Autor Wątek: Szmery serca a sapsp  (Przeczytany 1089 razy)

Offline nielat

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 4
Szmery serca a sapsp
« dnia: Czerwiec 28, 2013, 15:18:09 »
Witam
Od dziecka mam szmer serca. Do 18 roku zycia bylem pod opieka  poradni kardiologicznej. Dwa lata temu mialem robione ostatnie badanie. Nigdy w niczym nie mialem zadnych ograniczen z tego powodu. Nigdy nie bralem zadnych lekow. Sam lekarz stwierdzil ze to nie jest nic groznego.  Czy bedzie to jakas przeszkoda na badaniach?

Offline rupek

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 52
Odp: Szmery serca a sapsp
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 28, 2013, 15:54:45 »
po pierwsze jest taki temat na forum "badania lekarskie - jak i co" wiec totalnie nie wiem wiec po co zakladasz osobny na swoj przypadek
po drugie kardiolodzy raczej tego forum nie przegladaja wiec przy najblizszej okazji po prostu zapytaj sie lekarza albo sam zglos sie do specjalisty, aby ocenił twoj stan pod kątem pracy w strazy
po trzecie jakbys poczytal o problemach zdrowotnych ludzi na tym forum to zwrocilbys uwage na jedna rzecz,  a mianowicie wszyscy pisząc o swoich problemach zdrowotnych dodaja "ale w niczym mi to nie przeszkadza". W strazy tak to nie działa, na badaniach lekarskich mozna polec z powodu wielu niby błahych spraw, które de facto do czasu tychże badan w niczym nam nie przeszkadzały
Pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 28, 2013, 15:59:44 wysłana przez rupek »