Autor Wątek: Kto do CSPSP Częstochowa 2013 ?  (Przeczytany 119917 razy)

Offline wojtek04

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 8
Odp: Kto do CSPSP Częstochowa 2013 ?
« Odpowiedź #500 dnia: Sierpień 16, 2013, 12:09:50 »
Dajcie linka z tą grupą bo ten podany wyżej nie chodzi  :straz:

Offline Ice-Man

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 358
Odp: Kto do CSPSP Częstochowa 2013 ?
« Odpowiedź #501 dnia: Sierpień 16, 2013, 13:14:52 »
Przepraszam za zamieszanie, kolega zakładał tą grupę, a ja nie spostrzegłem, że ta grupa jest poblokowana dla osób spoza niej, podobno sprawa w toku jest rozwiązywana poprzez zapraszanie do tej grupy przez wiadomości prywatne na tym forum :) Gdyby ktoś jeszcze chciał należeć do tej grupy na fejsie - możecie też pisać na moje PW na pewno wyślę zaproszenie wam do tej grupy na fejsie :)
==> http://chomikuj.pl/ice-man <==
Testy do Szkół Aspirantów, testy na naborach do PSP, do KPP, materiały szkoleniowe OSP :)

Offline strazak_mat998

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 95
Odp: Kto do CSPSP Częstochowa 2013 ?
« Odpowiedź #502 dnia: Sierpień 16, 2013, 13:21:44 »
Sprawdzajcie PW, przesyłajcie linki do swojego fejsa do mnie albo do Ice-Man'a :)  :straz:

Offline Bart.P

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: Kto do CSPSP Częstochowa 2013 ?
« Odpowiedź #503 dnia: Sierpień 16, 2013, 23:43:04 »
Można bez tego żyć, ale można też w łatwy sposób ułatwić sobie komunikację, a jeżeli jest taka możliwość to czemu nie. Nikomu nie zaszkodzi.
tak, jest w tym troszke prawdy. Tyle, że ludzie którzy nie mają facebooka, coraz częściej są do tego zmuszani, bo potem taka osoba nic nie będzie wiedzieć bo każdy powie "przecież pisało na facebooku"... No ale dobra to nie miejsce do dyskusji na ten temat. Mam tylko prośbę, by ważne informacje przekazywać w wiele miejsc, nie tylko facebook. ;)

Offline Ice-Man

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 358
Odp: Kto do CSPSP Częstochowa 2013 ?
« Odpowiedź #504 dnia: Sierpień 17, 2013, 10:45:29 »
Można bez tego żyć, ale można też w łatwy sposób ułatwić sobie komunikację, a jeżeli jest taka możliwość to czemu nie. Nikomu nie zaszkodzi.
tak, jest w tym troszke prawdy. Tyle, że ludzie którzy nie mają facebooka, coraz częściej są do tego zmuszani, bo potem taka osoba nic nie będzie wiedzieć bo każdy powie "przecież pisało na facebooku"... No ale dobra to nie miejsce do dyskusji na ten temat. Mam tylko prośbę, by ważne informacje przekazywać w wiele miejsc, nie tylko facebook. ;)

Po części winny temu jest system "Android"... Łapiesz sieć Wi-Fi i powiadomienia z Fejsa same wchodzą na telefon, wiesz kto co napisał i kiedy, na strazak.pl jednak trzeba osobno wejść, nie zawsze tutaj jestem :D
==> http://chomikuj.pl/ice-man <==
Testy do Szkół Aspirantów, testy na naborach do PSP, do KPP, materiały szkoleniowe OSP :)

Offline czemu

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 7
  • CSPSP!
Odp: Kto do CSPSP Częstochowa 2013 ?
« Odpowiedź #505 dnia: Sierpień 17, 2013, 13:48:25 »
Najprostszym wyjściem dla ludzi chroniących swojej prywatności poprzez brak fejsa jest założenie konta fikcyjnego typu "Kubuś Puchatek". Dzięki temu nie ominą was ważne info na grupach, a przy okazji wasza intymność na tym nie ucierpi. ;)

Offline Ice-Man

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 358
Odp: Kto do CSPSP Częstochowa 2013 ?
« Odpowiedź #506 dnia: Sierpień 19, 2013, 15:10:13 »
Najprostszym wyjściem dla ludzi chroniących swojej prywatności poprzez brak fejsa jest założenie konta fikcyjnego typu "Kubuś Puchatek". Dzięki temu nie ominą was ważne info na grupach, a przy okazji wasza intymność na tym nie ucierpi. ;)

Z tym, że "Kubuś Puchatek" niestety nie jest kandydatem do służby w CS PSP... A tak na serio, nie rozumiem ludzi, którzy mówią że fejs zabiera im prywatność, to w szkole, w swoich klasach, też mieliście w dzienniku zmienione imię i nazwisko ? W spółdzielni mieszkaniowej lub u wójta też widniejecie pod zmienionym nazwiskiem ? Nie rozumiem tego. Na fejsie wrzucasz te informacje o sobie, które uważasz że chcesz umieścić. Jedni mają tam tylko imię nazwisko, inni mają mnóstwo znajomych, inni bawią się w internetowych dj i wrzucają dużo linków z muzyką, inni wrzucają mnóstwo demotów, jeszcze inny na tablicy dodaje swoje wiersze, ktoś daje dużo fotografii, a ktoś komentuje rzeczywistość a jeszcze inny wrzuca setki postów gdzie i z kim się bawił i gdzie jest fajnie a gdzie nie :D Proste i skuteczne, nikt na siłę nie każe nikomu być na facebook.

Wiem, że dla wielu osób forum jest wygodne, nikt nie zna z imienia i nazwiska, IP ma się zmienne lub przez proxy azerbejdżańskie się połączy, lub wg jest to IP z centra handlowego, a w razie czego zmienia się nick i można od nowa żyć na forum :D
==> http://chomikuj.pl/ice-man <==
Testy do Szkół Aspirantów, testy na naborach do PSP, do KPP, materiały szkoleniowe OSP :)

Tele

  • Gość
Odp: Kto do CSPSP Częstochowa 2013 ?
« Odpowiedź #507 dnia: Sierpień 21, 2013, 22:55:35 »
Słuchajcie, ile bierzecie ciuchów np tych skarpet, koszulek tyle co napisane czy wiecej? Albo "przyborów piśmiennych"?

Offline mlodyasp

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 135
Odp: Kto do CSPSP Częstochowa 2013 ?
« Odpowiedź #508 dnia: Sierpień 23, 2013, 11:11:56 »
To co mnie spotyka to Cyrk druga komisja z odwołania terminy Listopad. :gwiazdki:

Offline maxo

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 73
Odp: Kto do CSPSP Częstochowa 2013 ?
« Odpowiedź #509 dnia: Sierpień 23, 2013, 11:33:30 »
To i tak chyba w tym roku nie ma sensu. Wątpię by Cię wzięli na szkołę w listopadzie.

Offline Arca92

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 25
Odp: Kto do CSPSP Częstochowa 2013 ?
« Odpowiedź #510 dnia: Sierpień 23, 2013, 15:20:39 »
Przynajmniej unitarka Cię ominie :P Muszą Cię przyjąć tak mi sie wydaje przecież odwołanie dotyczy tego roku. Tak samo jak np odwołanie do błędów w testach.

Offline dk19

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 42
Odp: Kto do CSPSP Częstochowa 2013 ?
« Odpowiedź #511 dnia: Sierpień 23, 2013, 15:45:41 »
tylko ciekawe kiedy zaliczy semestr unitarny?? Badz co badz ale unitarka to jest kurs podstawowy, ktory kazdy musi miec zaliczony... a jakos pod koniec pazdziernika slubowanie wiec nie wiem jak szkola na takie cos patrzy ;] nie slyszalem zeby ktos dopiero w listopadzie przychodzil...

Offline mlodyasp

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 135
Odp: Kto do CSPSP Częstochowa 2013 ?
« Odpowiedź #512 dnia: Sierpień 23, 2013, 16:12:04 »
tylko ciekawe kiedy zaliczy semestr unitarny?? Badz co badz ale unitarka to jest kurs podstawowy, ktory kazdy musi miec zaliczony... a jakos pod koniec pazdziernika slubowanie wiec nie wiem jak szkola na takie cos patrzy ;] nie slyszalem zeby ktos dopiero w listopadzie przychodzil...
Za drugim razem zadzwoniłem to już powiedziała koniec Października. Do komendanta dzwoniłem to powiedział, że on nie może nic zrobić oni wygrali przetarg i tyle i do 2 września mam czas a po 2 września to już trzeba pisać pismo do komendanta głównego o przyjęcie za rok. Trochę to dziwne bo rok temu chłopak na unitarkę przyjechał w Październiku. W Poniedziałek jadę do Katowic błagać trzeba i jeszcze nie wiem co prosić może uda się załatwić a jak nie to tylko do telewizji dzwonić i pokazać jak traktują ludzi.  Jest tu ktoś z forum kto badań nie przeszedł i się odwołał ?

Offline r0cq

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 612
Odp: Kto do CSPSP Częstochowa 2013 ?
« Odpowiedź #513 dnia: Sierpień 23, 2013, 23:14:21 »
tylko ciekawe kiedy zaliczy semestr unitarny?? Badz co badz ale unitarka to jest kurs podstawowy, ktory kazdy musi miec zaliczony... a jakos pod koniec pazdziernika slubowanie wiec nie wiem jak szkola na takie cos patrzy ;] nie slyszalem zeby ktos dopiero w listopadzie przychodzil...
Za drugim razem zadzwoniłem to już powiedziała koniec Października. Do komendanta dzwoniłem to powiedział, że on nie może nic zrobić oni wygrali przetarg i tyle i do 2 września mam czas a po 2 września to już trzeba pisać pismo do komendanta głównego o przyjęcie za rok. Trochę to dziwne bo rok temu chłopak na unitarkę przyjechał w Październiku. W Poniedziałek jadę do Katowic błagać trzeba i jeszcze nie wiem co prosić może uda się załatwić a jak nie to tylko do telewizji dzwonić i pokazać jak traktują ludzi.  Jest tu ktoś z forum kto badań nie przeszedł i się odwołał ?

Nie wierz w to, że ktoś przyjechał w październiku na unitarkę.  Miesiąc czasu to zbyt długo na odrobienie tak wielkich zaległości jakie wtłaczają Ci od samego początku unitarki.
Tydzień, maksymalnie dwa tygodnie, to czas maksymalny jaki moim zdaniem możesz zdobyć.
Rok temu w SGSP był przypadek, że kandydat przyjechał bodajże po tygodniu od rozpoczęcia poligonu.
 :straz:
« Ostatnia zmiana: Sierpień 23, 2013, 23:25:20 wysłana przez r0cq »

Offline adamus67

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 144
Odp: Kto do CSPSP Częstochowa 2013 ?
« Odpowiedź #514 dnia: Sierpień 24, 2013, 09:21:48 »
W zeszłym roku przyszedł koleś do cspsp w październiku...ale i tak odpadł :szalony:
" Dobry plan wykonany natychmiast, jest lepszy,niż idealny plan wykonany dziesięć minut później."  gen. George Patton

Offline mlodyasp

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 135
Odp: Kto do CSPSP Częstochowa 2013 ?
« Odpowiedź #515 dnia: Sierpień 24, 2013, 13:30:16 »
W zeszłym roku przyszedł koleś do cspsp w październiku...ale i tak odpadł :szalony:
Ta dla tego śmieszy mnie ta cała sytuacja , że rok temu koleś przyszedł w pażdzierniku a ja jak będe chciał przyjśc po 2 września to do komendanta musze pisać pismo, żeby za rok mnie przyjeli. I najlepsze jest to, że Szpital MSW w Katowicach wygrał przetarg na badania z terminem badań do końca sierpnia a ja w pażdzierniku będe miał.

Offline dk19

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 42
Odp: Kto do CSPSP Częstochowa 2013 ?
« Odpowiedź #516 dnia: Sierpień 25, 2013, 00:01:56 »
gdzie jak gdzie ale w strazy sprawiedliwosci nie znajdziecie ;]

Offline Arca92

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 25
Odp: Kto do CSPSP Częstochowa 2013 ?
« Odpowiedź #517 dnia: Sierpień 25, 2013, 14:05:46 »
W zeszłym roku przyszedł koleś do cspsp w październiku...ale i tak odpadł :szalony:


A czemu zrezygnował wiadomo?

Offline r0cq

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 612
Odp: Kto do CSPSP Częstochowa 2013 ?
« Odpowiedź #518 dnia: Sierpień 25, 2013, 17:28:44 »
W zeszłym roku przyszedł koleś do cspsp w październiku...ale i tak odpadł :szalony:


A czemu zrezygnował wiadomo?


Odpadł prawdopodobnie przez nieogarnięcie materiału, jaki był przerabiany podczas jego nieobecności.
 :straz:

Offline Crusher

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 18
Odp: Kto do CSPSP Częstochowa 2013 ?
« Odpowiedź #519 dnia: Sierpień 25, 2013, 17:57:21 »
moze szpital w Katowicach wygral przetarg ale sami widzielismy jak jest z jakoscia ich 'uslug'. Sprawa od mlodyasp zasluguje co najmniej na mocne naglosnienie w mediach, pewnie wtedy wszystkich by to postawilo do pionu, teraz kazdy ma to gleboko w powazaniu..
1. orientujecie sie czy mozna tam przyjechac w ndz wieczorem i juz tam przekimac?
2. jak wyglada unitarka, tzn wiecej jest wykladow, praktyki? dadza nam fizycznie mocni popalic?
3. jakies porady do tego co mozemy wziac ze soba? ;)

Offline mlodyasp

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 135
Odp: Kto do CSPSP Częstochowa 2013 ?
« Odpowiedź #520 dnia: Sierpień 25, 2013, 19:38:34 »
moze szpital w Katowicach wygral przetarg ale sami widzielismy jak jest z jakoscia ich 'uslug'. Sprawa od mlodyasp zasluguje co najmniej na mocne naglosnienie w mediach, pewnie wtedy wszystkich by to postawilo do pionu, teraz kazdy ma to gleboko w powazaniu..
1. orientujecie sie czy mozna tam przyjechac w ndz wieczorem i juz tam przekimac?
2. jak wyglada unitarka, tzn wiecej jest wykladow, praktyki? dadza nam fizycznie mocni popalic?
3. jakies porady do tego co mozemy wziac ze soba? ;)
Znalazłem gościa z Wawy co takimi sprawami sie zajmuje to w szoku był. A jak szkoła tak dalej będzie postępować i WKL w Katowicach nagłośnie to.

Offline Crusher

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 18
Odp: Kto do CSPSP Częstochowa 2013 ?
« Odpowiedź #521 dnia: Sierpień 25, 2013, 21:38:51 »
A nie chcesz teraz tego nagłośnić? Teraz jesteś w pozycji "bojowej", walczysz o swoje miejsce i to jest chwytliwe, mało kto sie tym zainteresuje że pare lat temu byłes w takiej sytuacji i tak dalej, zreszta pytanie czy za jakiś czas będzie Ci sie chciało ;)
Zreszta jakby to podchwyciła "Uwaga" czy jakies czołowe media to nie zdziwiłbym sie gdyby ten rozgłos przewrócił wszystko do góry nogami i nagle drzwi przed Tobą by się otwarły - tak już bywało nieraz z mediami ;)

Offline Crusher

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 18
Odp: Kto do CSPSP Częstochowa 2013 ?
« Odpowiedź #522 dnia: Sierpień 26, 2013, 14:58:04 »
Dzwoniłem do CSPSP - można przyjechać w niedzielę i u nich przekimać. Babeczka z wydziału kształcenia powiedzia "tylko ze nie dostnie pan kolacji" ;)
Także myślę, ze większość z nas skorzysta z  tej opcji ;) Ja tam będę koło 21.

Do zobaczenia!

Offline Arca92

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 25
Odp: Kto do CSPSP Częstochowa 2013 ?
« Odpowiedź #523 dnia: Sierpień 26, 2013, 19:57:32 »
A jak tam jest z praniem? Bo nie wiem ile rzeczy pozabierać  :gwiazdki:

Offline cosinus

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 31
Odp: Kto do CSPSP Częstochowa 2013 ?
« Odpowiedź #524 dnia: Sierpień 26, 2013, 20:10:58 »
Nie ma problemu, na szkole jest 8 ogolnodostępnych pralek  -_-