Autor Wątek: Kto do SGSP 2014r?  (Przeczytany 630525 razy)

Offline REEN

  • Byle do straży...
  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 960
Odp: Kto do SGSP 2014r?
« Odpowiedź #325 dnia: Grudzień 01, 2013, 22:18:06 »
To chłopaki ile macie wzrostu ?

195  :-\ Vreal nawet najprostszy trening jest lepszy od "zajawek" bo w miarę rośniesz symetrycznie (o ile trening jest odpowiedni, a nie 20 serii na biceps i do domu :D ). Osobiście Warszawskiego bym nie słuchał (prędzej kulturystyki100pro), fajne jest forum animala (wiedza jest tam o wiele lepsza niż na jakiś sfd, aczkolwiek użytownicy specyficzni), tak samo Karmowski który nie wie kiedy zerwał przyczep mięśnia i twierdzi, że jedzenie z mikrofalówki ochładza organizm lol
« Ostatnia zmiana: Grudzień 01, 2013, 22:23:24 wysłana przez REEN »

Offline Moqill

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 353
Odp: Kto do SGSP 2014r?
« Odpowiedź #326 dnia: Grudzień 01, 2013, 22:24:45 »
180cm. Jak troche podchodziłem do redukcji to najlepiej wychodzi cięcie węgli do 0 i szamanie samych tłuszczy i białka. Tygodniu chce gubić conajmniej 1kg fatu. Powoli przygotowuję się do codziennego biegania (przyda się na zamczysko) i trzymania tempa 5-6/km. Przy mojej wadze naprawdę ciężko się biega z taką prędkością :D Jak się uda codziennie biegać to z samego cardio tygodniowo będzie wychodzić -7000kcal + deficyt w diecie jakieś 500 kcal dziennie.

Moim celem jest 3:20 na km i bieganie z tempem 4min/km bez większego męczenia. No oczywiście nie muszę chyba mówić o ~40 na torze, no 42 :)

Warszawski koks jest specyficzny. Trochę głupot czasami gadają. Każdy ma inny organizm jak masz deficyt w diecie to musisz chudnąć raz na jakiś czas cheat day by podkręcić metabolizm ale też trzeba ruszać dupę:D

Offline Basior7776

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 582
Odp: Kto do SGSP 2014r?
« Odpowiedź #327 dnia: Grudzień 01, 2013, 22:34:38 »
Wy tu gadacie o odchudzaniu... a mnie to pasowałoby masy nabrać :D
188 i 74kg wagi... ;d

Offline Vreal2012

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 531
  • cel CS PSP
Odp: Kto do SGSP 2014r?
« Odpowiedź #328 dnia: Grudzień 01, 2013, 22:38:05 »
Racje panowie macie WKL czasami pierdoły ciśnie ale zawsze można coś tam podsłuchać. A redukcja wagi to dla mnie nowość pierwszy raz zbijam. Z efektów zadowolony jetem. REEN na treningu się troche znam bo na siłownie chodze od 12-13 roku życia, miałem 4 lata przygody z podnoszeniem ciężarów. Teraz mam zajawke na klate bo przy wadze 86 cisnę 135kg na klate więc trening mam badziej na siłe. Ogólnie wole trenowac większymi cieżarkami. Z forma czasem różnie jest bo ten deficyt robie swoje. No ale oggólnie samopoczucie mam ok. Jak jesteśmy już przy temacie treningu i diety to mam pytanie suple jakieś jecie?
Ja mam na razie witaminy i minerały, omega 3(paliłem fajki wiec to jadłem tak profilaktycznie - teraz 10 dzień mija bez papierosa :rofl:)
I do tego BCAA 5 g przed i po treningu + 5 g glutaminy po treningu.
Zastanawiam się nad kumpnem Nitrobolonu tylko nie wiem czy pompa na trenigu podczas biegania nie będzie dokuczać. Macie jakieś pomysły?
Nigdy nie pozwól by strach przed działaniem wykluczył cię z gry!
Lubie z@pierd@l@ć!
Patrz w lusterka motocykle są wszędzie! LwG;)

Offline REEN

  • Byle do straży...
  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 960
Odp: Kto do SGSP 2014r?
« Odpowiedź #329 dnia: Grudzień 01, 2013, 22:43:58 »
Nitrobolon syf, drogi, obrzydliwy w smaku i nie działa, lepiej jakieś same aakg kupić lub nitro z activlabu. Ja osobiście nie stosuję już żadnych supli bo jak odstawiłem to wszystko to wreszcie wyniki krwi i moczu były eleganckie (aczkolwiek kusi mnie kreatyna  :fiuu: ). Polecam zestaw nitrocaps + beta-alanina Activu.

Ja ważę 85 kg przy 195 cm z czego 17-18% to bf. A biorę aktualnie bodymax sport + tran w kapsach i jest git :D Własnie zastanawiam sie czy nie wziąć jakiegoś monohydratu do końca stycznia, a potem rzucić to wszystko i wejśc na redukcje.

Offline Moqill

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 353
Odp: Kto do SGSP 2014r?
« Odpowiedź #330 dnia: Grudzień 01, 2013, 22:48:25 »
Ja jem BCAA. Później wrzucę hellburner teraz tylko sama kofeina (kawa). Zastanawiałem się na mocna przedtreningówką jack3d stara wersja :D

Offline Vreal2012

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 531
  • cel CS PSP
Odp: Kto do SGSP 2014r?
« Odpowiedź #331 dnia: Grudzień 01, 2013, 22:51:05 »
Moje BF teraz to ok 14%. Chce zejsc na ok 8-9% a mniej to już nie wiem. Trzeba zacząc wytrzymałośc trenowac a nie ciągle redukować i nie mieć siły nawet na nauke i prace. Co do nitra brałem kiedyś i byłem zadowolony ale to były czasy jak dzwigałem ciezary wieć efekty zupełnie inne niz o te które mi teraz chodzi. No a REEN pompa podczas biegania uciążliwa? Fakt nitrobolon smakuje paskudnie ale togo typu rzeczy maja działać. Co do badań to robiłem ostatnio i idealne miałem. Teraz jak waga mi spadła i fajki zaprzestałem palic to nawet ciśnienie mi sie unormowało 120/80 najczęsciej teraz mam. Wiec redukcja + jak toś palic to ciepać do gówno i szanse na ogarnięcie spawnoścówki rosną.

Panowie dyskusja jak na jakimś forum kulturystycznym :mellow:
Nigdy nie pozwól by strach przed działaniem wykluczył cię z gry!
Lubie z@pierd@l@ć!
Patrz w lusterka motocykle są wszędzie! LwG;)

Offline Moqill

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 353
Odp: Kto do SGSP 2014r?
« Odpowiedź #332 dnia: Grudzień 01, 2013, 22:55:06 »
Chyba wszyscy z KFD
A co do siłowni jak na razie nic. Poćwiczę sobie 2-3 tygodnie jak wrócę do dom (ciasna ale własna). Teraz jak jestem we Wrocławiu będę robił brzuszki pompki może jeszcze jakieś ćwiczenia z własną wagą :D
« Ostatnia zmiana: Grudzień 01, 2013, 22:58:39 wysłana przez Moqill »

Offline REEN

  • Byle do straży...
  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 960
Odp: Kto do SGSP 2014r?
« Odpowiedź #333 dnia: Grudzień 01, 2013, 22:56:33 »
Moje BF teraz to ok 14%. Chce zejsc na ok 8-9% a mniej to już nie wiem. Trzeba zacząc wytrzymałośc trenowac a nie ciągle redukować i nie mieć siły nawet na nauke i prace. Co do nitra brałem kiedyś i byłem zadowolony ale to były czasy jak dzwigałem ciezary wieć efekty zupełnie inne niz o te które mi teraz chodzi. No a REEN pompa podczas biegania uciążliwa? Fakt nitrobolon smakuje paskudnie ale togo typu rzeczy maja działać. Co do badań to robiłem ostatnio i idealne miałem. Teraz jak waga mi spadła i fajki zaprzestałem palic to nawet ciśnienie mi sie unormowało 120/80 najczęsciej teraz mam. Wiec redukcja + jak toś palic to ciepać do gówno i szanse na ogarnięcie spawnoścówki rosną.

Panowie dyskusja jak na jakimś forum kulturystycznym :mellow:

Ale jak nitro na mnie nie działa i jeszcze jest obrzydliwe w smaku  ^_^ Kolega aakg stosuje po treningu, rozszerza naczynia i lepsza jest regeneracja (wg. niego). Osobiście myślałem jeszcze nad Manclout po treningu. Kiedyś uzależniłem się od pre i już więcej żadnego do gęby nie wezmę   :gwiazdki:


@Up Przynajmniej temat żyje %)

Offline Vreal2012

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 531
  • cel CS PSP
Odp: Kto do SGSP 2014r?
« Odpowiedź #334 dnia: Grudzień 01, 2013, 22:59:09 »
Chyba wszyscy z KFD

Dobry pluton by z nas był :rofl: :straz: same KOXY hehe :szalony:
Nigdy nie pozwól by strach przed działaniem wykluczył cię z gry!
Lubie z@pierd@l@ć!
Patrz w lusterka motocykle są wszędzie! LwG;)

Offline REEN

  • Byle do straży...
  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 960
Odp: Kto do SGSP 2014r?
« Odpowiedź #335 dnia: Grudzień 01, 2013, 23:00:26 »
A takie pytanie, działacie w jakimś osp?

Offline Vreal2012

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 531
  • cel CS PSP
Odp: Kto do SGSP 2014r?
« Odpowiedź #336 dnia: Grudzień 01, 2013, 23:04:31 »
Niestety u mnie na planach wstąpienie w szeregi OSP się zakończyło. Nie mam za bardzo czasu praca, trening, nauka i kurde mało tego czasu zostaje. A karierowiczem nie chce być jak co niektórzy których znam. Ida do OSP po to by kursy porobic i od razy do PSP by chciali się cisnąć.
Nigdy nie pozwól by strach przed działaniem wykluczył cię z gry!
Lubie z@pierd@l@ć!
Patrz w lusterka motocykle są wszędzie! LwG;)

Offline REEN

  • Byle do straży...
  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 960
Odp: Kto do SGSP 2014r?
« Odpowiedź #337 dnia: Grudzień 01, 2013, 23:06:50 »
Znam lepsze przypadki, przychodzili do osp, robili kurs podstawowy, brali kasę za to i papa  :wall:

Offline Silver24

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 265
Odp: Kto do SGSP 2014r?
« Odpowiedź #338 dnia: Grudzień 01, 2013, 23:07:21 »
Jedynie tak czytam i czytam  co wy tu piszecie, bo wtrącić się akurat do tego tematu nie mogę, bo nie mam doświadczenia w tych sprawach. :) Coś mi się wydaję, że nowy rekord sprawnościówki w przyszłym roku ustalicie z taką kondychą i rzeźbą.  :straz: :D

Offline Vreal2012

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 531
  • cel CS PSP
Odp: Kto do SGSP 2014r?
« Odpowiedź #339 dnia: Grudzień 01, 2013, 23:12:20 »
Żeby nam tylko żyłka po drodze nie pekła hehe :rofl: No my tu tak gadu gadu i powiem, że sie trochę na trening nakręciłem.

Jutro rano biegam. Do kolekcji na mojej mp3 dochodzi:
http://www.youtube.com/watch?v=hbAUwi4D3Ew

Polecam dla mnie fajna nutka. Miłego słuchania jak sią komuś będzie chciało.
Nigdy nie pozwól by strach przed działaniem wykluczył cię z gry!
Lubie z@pierd@l@ć!
Patrz w lusterka motocykle są wszędzie! LwG;)

Offline Silver24

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 265
Odp: Kto do SGSP 2014r?
« Odpowiedź #340 dnia: Grudzień 01, 2013, 23:14:40 »
Słuchajcie swoją drogą, to ciekawi mnie czy kiedyś komuś uda się pobić tak nieziemski czas sprawnościówki. :D

Vreal2012, a Ty pierwszy raz podchodzisz do SGSP ?

Offline Basior7776

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 582
Odp: Kto do SGSP 2014r?
« Odpowiedź #341 dnia: Grudzień 01, 2013, 23:15:29 »
U mnie w rodzinie wstąpienie do OSP jest jak Pierwsza Komunia  :straz:
Dziadek był prezesem, ojciec był komendantem przez wiele lat a teraz jest prezesem, wujkowie i brat również działają w straży :)
W ogóle u mnie we wsi OSP to taka rodzinna banda, 3-4 rodziny w niej są i obstawiają JOT i zarząd.
Na wiosnę będę robił kurs podstawowy :)
Jak Wy tak ćwiczycie to ja jutro zaczynam podciąganie w wersji Armstronga ;D

Offline Vreal2012

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 531
  • cel CS PSP
Odp: Kto do SGSP 2014r?
« Odpowiedź #342 dnia: Grudzień 01, 2013, 23:16:00 »
Tak pierwszy do SGSP i 3 do CS PSP.
Nigdy nie pozwól by strach przed działaniem wykluczył cię z gry!
Lubie z@pierd@l@ć!
Patrz w lusterka motocykle są wszędzie! LwG;)

Offline Silver24

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 265
Odp: Kto do SGSP 2014r?
« Odpowiedź #343 dnia: Grudzień 01, 2013, 23:19:16 »
U mnie w rodzinie wstąpienie do OSP jest jak Pierwsza Komunia  :straz:
Dziadek był prezesem, ojciec był komendantem przez wiele lat a teraz jest prezesem, wujkowie i brat również działają w straży :)
W ogóle u mnie we wsi OSP to taka rodzinna banda, 3-4 rodziny w niej są i obstawiają JOT i zarząd.
Na wiosnę będę robił kurs podstawowy :)
Jak Wy tak ćwiczycie to ja jutro zaczynam podciąganie w wersji Armstronga ;D

U Ciebie to taka rodzinna tradycja już jest widzę, to niby musisz ciągnąć to dalej. :) :D
No niestety... trzeba spiąć swoje 4 litery i zbudować jako taką chociaż formę na sprawnościówkę. :)

Tak pierwszy do SGSP i 3 do CS PSP.

Aha, rozumiem. A obecnie studiujesz coś czy spędzasz czas w domu?

Offline Vreal2012

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 531
  • cel CS PSP
Odp: Kto do SGSP 2014r?
« Odpowiedź #344 dnia: Grudzień 01, 2013, 23:21:49 »
Nie studiuje postawiłęm wszystko na jeda kartę - Straż. Pracuje, trenuję i uczę się we własnym zakresie. Codziennie poznaję siebie czekając na nabór do szkół.
Nigdy nie pozwól by strach przed działaniem wykluczył cię z gry!
Lubie z@pierd@l@ć!
Patrz w lusterka motocykle są wszędzie! LwG;)

Offline Silver24

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 265
Odp: Kto do SGSP 2014r?
« Odpowiedź #345 dnia: Grudzień 01, 2013, 23:25:22 »
Wóz albo przewóz... jak się studiuje to bardzo ciężko jest i się utrzymać i przygotować do matur jak i zbudować formę na tor. Nie dziwię się Tobie, że tak zrobiłeś. :) Oby Ci się w przyszłym roku udało dostać ! Powodzenia ! :)

Offline kocioł

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 184
Odp: Kto do SGSP 2014r?
« Odpowiedź #346 dnia: Grudzień 01, 2013, 23:30:26 »
Wg mnie problem w tym ze ogólna sprawność nie zawsze przełoży sie na ten tor, w którym wazniejsze są chyba detale. Ale wiadomo ze siła sie przyda do wymyku i ogólnie warto poprawić motoryke. Ja napewno przyjade na obczajke toru jak bedzie taka opcja na wiosne żeby wiedzieć nad czym popracować. Wszyscy już ostro jadą z przygotowaniami, a ja narazie na luzie. Mój plan jest taki, że po maturze bede wiedział raczej czy mam szanse na SGSP. Jak bedzie lipa to mam prawie 2 miesiące na przygotowanie do sprawnościówki na aspirantke. W sumie myślę ze te 10 na drązku 3 30/km i sprint to juz teraz da radw wykręcić. Gorzej bedzie z chemią którą totalnie olałem w liceum i dosłownie nic nie umiem. Ale jak coś to 2 miesiące jazda z chemią i na SA na 100% bedzie wjazd heh

Offline Vreal2012

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 531
  • cel CS PSP
Odp: Kto do SGSP 2014r?
« Odpowiedź #347 dnia: Grudzień 01, 2013, 23:30:34 »
Wiesz co no mnie jakoś nic innego zbytno nie interesuje by w życiu robić (chodzi mi, że po strudiach). Od ok 4 lat poważny plan straż więc nie będe go zmieniał. Trzeba wytrwale pracować i się uda. Sporo już w tym kierunku zobiłem i coraz mocniej wierze, że sie uda.
Nigdy nie pozwól by strach przed działaniem wykluczył cię z gry!
Lubie z@pierd@l@ć!
Patrz w lusterka motocykle są wszędzie! LwG;)

Offline REEN

  • Byle do straży...
  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 960
Odp: Kto do SGSP 2014r?
« Odpowiedź #348 dnia: Grudzień 01, 2013, 23:36:59 »
Można zapytać dlaczego te 3 próby do cspsp były nieudane czy wolisz nie mówić?

Offline Silver24

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 265
Odp: Kto do SGSP 2014r?
« Odpowiedź #349 dnia: Grudzień 01, 2013, 23:37:48 »
Tylko teraz sprawa, czy zdążymy się załapać na te ćwiczonka z toru w przyszłym roku. Obecnie każdy już wie, że coś takiego było i prawdopodobnie będzie, więc tych zgłoszeń będzie sporo. Ale bez przesady, raz się powinniśmy załapać. Ja osobiście najbardziej wolałbym się dostać na ostatnie ćwiczenia, gdy będę ponownie na końcowym etapie przygotowań i już wtedy wszystko się wyjaśni jak przepracowałem czas poświęcony na zbudowanie formy ogólnej i nad czym jeszcze popracować.

Wiesz co no mnie jakoś nic innego zbytno nie interesuje by w życiu robić (chodzi mi, że po strudiach). Od ok 4 lat poważny plan straż więc nie będe go zmieniał. Trzeba wytrwale pracować i się uda. Sporo już w tym kierunku zobiłem i coraz mocniej wierze, że sie uda.

W pełni rozumiem to co piszesz. Ja również bardzo podobnie jak Ty postawiłem na jedną kartę wszystko... w przyszłym roku to będzie moje 3 podejście do SGSP i oby ostatnie. Jak się mówi... do 3 razy sztuka. Mam nadzieję i wierzę w to gorąco, że w moim przypadku się to spełni.