Autor Wątek: Przerwy Na Służbie  (Przeczytany 2542 razy)

Offline mały

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 12
Przerwy Na Służbie
« dnia: Luty 01, 2006, 16:05:09 »
jak to niby ma wyglądać  w/g nowego rozporządzenia 45 min na 12h a pozostałe 12h  

Offline arbelt

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 41
Przerwy Na Służbie
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 01, 2006, 18:30:05 »
Nie wiem o co Ci chodzi dokładnie moge sie jedynie domyślać.
Wnioskuje ze chodzi Ci o przerwe która ma niby wymiar 45min ( z tego jak ja rozumiemto rozporzadzenie i jak jest juz u mnie ulożony plan służby) to ta przerwa nie odnosi sie do przerwy w słuzbie lecz do przerwy w wykonywaniu zajęć sluzbowych czyli np na obiad.
tak to jest u mnie rozwiazane: rano zajęcia pozniej obiadzik zajecia sportopwe i zajecia gospodarcze.
Pozdrawiam i nie wiem czy Ci pomoglem czy nie
no no no..... PKP...........
nie wiem, nie umiem, nie pomogę

Offline Scyzoryk

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 461
  • Medal ma zawsze 2 strony. Sztuką zauważyć je obie.
Odp: Przerwy Na Służbie
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 12, 2006, 21:55:03 »
Jak to??? Nie wiesz co podczas drugich 12 godzin?
Podoficer lub dyżurny budzi cie i nie śpisz np od 2-ej do 2.45. I to jest właśnie ta przerwa  ^_^

Offline Geddeon

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.427
Odp: Przerwy Na Służbie
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 13, 2006, 08:26:43 »
Chodzi o to że podczas przerwy do pracy może ruszyć Cię jedynie dzwonek a nie prace remontowo-gospodarcze. ( tak mi się zdaje)  :huh:

Offline sam_go

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.029
Odp: Przerwy Na Służbie
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 17, 2006, 09:38:55 »
U mnie też spłodzono harmonogram dnia i te 45 min. rozłożono 10min śniadanie, 25 min obiadek i 10 min. kolacja. Oj gastrolodzy się ucieszą hehe

BROKS

  • Gość
Odp: Przerwy Na Służbie
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 17, 2006, 10:51:41 »
Te przerwy to kolejny „bubel” taka sztuka dla sztuki. Jak normalnie w ciągu 10-15 min można przygotować sobie posiłek i go skonsumować??? U mnie w JRG na zmianie jest taki jeden osobnik sporej postury i zjada taką porcję że z samą konsumpcją się nie wyrabia w kwadransie. Posiłek trzeba też przygotować….pokroić, podsmażyć, odgrzać!!!! Po to jest kuchnia w JRG, żeby nie trzeba było 24 godziny przebywać tam jedząc na szybkiego kanapki. Może jeszcze w regulaminie dnia zamieśćmy przerwy kiedy to można skorzystać z kibla ^_^.

Offline TomaszW

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 10
Odp: Przerwy Na Służbie
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 17, 2006, 11:33:50 »
Jak to??? Nie wiesz co podczas drugich 12 godzin?
Podoficer lub dyżurny budzi cie i nie śpisz np od 2-ej do 2.45. I to jest właśnie ta przerwa  ^_^

Jak to "budzi"? Przecież do pracy nie chodzi sie po to aby spać. Chyba że ja się mylę...

Offline mały

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 12
Odp: Przerwy Na Służbie
« Odpowiedź #7 dnia: Marzec 17, 2006, 13:57:05 »
   10 min. to wystarczy żeby się dokładnie umyć a nie zjeść na spokojnie posiłek chyba że My wszystko mamy robić w biegu nie wiem o co tu chodzi

Offline kg877

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 129
Odp: Przerwy Na Służbie
« Odpowiedź #8 dnia: Marzec 17, 2006, 14:28:25 »
Do TomaszW
Już niedługo maj- dni ochrony przeciwpożarowej, Dzień Strażaka wiele komend w tym okresie organizuje dni otwartych koszar, proponuje pościecić 2- 3 godziny na wycieczke do najbliższej komendy - bedzie mozna porozmawiać o słuzbie zobaczyć sprzet i wtedy wiele spraw stanie się jasniejszych.
pozdarwiam
kg877