Autor Wątek: Zasiłek Pogrzebowy  (Przeczytany 1127 razy)

Offline balon

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 87
Zasiłek Pogrzebowy
« dnia: Luty 04, 2006, 22:18:42 »
<_< witam serdecznie

mam problem,może ktoś mi wyjaśni kwestię zasiłków pogrzebowych bo wydaje mi się ,że w mojej komendzie ktoś ,coś kręci.
ustawa mówi;jeżeli strazak nie otrzymał zasiłku z zus lub innego tytułu,to należy mu się zasiłek pogrzebowy w wysokości dwókrotności pensji itd.a gdy otrzymał taki zasiłek z zus lub inny,a dwókrotnosc jego pensji jest wyższa to dostaje różnicę.
  podam przykład:zmarła moja teściowa , zasiłek pogrzebowy wziął teść(ja nic nie brałem)
moje kochane władze twierdzą że mi się nie należy(a ustawa mówi co innego)twierdzą że mógłbym dostać tylko wspomnianą różnicę ,ale przecież moje dwie pensje nie są wyższe od zasiłku zus (którego zresztą nie brałem)
gdyby było tak jak mówia to ta ustawa byłaby stworzona dla tych co zarabiaja najwięcej.to chyba coś nie tak?

czy w innych komendach jest inaczej?

Offline lang

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.460
Zasiłek Pogrzebowy
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 04, 2006, 23:22:39 »
gdybyś skorzystał z opcji szukaj, to byś znalazł ten temat:

Zasiłki pogrzebowe

No chyba, że chciałeś odgrzać kotleta. Ale i tak dobrze kombinujesz. Na tych zasiłkach wychodzą najlepiej ci na nastych grupach.
« Ostatnia zmiana: Luty 04, 2006, 23:22:59 wysłana przez lang »
„Najpierw Cię ignorują. Potem śmieją się z Ciebie. Później z Tobą walczą. Później wygrywasz” Mahatma Gandhi

próby zamiany zastygłego betonu w szarą masę zdolną do absorpcji są z góry skazane na niepowodzenie