Autor Wątek: Konferencja Szkoleniowa  (Przeczytany 1539 razy)

straz98

  • Gość
Konferencja Szkoleniowa
« dnia: Styczeń 31, 2006, 20:38:35 »
Zainteresowanych ratownictwem, strażaków ale nie tylko informuję, iż 5 kwietnia odbędzie się II Konferencja "Wybrane aspekty działań ratowniczych" Z tematyką oraz innymi informacjami dot. konferencji można się zapoznać na stronach WWW SITP Legnica
W zeszłym roku chyba się udało, było około 180 osób z całej Polski z różnych służb i organizacji zajmujących się ratownictwem.

Offline pielgrzym

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 204
    • http://
Konferencja Szkoleniowa
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 31, 2006, 22:42:39 »
co prawda nie jest to "Edura" czy inne targi (więc pewnie tylko przedstawiciele komend lub organizacji) :P ale z chęcia pojadę, jak mnie przyjmą jako prywatną osobę, bo "firma" chyba mnie nie wyśle ;) jak już to zasponsorują dowódcę jednostki + świta lub jak kto woli adiutanci  :lol:  
Pomyśl zanim coś powiesz, jeśli nie masz czasu zamilknij.

Boże chroń mnie od "mundrych" którzy są wszystkowiedzący i uważają, że nikt i nic już ich niczego nie nauczy.

Offline mirek1

  • Jeszcze nigdy w dziejach tak wielu nie mówiło tak wiele do tak wielu, mając do powiedzenia tak niewiele.
  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 941
  • "Tylko głupiec ma odpowiedź na wszystko."A.France
Konferencja Szkoleniowa
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 10, 2006, 15:51:13 »
Popieram taką inicjatywę - sam chętnie w niej wezmę udział, nawet gdybym miał się zamieniać z kolegami na służby.
Niema to jak wieści z pierwszej reki.
Szkoda, że w ubiegłym roku niewiedziałem o takiej konferencji- coś w naszych komendach słaby przepływ informacji do najbardziej tym zainteresowanych.
Tylko dwie rzeczy są nieskończone : wszechświat i ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej.
                                      Albert Einstein