Autor Wątek: Śnieg Na Dachu  (Przeczytany 14317 razy)

Offline Adriano

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 94
Śnieg Na Dachu
« Odpowiedź #50 dnia: Luty 08, 2006, 13:22:29 »
Takie pisemko (czyt. reklamę) dostaliśmy z Wydziału Zarządzania Kryzysowego" a mój komendant nie miał nic przeciwko takiej inicjatywie.
"Zapytać możesz - wiedzieć nie musisz"

اكد البروفسور يانوش دانتسكي رئيس قسم الدراسات العربية والاسلامية فى

Offline stępień

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 398
  • Myśl a może zostaniesz myśliwym !
Śnieg Na Dachu
« Odpowiedź #51 dnia: Luty 09, 2006, 18:40:32 »
jak pytają to trzeba odpowiedzieć kto może odśnieżyć, żadnej krypto reklamy tu nie widzę !!! :D  
Art. 30a.
Dzień 4 maja jest Dniem Strażaka. !!!

Aby tylko do końca wytrzymać !! Wytrzymałem i jestem na emce !!!

Offline Ajax

  • Pokój to tylko brak wojny.
  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.310
  • Cały świat gra komedię!
    • http://
Śnieg Na Dachu
« Odpowiedź #52 dnia: Luty 13, 2006, 09:55:48 »
Jak najbardziej stępień - w sumie dla własnego "dobra" Ostatnimi czasy tzw. upierdliwców wszelkiej maści nie brak, a media nieopatrznie? w tym często wtórują i dają natchnienie, różnym mniej i bardziej nawiedzonym oraz  bliższym lub dalszym znajomym "królika". <_< Śnieżek wciąż sobie jednak pada, a temp. bliskie zeru - więc? Do roboty ;)
Pozdr.
Nie jeden brak wiedzy nadrabia wazeliną.

Offline bielcyn348osp

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 5
Śnieg Na Dachu
« Odpowiedź #53 dnia: Luty 16, 2006, 23:25:55 »
Witam.Panowie,co do odśnieżania dachów to powiem wam szczerze że bylismy już siedem razy,ale szczerze to jest nienormalne,ponieważ nie po to są strażacy.Dobrze wiecie na czym polegaja nasze działania.Każdy własciciel bądź administrator jest odpowiedzialny za porządek itp.Naprawde jeżeli będziemy wyjeżdżać co zime na odśnieżanie dachów to na jesień będziemy liscie grabic w parku bo będą mówili że mozna się posliznąć.To nie na tym polega.A co do tych prac na wysokości to jeżeli masz wszystkie badania i kursy to możesz działać tylko gdy Cię zadysponuje MSK,a raczej jdnostkę.Pamiętaj że jeżeli cos Ci sie stanie to nikt Ci nie zsapłaci odszkodowania.Tak mi się wydaje.Być może się myle.Pozdrawiam wszystkich styrażaków.DBAJCIE O SWOJE BEZPIECZEŃSTWO!!!!!