Autor Wątek: Strażacy monterami anten ?  (Przeczytany 7295 razy)

Offline firefighter12

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 24
Odp: Strażacy monterami anten ?
« Odpowiedź #25 dnia: Marzec 29, 2013, 12:11:18 »
Jeszcze trochę a może za parę lat Ochotnicza Straż Pożarna zmieni swoją nazwę na Ochotnicze Stowarzyszenie Pracowników. Własnie tak to widzę nasz kochany Związek dobije targu z budowlańcami a strażacy będą układać kostki brukowe i krawężniki później będą nas wysyłać do przycinania trawy i krzewów w pobliżu dróg  :wall:

Offline zeusss

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 866
  • Bogatemu to i byk się ocieli
Odp: Strażacy monterami anten ?
« Odpowiedź #26 dnia: Marzec 29, 2013, 12:23:04 »
co Wy wszyscy za głupoty gadacie?

--odnośnie wyjazdów do gałązek 4 razy dziennie i innych wyjazdów i klasyfikowanie ich jako MZ:
Jak Burmistrz głupi i nie weryfikuje wyjazdów OSP w KM/KP to płaci za taki głupoty o jakich piszecie wyżej...

--odnośnie obaw, że będziecie układać kostkę brukową, strzyc owce i grabić liście w parkach:
Każde OSP to stowarzyszenie, które działa w oparciu o Statut, w którym są określone cele działalności stowarzyszenia, więc jak sami sobie wpiszecie głupoty do statutu i go sami zatwierdzicie, to będziecie montować anteny i opróżniać kosze ze śmieciami na terenie wsi / gminy...

Offline pol102

  • Software Developer
  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 428
  • Cichy spec od czarnej roboty.
Odp: Strażacy monterami anten ?
« Odpowiedź #27 dnia: Marzec 30, 2013, 18:11:35 »
Zacytuję sam siebie, bo do niektórych nie dotarłem:

Panowie, czas wrócić do podstawówki na naukę czytania... tego ze zrozumieniem. Ktoś nie doczytał, a reszta z Was podchwyciła temat. Wskażcie mi akapit/zdanie/dokument gdzie jest napisane, że w ramach tej współpracy mamy zrobić coś więcej niż umieścić notatkę na stronie www swojej jednostki? Ja wiem, że jako naród lubimy bić pianę, ale nie ma o co. Nadinterpretacja wyszła Wam drodzy koledzy wręcz sejmowo!

Jak PSK dysponuje do gałęzi to jest MZ i nie ma w tym naciągania. Tyle tytułem wątku pobocznego.
Jeśli robisz coś za darmo i czujesz, że daje Ci to radość, to wiedz iż muisz robić to na 200% swoich umiejętności.

Offline masiun1975

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 85
Odp: Strażacy monterami anten ?
« Odpowiedź #28 dnia: Marzec 30, 2013, 20:07:01 »
mowa w moim przypadku jest nie o dysponowaniu przez PSK do gałęzi lecz samozwańcze wyszukiwanie i zgłaszanie i tu cyt."...bo ja przejeżdżałem właśnie i, no i leży gałąź", lub "...mieszkanka mi zgłosiła,że zwisa gałąź, a dzieci się bawią..."(dom znajdował się tuż przy lesie i siłą rzeczy gałęzie zwisają-słowa d-cy SH będącego na "wsparciu" dla OSP). Tak na marginesie też stwierdził,że nie było potrzeby tam działać jak las wielki.