Autor Wątek: Podciąganie Na Drążku  (Przeczytany 3906 razy)

Offline Pioter

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 77
Podciąganie Na Drążku
« dnia: Luty 03, 2006, 11:05:44 »
Witam! To znowu ja :D
Chciałbym Was zapytać czy podciągając się na drążku można przyciągać kolana do brzucha i czy to jest prawidłowe (czy nie zdyskwalifikują mnie za to? :D ). Aha i jakim chwytem najlepiej Wam wychodzi (uchwytem czy nachwytem?). Dzięki z góry za wszelkie odpowiedzi. Pozdrawiam...3majcie się. :)  

Offline Komandos

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 164
  • Impossible is nothing...
Podciąganie Na Drążku
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 03, 2006, 11:53:14 »
Nie więm czy na egzaminie można sobie pomagać nogami ale napewno z nich pomocą można się podciągnąć dużo więcej razy. I chwyty dzilei się na nadchwyt i podchwyt (a nie na uchwyt i podchwyt). Mi lepiej się podciągnać podchwytem. Podchwytem podciągnąłem się kiedyś 29razy a nadchwytem tylko 25razy (oczywiście z pomopcą nóg). pozdro
     Ogień żyje, je, oddycha, nienawidzi.........

Offline Pioter

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 77
Podciąganie Na Drążku
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 04, 2006, 11:15:24 »
Komandos a ty moze startowales do jakiejs aspirantki tak zapytam apropo? :D  

Offline Komandos

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 164
  • Impossible is nothing...
Podciąganie Na Drążku
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 04, 2006, 17:55:41 »
Co ty chłopie. Dopiero pierwsza liceum ale już dawno zaczołem trenować.
     Ogień żyje, je, oddycha, nienawidzi.........

Heniek

  • Gość
Podciąganie Na Drążku
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 05, 2006, 23:25:47 »
No Komandos podziwiam cie w tak mlodym wieku 29 razy.Mozesz zdradzic jak trenowales?jaki trening miales ile razy w tyg.?

Offline Artis

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 87
Podciąganie Na Drążku
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 06, 2006, 02:55:04 »
Na początek polecam lekcjie jak używać forum:  http://www.toya.net.pl/~qqraczy/lekcja2.swf
Temat już był więc można by go przenieść do tematu "Trening na drażku"

Cytuj
Chciałbym Was zapytać czy podciągając się na drążku można przyciągać kolana do brzucha i czy to jest prawidłowe (czy nie zdyskwalifikują mnie za to?  :D  ).
Odpowiadam: można :) Ale chyba każdy egzanimator na to inaczej patrzy, gdyż to ma być test śiłowy - niektórzy niezaliczają pewnych podciągnięć  ;)
« Ostatnia zmiana: Luty 07, 2006, 03:10:48 wysłana przez Artis »
Gdy słychać wiatr i żab kumkanie, to nie natura lecz zwiad kochanie...

Offline Komandos

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 164
  • Impossible is nothing...
Podciąganie Na Drążku
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 07, 2006, 22:24:54 »
Cytuj
No Komandos podziwiam cie w tak mlodym wieku 29 razy.Mozesz zdradzic jak trenowales?jaki trening miales ile razy w tyg.?
No więc wiadomo że to nie przychodzi od razu. Ja trenuje co drugi dzień i nie bawie się w te serie czy tam powtórzenia. Zawsze robie na maxa. Czasem zrobie tylko 15 podciągnieć ale to jak mam zły dzień i właśnie to 15 to moje maximum tego dnia. A jak mam dobry dzien to zrobie nawet 25 i więcej. A co do wieku to chyba nie ma tak dużego znaczenia. Ważniejsza jest waga. Ja nie jestem aż taki ciężki jak na swój wiek więc mi łatwiej.
     Ogień żyje, je, oddycha, nienawidzi.........

Heniek

  • Gość
Podciąganie Na Drążku
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 08, 2006, 10:35:38 »
czyli co drugi dzien 1 seryjka na maxa?moze i to jest skuteczne a nie jakies wymysly:)

Offline miggru

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 961
Podciąganie Na Drążku
« Odpowiedź #8 dnia: Luty 08, 2006, 17:15:34 »
Trzeba się tak podciągać aby się dostać, anie tego to nie robie bo ktoś głupoty wymyślił. Jak chce się dostać do takiej szkoły to trzeba tyrać na max jak się tego jeszcze nie nauczyłeś to w tej szkole sie nauczysz

Offline kaczka_aa

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 40
Podciąganie Na Drążku
« Odpowiedź #9 dnia: Luty 08, 2006, 22:14:09 »
Witam! ja osobiście pomagałem sobie nogami i nie mieli do tego zastrzeżeń! najwarzniejsze jest aby podciągać się z pełne zwisu ( ręce wyprostowane) do momętu gdy broda znajduje się ponad drążkiem!!!!!

Offline Porta

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.704
  • Zgred
Podciąganie Na Drążku
« Odpowiedź #10 dnia: Luty 08, 2006, 22:24:24 »
Nic nie stanowi problemu, jeżeli człowiek chce i starannie się do tego przygotowuje. Wystarczy dokładny plan i dążenie do jego realizacji.
Aktualności, artykuły, społeczność: www.Remiza.pl
Sklep pożarniczy - www.remiza.com.pl/sklep

Offline Ajax

  • Pokój to tylko brak wojny.
  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.310
  • Cały świat gra komedię!
    • http://
Podciąganie Na Drążku
« Odpowiedź #11 dnia: Luty 09, 2006, 16:43:20 »
<Porta> obiecałem sobie, że nie będę się już starał wtrącać, ale jeżeli nawet admin nie czyta kolejnych wątków i nie zwraca uwagi nt. tylko jeszcze się do niego dopisuje &lt;_&lt;, co więc wymagać od "nowych" użytkowników. Wiem..wiem, co zaraz odpowiesz.
Zobacz - jak napisał wcześniej <Artis> temat już istnieje!
Trening na drążku...
Uważam zawsze, że porządek nade wszystko - reszta  później /nawet w najgorszym budelu/ sorki :( , ale  uwierz to się na codzień sprawdza!
Pozdr.
Ps. Nie żebym znowu był "upierdliwy" jak to, co niektórzy opacznie - nieraz zupełnie sądzą! :( Tak po prostu.
« Ostatnia zmiana: Luty 09, 2006, 16:48:49 wysłana przez Ajax »
Nie jeden brak wiedzy nadrabia wazeliną.

Offline Komandos

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 164
  • Impossible is nothing...
Podciąganie Na Drążku
« Odpowiedź #12 dnia: Luty 09, 2006, 21:14:36 »
Cytuj
Trzeba się tak podciągać aby się dostać, anie tego to nie robie bo ktoś głupoty wymyślił. Jak chce się dostać do takiej szkoły to trzeba tyrać na max jak się tego jeszcze nie nauczyłeś to w tej szkole sie nauczysz
Ja nie mówie że wszystkie inne treningi są do d*** tylko mówie jak ja trenuje i jak mi jest najlepiej. Przecież nikomu nie każe żeby trenował moim sposobem. To wasza sprawa jak trenujecie.
     Ogień żyje, je, oddycha, nienawidzi.........

Offline yahoo

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 11
    • http://
Odp: Podciąganie Na Drążku
« Odpowiedź #13 dnia: Luty 26, 2006, 22:12:11 »
Mam pytanie do tych osób, które próbowaly się dostać do jakiejś szkoly strażackiej:
Czy podciągając się na drążku trzeba ręce wyprostować do końca czy można mieć lekko zgięte przy kolejnych podciągnięciach?
(Mam nadzieję, że zrozumieliście moje pytanie -_-)

[CYKLO] Pimpek

  • Gość
Odp: Podciąganie Na Drążku
« Odpowiedź #14 dnia: Luty 27, 2006, 15:38:55 »
...
« Ostatnia zmiana: Styczeń 02, 2007, 19:19:22 wysłana przez [CYKLO] Pimpek »