Autor Wątek: Co robicie prywatnie?  (Przeczytany 3257 razy)

Offline Rubicon

  • Station 7
  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 195
Co robicie prywatnie?
« dnia: Marzec 07, 2013, 10:22:51 »
Wiadomo ze po pracy czesc czasu wolnego spedzamy na wyjazdach do wezwan...albo na cwiczeniach.
Ale ciekaw jestem co robicie na codzien? czym sie zajmujecie zawodowo? Jakie macie hobby?

Zaczne od siebie:
Praca - pracuje w kasynie i mam wlasna firme fotograficzna.
Hobby - offroad(zarowno 4x4, motor enduro jak i skutery zima), fotografia, kiedys byly gory ale teraz brakuje na nie czasu, i ryby - ale to bardziej towarzysko niz w celu zlapania czegos  ^_^ :fiuu: ^_^

Oczywiscie jako wariat foto moge was zasypac fotkami na temat kazdego z moich hobbystycznych odchylow  :rofl:..powiedzcie tylko slowo  :fiuu:
Si vis pacem, para bellum.

www.facebook.com/StrazakwUSA

Offline piotrekk

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: Co robicie prywatnie?
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 07, 2013, 23:22:20 »
Hobby - Perkusja. Ćwiczę tylko kiedy mam wolną chwilę. Kiedy piękna pogoda zawita za oknem lubię wyskoczyć na rower, z psem na spacer, wieczorem jakieś piwko ze znajomymi. Zimą narty(jeśli się uda!) chociaż na jeden dzień w weekend. Od jakiegoś czasu chodzę regularnie na siłownię, kiedy tylko pogoda się poprawi zaczynam biegać ;)

Offline krukoski

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Luz i spontan
    • OSP SIEDLCE
Odp: Co robicie prywatnie?
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 07, 2013, 23:23:08 »
Cześć.

Mam na imię Piotrek.
Studiuję zaocznie informatykę we Wrocławiu. Specjalizacja: programowanie. :komp:
Na co dzień pracuję jako montażysta drzwi i podłóg.
Po pracy zajmuję się nauką C++, PHP co wlicza się w moje hobby. Prowadzę stronę internetową mojej jednostki OSP Siedlce :straz: W miarę wolnego czasu poszerzam swoją wiedzę o tematyce pożarniczej.
To takie zajęcia na zimę, bo gdy robi się cieplej to lubię pojeździć na motocyklu i rowerem  :kask:
Oprócz tego przygotowuję się do rekrutacji do CSPSP. Mam nadzieję że spotkam kogoś z forum :)



Offline barthez315

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 226
  • RYCERZE FLORIANA
Odp: Co robicie prywatnie?
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 20, 2013, 19:17:55 »
Studiuje pielęgniarstwo. Oczywiście członek w OSP.  Hobby zawiązane ze strażą bo zbieram modele pojazdów strażakich (21 w kolekcji na razie)
Kibic Unii Leszno \o/
« Ostatnia zmiana: Marzec 23, 2013, 18:42:08 wysłana przez barthez315 »
"Na dzwięk syreny zostawiają swoje rodziny, przyjaciół aby ratować życie i dobytek innych, czasami niepowracając..."

Offline niwdew

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 147
Odp: Co robicie prywatnie?
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 20, 2013, 21:16:29 »
Ja pracuje na lotnisku, wynajmuje samochody, dodatkowo jestem wulkanizatorem lub "gumiarzem"
Hobby to komputery i mechanika no i "czerwone samochody"

Offline martita

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: Co robicie prywatnie?
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 22, 2013, 18:20:00 »
Prywatnie studiuje, w wolnych chwilach biegam i ćwiczę, żeby zawsze być formie. Hobby: OSP, resztę wolnych chwil przeznaczam właśnie na to.
Już dziś zmień wygląd swego domu, pomoże Ci w tym projektant wnętrz wrocław

Offline baja

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 43
Odp: Co robicie prywatnie?
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 29, 2013, 15:00:04 »
Uczeszczam jeszcze do liceum , poza tym gram w piłkę nożna, siatkowke, biegam , wszystko zwiazane z pilka. ;d ii oczywiscie uczeszczam do OSP

Offline wolf

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 1
  • strażak z powołania!!!
Odp: Co robicie prywatnie?
« Odpowiedź #7 dnia: Marzec 29, 2013, 16:18:07 »
Rubicon:
Zaczne od siebie:
Praca - pracuje w kasynie i mam wlasna firme fotograficzna.
Hobby - offroad(zarowno 4x4, motor enduro jak i skutery zima), fotografia, kiedys byly gory ale teraz brakuje na nie czasu, i ryby - ale to bardziej towarzysko niz w celu zlapania czegos  ^_^ :fiuu: ^_^

Oczywiscie jako wariat foto moge was zasypac fotkami na temat kazdego z moich hobbystycznych odchylow  :rofl:..powiedzcie tylko slowo  :fiuu:
[/quote]


no to wyślij  jakieś foto 4x4 chętnie popatrzę....tez pstrykam foty
« Ostatnia zmiana: Marzec 29, 2013, 16:21:11 wysłana przez wolf »

Offline JacekLitwin

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 44
Odp: Co robicie prywatnie?
« Odpowiedź #8 dnia: Kwiecień 14, 2013, 14:14:13 »
Witam wszystkich jak widać jestem nowy na forum, więc wypada się przywitać.
Jacek 26lat, pracuję na stacji paliw co pochłania dużo mojego czasu, więc mam mało wolnego dla siebie. Od niedawna bo dopiero od 2óch lat jestem w szeregach OSP ale muszę przyznać z ręką na sercu, że wciągnęło mnie to bez reszty i nie wyobrażam sobie teraz życia bez straży. :)

Dammie

  • Gość
Odp: Co robicie prywatnie?
« Odpowiedź #9 dnia: Kwiecień 14, 2013, 17:44:10 »
Wychowywanie dziecka to wystarczające zajęcie dla mnie ;)

Offline Wybrama

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: Co robicie prywatnie?
« Odpowiedź #10 dnia: Kwiecień 15, 2013, 16:17:58 »
Zajmuje się rodziną, a moje hobby to motocykle

Hommzi

  • Gość
Odp: Co robicie prywatnie?
« Odpowiedź #11 dnia: Kwiecień 16, 2013, 17:16:02 »
Uczę nurkowania ;)

Offline Radhezz

  • Audaces fortuna iuvat
  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.713
  • Getting too old for this shit
Odp: Co robicie prywatnie?
« Odpowiedź #12 dnia: Kwiecień 16, 2013, 18:19:12 »
Weterani się tutaj nie udzielają :D

Ja pracowałem dość długo jako kierowca kat. B, potem odbyłem staż w KW PSP na wydziale technicznym, a następnie pracowałem jako strażak dyżurny obiektu handlowego (dwa obiekty).

Obecnie nie mam stałej pracy, dorabiam sobie jako kierowca karetki w transporcie sanitarnym.

Hobby to oświetlenie i nagłośnienie ostrzegawcze (mam nawet małą kolekcję lamp), komputery, i do tego motoryzacja (w tej chwili robię PJ kat. C+E).
Powyższy post wyraża opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podania przyczyny.
Oświetlenie i nagłośnienie ostrzegawcze - montaż, naprawa, modyfikacje => OGŁOSZENIE