Autor Wątek: Katowice - Runął Dach Mtk  (Przeczytany 62057 razy)

Offline Cień

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 652
Katowice - Runął Dach Mtk
« Odpowiedź #175 dnia: Luty 08, 2006, 13:56:21 »
Smutne to i prawdziwe  lecz też nie wierze by to zrobili chłopaki tym bardziej że na to nie było zbyt czasu. Po   wydobyciu  tak tyle ludzi mogło to zrobic  bardziej bym cień położył na zakładzie pogrzebowym.
« Ostatnia zmiana: Luty 08, 2006, 13:57:26 wysłana przez Cień »
Pozdrawiam Cięń em.

Offline aniolstroz

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 589
    • http://
Katowice - Runął Dach Mtk
« Odpowiedź #176 dnia: Luty 08, 2006, 15:53:42 »
A dlaczego to nie mogli zrobić strażacy? Znowu robicie z siebie jakiś nieskazitelnych ludzi. Zaznaczam że nie zwalam winy na strażaków, ale też nie wykluczam że to ktoś z naszych mógł zrobić. Cieniu - mówisz że na takie coś nie było czasu? Według mnie to czasu i dobrych okazji na takie złodziejstwo było aż za wiele w takiej akcji. W straży pożarnej są ludzie tacy sami jakich spotykamy na codzień na ulicy i strażaka też może pokusić widok łatwych pieniążków. Mnie tam już nic nie zdziwi, gdyż nawet u siebie w pracy muszę wszystkiego dobrze pilnować bo już nie raz któryś z moich "kolegów" z pracy, mi coś gwizdnął. Jak koledze z pracy potrafi gwizdnąć to tym bardziej obcej osobie.
« Ostatnia zmiana: Luty 09, 2006, 08:29:00 wysłana przez aniolstroz »

Offline Miros

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 155
Katowice - Runął Dach Mtk
« Odpowiedź #177 dnia: Luty 08, 2006, 18:59:11 »
Jeśli już to na pewno zrobiła to ta wstrętna, ochydna KG. Bo przeca nikt z podziału.  Nieprawdaż?

Offline Cień

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 652
Katowice - Runął Dach Mtk
« Odpowiedź #178 dnia: Luty 09, 2006, 09:10:56 »
Cytuj
A dlaczego to nie mogli zrobić strażacy? Znowu robicie z siebie jakiś nieskazitelnych ludzi. Zaznaczam że nie zwalam winy na strażaków, ale też nie wykluczam że to ktoś z naszych mógł zrobić. Cieniu - mówisz że na takie coś nie było czasu? Według mnie to czasu i dobrych okazji na takie złodziejstwo było aż za wiele w takiej akcji. W straży pożarnej są ludzie tacy sami jakich spotykamy na codzień na ulicy i strażaka też może pokusić widok łatwych pieniążków. Mnie tam już nic nie zdziwi, gdyż nawet u siebie w pracy muszę wszystkiego dobrze pilnować bo już nie raz któryś z moich "kolegów" z pracy, mi coś gwizdnął. Jak koledze z pracy potrafi gwizdnąć to tym bardziej obcej osobie.
Wiesz tak się nie raz zastanawiam kim ty KU......... A jesteś bo chyba nie strażakiem  . Bo naszym zadaniem i większość się z tym zgodzi  JEST NIEŚĆ POMOC  jeśli tego nie wiesz to tylko śię podszywasz pod nas mimo pełnionej tu funkcji  powiem ci żeś gamoń i tym wywodem  obrażasz tysiące z takich jak ja.Co do gwiźniecia  tak zdaża sie owszem lecz nie przy akcji i nie od zmarłych za to bym ucinał ręce . Piszesz że nie jesteśmy niczym wyjądkowym  ja twierdze że tak  bo tam z kąd wszyscy spi..........lają  tam my idziemy. I  nie pitol że taka praca bo  za takie pieniądze to  albo idjoci albo pasjonaci pracują.
« Ostatnia zmiana: Luty 09, 2006, 09:19:44 wysłana przez Cień »
Pozdrawiam Cięń em.

Offline Cień

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 652
Katowice - Runął Dach Mtk
« Odpowiedź #179 dnia: Luty 09, 2006, 09:49:38 »
Cytuj
Jeśli już to na pewno zrobiła to ta wstrętna, ochydna KG. Bo przeca nikt z podziału.  Nieprawdaż?
Nie naśmiewaj się z podziału boś im nóg nie gogny myć    :P młotku  
Pozdrawiam Cięń em.

Offline aniolstroz

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 589
    • http://
Katowice - Runął Dach Mtk
« Odpowiedź #180 dnia: Luty 09, 2006, 10:23:01 »
Cytuj
Wiesz tak się nie raz zastanawiam kim ty KU......... A jesteś bo chyba nie strażakiem
Jestem strażakiem który patrzy na zycie realnie a nie przez różowe szkiełka!

Cytuj
Bo naszym zadaniem i większość się z tym zgodzi JEST NIEŚĆ POMOC jeśli tego nie wiesz to tylko śię podszywasz pod nas mimo pełnionej tu funkcji powiem ci żeś gamoń i tym wywodem obrażasz tysiące z takich jak ja.
Cieniu uspokój się. Ja wiem że zadaniem większości jest chęć niesienia pomocy, ale widzę że jesteś nieświadomy że w naszych szeregach są prawdziwi strażacy i pseudo-strażacy.
A tak wogóle to czym ja Ciebie obraziłem? Tym że stwierdziłem że takie coś mógł zrobić strażak? Jeżeli tak to ja nie wiem na jakim Ty świecie żyjesz - polecam zejść na ziemię i przyjrzeć się jacy są ludzie.

Cytuj
Piszesz że nie jesteśmy niczym wyjądkowym ja twierdze że tak bo tam z kąd wszyscy spi..........lają tam my idziemy.
Wiesz - to już Twoja sprawa za kogo się uważasz. Ja tam wielkiego bohatera nigdy z siebie nie robię, bo robię to co uważam za słuszne i nigdy nie będę podchodził do tej sprawy w sposób "ja ratuję życie więc jestem kimś super".

Cytuj
I nie pitol że taka praca bo za takie pieniądze to albo idjoci albo pasjonaci pracują.
Pięknie napisane ale wogóle związku z rzeczywistością nie ma.
« Ostatnia zmiana: Luty 09, 2006, 10:24:32 wysłana przez aniolstroz »

Offline Cień

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 652
Katowice - Runął Dach Mtk
« Odpowiedź #181 dnia: Luty 09, 2006, 10:36:16 »
Ma związek  sam 2 lata temu broniłem człowieka jako związkowiec bo był zamieszany w podobną sprawę lecz nie mieści sie w pale  by ograbiać zmarłych . A czytają nas nie tylko strażacy wić powstrzymaj sie od takich komentarzy.co do ostatniego wersu twego ok poprawka  może nie jesteśmy kimś  lecz na pewno jesteśmy nie przeciętni do tego fachu się ma predyspozycje lub nie.
« Ostatnia zmiana: Luty 09, 2006, 10:40:09 wysłana przez Cień »
Pozdrawiam Cięń em.

Offline aniolstroz

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 589
    • http://
Katowice - Runął Dach Mtk
« Odpowiedź #182 dnia: Luty 09, 2006, 10:44:27 »
Cytuj
lecz nie mieści sie w pale by ograbiać zmarłych
Dlatego mówię - zejdź na ziemię i przyjżyj się jacy mogą być ludzie.

Cytuj
A czytają nas nie tylko strażacy wić powstrzymaj sie od takich komentarzy.
A niech czytają - wszędzie cenzury nie może być. A poza tym ja żadnej wielkiej tajemnicy nie napisałem. Cywile przecież wiedzą że takie okropieństwo zrobił ktoś kto miał kontakt ze zmarłymi - i mają takie samo prawo osądzać o to strażaków jak ratowników z pogotowia, policjantów i inne osoby.
« Ostatnia zmiana: Luty 09, 2006, 10:49:27 wysłana przez aniolstroz »

Offline Cień

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 652
Katowice - Runął Dach Mtk
« Odpowiedź #183 dnia: Luty 09, 2006, 11:06:14 »
Owszem prawo mają  lecz ty nie powinneś dolewać oliwy do ognia popatrz każda formacja się broni tylko ty masz wątpliwości ale zawsze tak było jak co to policjanci zawsze się bronili  w kżdej sytuacji w straży zawsze sie jakas chujoza znalazła . A tak nawiasem  zazdroszcze chłopakom  ze śląska  takiego komendanta p. Skulich po wczorajszym  wieczornym wywiadzie  w TVP3  to chłop z jajami jak arbuzy " nie chciał by się spotkać sam na sam  z tym co żuca oszczerstwa na ratowników" to jest gość  i takiej wypowiedzi oczekiwałem  od niego wieży w swoich ludzi nie tak jak  paru dupków z tąd.
Pozdrawiam Cięń em.

Offline Ajax

  • Pokój to tylko brak wojny.
  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.310
  • Cały świat gra komedię!
    • http://
Katowice - Runął Dach Mtk
« Odpowiedź #184 dnia: Luty 09, 2006, 11:20:39 »
Nie wyobrażam sobie po prostu normalnie, aby ktoś z ratowników mógł okradać zwłoki, lub nawet, jeżeli znalazł przypadkiem w czasie akcji jakieś "dobra" je sobie przywłaszczyć. Nie dotyczy to tylko akurat tego tragicznego zdarzenia, ale ogólnie. Jeżeli sami się nie będziemy szanować - nie liczmy, że zrobią to także inni. Podobała mi się m.in.  wczorajsza wypowiedz J.Skulicha, że nie życzyłby spotkania w 4 oczy z Nim takim oszczercom.
Już "kilkanaście" lat jestem w tej "firmie" i brałem udział w wielu akcjach. Jednak nie przypominam sobie, żeby ktokolwiek kiedyś oskarżył Nas o przywłaszczenie sobie cudzego mienia. <_<
Były z kolei przypadki, że w trakcie akcji, gdy my ratowaliśmy - inni "czyścili" nam rzeczy  znajdujące się w pojazdach. W strażnicy zresztą też. :angry:
Pozdr.
Nie jeden brak wiedzy nadrabia wazeliną.

Offline aniolstroz

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 589
    • http://
Katowice - Runął Dach Mtk
« Odpowiedź #185 dnia: Luty 09, 2006, 11:23:15 »
Cytuj
Owszem prawo mają lecz ty nie powinneś dolewać oliwy do ognia popatrz każda formacja się broni tylko ty masz wątpliwości ale zawsze tak było jak co to policjanci zawsze się bronili w kżdej sytuacji w straży zawsze sie jakas chujoza znalazła .
A gdzie ja dolewam oliwy do ognia? Ja się wypowiadam tylko na forum a nie gdzieś w TV czy w radiu i nikogo nie oskarżam, przedstawiam tylko możliwe przypadki. I myślisz że jak napisałbym "Strażacy są tacy cudowni i jest niemożliwością aby takie coś zrobili" to by to coś zmieniło? A co by było jakby to rzeczywiście strażacy zrobili? Wyszedłbym na łosia i na dodatek dałbym ludziom drogę do twierdzenia że to co mówią strażacy to kłamstwa.

Offline Cień

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 652
Katowice - Runął Dach Mtk
« Odpowiedź #186 dnia: Luty 09, 2006, 11:27:58 »
Cytuj
Nie wyobrażam sobie po prostu normalnie, aby ktoś z ratowników mógł okradać zwłoki, lub nawet, jeżeli znalazł przypadkiem w czasie akcji jakieś "dobra" je sobie przywłaszczyć. Nie dotyczy to tylko akurat tego tragicznego zdarzenia, ale ogólnie. Jeżeli sami się nie będziemy szanować - nie liczmy, że zrobią to także inni. Podobała mi się m.in.  wczorajsza wypowiedz J.Skulicha, że nie życzyłby spotkania w 4 oczy z Nim takim oszczercom.
Już "kilkanaście" lat jestem w tej "firmie" i brałem udział w wielu akcjach. Jednak nie przypominam sobie, żeby ktokolwiek kiedyś oskarżył Nas o przywłaszczenie sobie cudzego mienia. <_<
Były z kolei przypadki, że w trakcie akcji, gdy my ratowaliśmy - inni "czyścili" nam rzeczy  znajdujące się w pojazdach. W strażnicy zresztą też. :angry:
Pozdr.
To wytłumacz to temu pod twoim postem.
Pozdrawiam Cięń em.

Offline Cień

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 652
Katowice - Runął Dach Mtk
« Odpowiedź #187 dnia: Luty 09, 2006, 11:31:48 »
Cytuj
Cytuj
Owszem prawo mają lecz ty nie powinneś dolewać oliwy do ognia popatrz każda formacja się broni tylko ty masz wątpliwości ale zawsze tak było jak co to policjanci zawsze się bronili w kżdej sytuacji w straży zawsze sie jakas chujoza znalazła .
A gdzie ja dolewam oliwy do ognia? Ja się wypowiadam tylko na forum a nie gdzieś w TV czy w radiu i nikogo nie oskarżam, przedstawiam tylko możliwe przypadki. I myślisz że jak napisałbym "Strażacy są tacy cudowni i jest niemożliwością aby takie coś zrobili" to by to coś zmieniło? A co by było jakby to rzeczywiście strażacy zrobili? Wyszedłbym na łosia i na dodatek dałbym ludziom drogę do twierdzenia że to co mówią strażacy to kłamstwa.
To trzeba było milczeć na ten temat . A tak wychodzi że nie bardzo jesteś z tymi co cię przygarneli do straży.Z NAMI
« Ostatnia zmiana: Luty 09, 2006, 11:32:21 wysłana przez Cień »
Pozdrawiam Cięń em.

Offline aniolstroz

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 589
    • http://
Katowice - Runął Dach Mtk
« Odpowiedź #188 dnia: Luty 09, 2006, 11:44:04 »
Cytuj
To wytłumacz to temu pod twoim postem.
Nie da rady. Ja znam życie akurat z innej strony.

Cytuj
To trzeba było milczeć na ten temat .
Ja bym milczał, ale mnie sprowokowałeś swoim twierdzeniem :)

Cytuj
A tak wychodzi że nie bardzo jesteś z tymi co cię przygarneli do straży
Nikt mnie nie przygarniał - na wszystko sobie musiałem sam zapracować. A po drugie to jeżeli strażacy tego nie zrobili to czego się obawiać - niech sprawdzają, sumienie powinniśmy miec czyste!
 

Offline Cień

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 652
Katowice - Runął Dach Mtk
« Odpowiedź #189 dnia: Luty 09, 2006, 12:11:59 »
Życie życiem lecz do póki się czegoś nie udowodni to takie wypowiedzi sa oszczerstwami i tyle
 
Pozdrawiam Cięń em.

Offline aniolstroz

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 589
    • http://
Katowice - Runął Dach Mtk
« Odpowiedź #190 dnia: Luty 09, 2006, 12:17:17 »
Cytuj
Życie życiem lecz do póki się czegoś nie udowodni to takie wypowiedzi sa oszczerstwami i tyle
A to się zgodzę, tylko zauważ że ja nikogo nie osądzam - stawiam wszystkich na równi.

Offline Cień

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 652
Katowice - Runął Dach Mtk
« Odpowiedź #191 dnia: Luty 09, 2006, 12:21:00 »
Cytuj
Cytuj
Życie życiem lecz do póki się czegoś nie udowodni to takie wypowiedzi sa oszczerstwami i tyle
A to się zgodzę, tylko zauważ że ja nikogo nie osądzam - stawiam wszystkich na równi.
I tak niech  pozostanie. :rolleyes:  
Pozdrawiam Cięń em.

Offline Uzi

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 47
Katowice - Runął Dach Mtk
« Odpowiedź #192 dnia: Luty 10, 2006, 14:13:41 »
Aniłstróż
Nawaliłeś do swojego GNIAZDA i nawet jak posprzątasz smród pozostanie.
OSOBOŚCIE CZUJE SIĘ W............Y, bo jeśli nie byłeś na miejscu to niemasz pojęcia o czym piszesz.Człowiek,nosze,odjazd....i nesztety następny,potem śnieg,lód wcinka i następna. CZŁOWIKU nie było czasu WYtrzeć twarzy z potu.Przyjechała podmiana a nikt nie chciał oddać sprzętu.Dopiero d-ca gonił ludzi by sapli. Tak duża ilość ludzi współdziałała że do tego musiała by być mafia i wszyscy w zmowie.CHŁOPIE zastanów się następnym razem,a jak nie znasz faktów (nie media) to się popytaj mimo wszystko jakoś się wszyscy znamy (szkoły,kursy,rodzina itd więc NIE............
Nie będę dyskutował więcej o tym bo uważam to za obrażliwedla mnie i dla wszystkich któży zostawili TAM część siebie

Offline aniolstroz

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 589
    • http://
Katowice - Runął Dach Mtk
« Odpowiedź #193 dnia: Luty 10, 2006, 16:42:18 »
Uzi nie chce mi się dyskutować na ten temat - najpierw przeczytaj dokładnie co napisałem a dopiero później takie bzdury wypisuj!
Rozumiem już na czym zabawa polega i jakie są reguły gry - trzeba pisać ładnie o strażakach i broń boże rzucać na nich cień podejrzenia!

Offline sasza

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 125
Katowice - Runął Dach Mtk
« Odpowiedź #194 dnia: Luty 10, 2006, 16:53:22 »
ANIOŁ STRÓŻ -----twoje wywody mnie na miły BÓG PRZYSPASABIAJĄ O PALPITACJE SERCA ,kim ty jesteś żeby nas zawsze oczrerniaź będąc pozbawiony wulgaryzmów może się spotkamy oko w oko na stronie  operacyjnej tego  forum  ??>

 

Offline aniolstroz

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 589
    • http://
Katowice - Runął Dach Mtk
« Odpowiedź #195 dnia: Luty 10, 2006, 17:00:03 »
Cytuj
ANIOŁ STRÓŻ -----twoje wywody mnie na miły BÓG PRZYSPASABIAJĄ O PALPITACJE SERCA ,kim ty jesteś żeby nas zawsze oczrerniaź będąc pozbawiony wulgaryzmów może się spotkamy oko w oko na stronie operacyjnej tego forum ??>
A w którym miejscu ja kogokolwiek oczerniam? Wskaż mi proszę to miejsce gdzie niby ja oskarżam o ten czyn strażaków! Za ten czyn stawiam wszystkich na równi! I sorry - ale widzę że taką cechę jak sprawiedliwość należy traktować jako coś złego!


Aha! I jeszcze jedno sasza - nie pieszemy post po poście tylko korzystamy z funkcji EDYTUJ
« Ostatnia zmiana: Luty 10, 2006, 17:13:44 wysłana przez aniolstroz »

Offline sasza

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 125
Katowice - Runął Dach Mtk
« Odpowiedź #196 dnia: Luty 10, 2006, 19:34:28 »
AHA- ANIOŁKU MOŻE odstąpod tematu bo dochodzimy do wniosku na tym forum że ty chyba jesteś nasłany w celu mataczenia .



pozdrawiam chłopaki i do zobaczyska.
 

Offline magick69

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 28
Katowice - Runął Dach Mtk
« Odpowiedź #197 dnia: Luty 12, 2006, 23:48:27 »
i znowu pyskówka. Panowie dajcie sobie na wstrzymanie. I wyszło na moje. Gdyby na zawalisku byli tylko ratownicy i kilkunastu lekarzy to ta pyskówka byłaby zbędna. Albo nic by nie zginęło albo okazalibyśmy się zwykłymi śmiertelnikami.
Szacunek dla tych co nieśli pomoc

Offline Cień

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 652
Katowice - Runął Dach Mtk
« Odpowiedź #198 dnia: Luty 13, 2006, 11:44:19 »
Cytuj
Uzi nie chce mi się dyskutować na ten temat - najpierw przeczytaj dokładnie co napisałem a dopiero później takie bzdury wypisuj!
Rozumiem już na czym zabawa polega i jakie są reguły gry - trzeba pisać ładnie o strażakach i broń boże rzucać na nich cień podejrzenia!
NIkt cię nie prosi byś pisał ładnie lecz prawde  jesteś podobno strażakiem więc wiesz ile razy nam zrobiły krzywdę osądy nie poparte wiedzą  czy na prawde nigdy nie miałeś z tym problemu sam. Dlatego twierdzę że zrobiłeś  Świństwo . I chodzi tu o to że powątpiewasz  beż faktów widzisz bo ja nie powątpiewam że  nie jesteś gejem .
« Ostatnia zmiana: Luty 13, 2006, 11:59:06 wysłana przez Cień »
Pozdrawiam Cięń em.

Offline zibi.gpr

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 127
    • http://www.strazgpr.mix
Katowice - Runął Dach Mtk
« Odpowiedź #199 dnia: Luty 13, 2006, 11:46:22 »
Uczestniczyłem w akcji przedzierałem sie pod dachem między teczkami laptopami do głowy ni nawet nie przyszło zeby tam zaglądnąć a co dopiero coś buchnąć !!! :angry:  liczyły sie minuty! dla życia ludzkiego a ktoś ratownik czy to strażak czy to inny jeśli to zrobił moim zdaniem jest zwykłym chamem i świnią fakt ujawnienia takiego występku w jakiej kolwiek jednostce powinien się kończyć zwolnieniem dyscyplinarnym!!@! :angry:  a zdrugiej strony niewierzę iż zrobił to kturyś z ratowników! pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: Luty 13, 2006, 11:47:39 wysłana przez zibi.gpr »