd@l@ć!
Patrz w lusterka motocykle są wszędzie! LwG;)

Offline maltanski

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 263
  • Cel: SA PSP
Odp: Kto do SA PSP w 2014 roku?
« Odpowiedź #539 dnia: Styczeń 04, 2014, 08:30:52 »
Kolega vreal ma całkowitą rację. Nikt za rączke nie będzie prowadził.
Może się pytania powtórzą a może nie, ale chyba sam powinieneś zacząć się uczyć i przerobić testy.
Im więcej potu wylejesz dziś, tym mniej krwi wylejesz jutro!

Offline kamm92

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 192
Odp: Kto do SA PSP w 2014 roku?
« Odpowiedź #540 dnia: Styczeń 04, 2014, 13:16:50 »
Dyskusje wskazane ale poprzeglądaj sobie ten dział.. Ile razy można to samo wałkować? Pomagać owszem ale nie dawać gotowca pod nos!

Kolego jeszcze jedno: To jak testy obliczysz sam to daj znać i napisz nam tutaj wszystkie pytania które sie pow? Jako pomysłodawca tego szlachetnego pomysłu.. Bez odbioru :zamknij:

zgadzam się! Mimo wszystko jest rywalizacja i nikt gotowca Ci nie podłoży niezmienny, mogę Ci tylko powiedzieć, że 2 lata temu z fizy z 8 się powtórzyło, w tamtym roku też chyba 8-9 , elo;)

Offline Champion

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 738
Odp: Kto do SA PSP w 2014 roku?
« Odpowiedź #541 dnia: Styczeń 04, 2014, 13:26:15 »
plan jest prosty:
przerobić wszystkie testy od 95 do 13. Zrozumieć jak na nie odpowiedzieć, nie uczyc się odpowiedzi na pamięć. Pouczyć się materiału na korkach, samemu. Liczę że będe w stanie zrobić 20-30 zadań. + 5 pkt za język + 10 pkt za prawko. Więc jakby dało 75 pkt. to powinno być miejsce w szkole. Najbardziej obawiam się biegu na kilometr. Biegam co pare dni po 7 km. Jak dzień będzie dłuższy to zacznę biegać codziennie. Najważniejsze to nastawienie i pewność siebie. ;)

Offline rafi242

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 144
Odp: Kto do SA PSP w 2014 roku?
« Odpowiedź #542 dnia: Styczeń 04, 2014, 15:43:19 »
Moim zdaniem najgorzej jest u lekarzy, poniewaz na to do konca nie mamy wplywu i nie da sie przewidziec co np. Sie stanie u psychologa. Nie wspomne o reszcie.

Offline PotwiedzoneInfo

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 178
Odp: Kto do SA PSP w 2014 roku?
« Odpowiedź #543 dnia: Styczeń 05, 2014, 11:25:37 »
Psycholog to jest formalnosc najwazniejszy jest okulista i laryngolog.
Przeraża start cię? Nie zobaczysz mety.

Offline Ice-Man

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 358
Odp: Kto do SA PSP w 2014 roku?
« Odpowiedź #544 dnia: Styczeń 06, 2014, 12:16:25 »
Moim zdaniem najgorzej jest u lekarzy, poniewaz na to do konca nie mamy wplywu i nie da sie przewidziec co np. Sie stanie u psychologa. Nie wspomne o reszcie.
Psycholog to jest formalnosc najwazniejszy jest okulista i laryngolog.

Bujda na resorach. Najgorzej to możecie mieć nawet u chirurga jeśli jesteście po jakieś operacji. Jeśli chodzi o wyniki badań jest to iluśtam specjalistów, jedni bardziej badają drudzy mniej. Np. do Czewy jeden okulista bardziej restrykcyjnie badał, drugi mniej... Musicie wiedzieć że wynik badań jest składową wszystkich lekarzy - krew, mocz, przebyte wcześniejsze operacje itp a nie że przejdę okulistę to wypije sobie jedno drugie trzecie piwo przed badaniami a potem bilirubina za wysoka i płaczą że odroczono termin orzeczenia.
==> http://chomikuj.pl/ice-man <==
Testy do Szkół Aspirantów, testy na naborach do PSP, do KPP, materiały szkoleniowe OSP :)

Offline kazim

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 61
Odp: Kto do SA PSP w 2014 roku?
« Odpowiedź #545 dnia: Styczeń 06, 2014, 12:24:55 »
mam takie pytanie odnośnie teorii. Na egzaminie dają jakiś układ okresowy jakieś tablice? Bo wyczytałem że nie można nic ze sobą brać. I chciałem zapytać czy oni dają chociaż ten układ okresowy?

Offline badspode

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 25
Odp: Kto do SA PSP w 2014 roku?
« Odpowiedź #546 dnia: Styczeń 06, 2014, 12:42:26 »
nic nie daja. masz tylko kartke i dlugopis

Offline schenk

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 82
Odp: Kto do SA PSP w 2014 roku?
« Odpowiedź #547 dnia: Styczeń 06, 2014, 13:39:54 »
dostaniesz tylko długopis, arkusz z pytaniami i kartę odpowiedzi ;)

Offline Skoczu

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 118
Odp: Kto do SA PSP w 2014 roku?
« Odpowiedź #548 dnia: Styczeń 06, 2014, 14:13:44 »
Mam takie do was pytanie, głównie do tych co są już po szkole albo w trakcie. Jak wygląda sprawa z przepustkami okolicznościowymi? Szykuje mi się na przyszły rok studniówka dziewczyny + dwa wesela w rodzinie.. Wiem że "pierwsze się dostań później się będziesz martwił" itd ale pytam z czystej ciekawości ;)

Offline lotnik637

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 39
Odp: Kto do SA PSP w 2014 roku?
« Odpowiedź #549 dnia: Styczeń 06, 2014, 15:30:47 »
Takie problemy to nie problemy. Wszystko wyjdzie w trakcie. Wiele bedzie zależeć od dowódcy kompanii oraz to czy nie dostaniesz np zakazu opuszczania koszar. Ale jeśli to wesele kogoś bliskiego z rodziny to myślę że uda się dogadać.