Autor Wątek: Podwyżki 2014  (Przeczytany 58559 razy)

Offline SIUSIEK

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.928
  • Kocham swoją pracę! Ale koniec tuż tuż....
Podwyżki 2014
« dnia: Luty 27, 2013, 07:16:29 »
PODWYŻKI 2014 jak w temacie... kto i co o tym myśli ? Rok 2013 nie przyniósł nam niestety w wyniku zamrożenia podwyżek. Może jednak warto zacząć głośno mówić o podwyżkach na kolejne lata.
« Ostatnia zmiana: Luty 27, 2013, 07:42:34 wysłana przez Butel »

dysfire

  • Gość
Odp: Podwyżki 2014
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 27, 2013, 09:07:34 »
Zaglądam dość często na to forum i cieszę się,że można nieraz dowiedzieć się ciekawych rzeczy o naszej służbie. Czasem jednak też można odnieść wrażenie, iż niektóre posty wydają się być swoistą prowokacją w wykonaniu bliżej nieokreślonych decydentów zasiadających na bliżej nieokreślonych stanowiska.

gość222

  • Gość
Odp: Podwyżki 2014
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 27, 2013, 10:27:14 »
Dopóki rudy ze swoja ekipą rządzi podwyżki nam nie grożą!!!

Offline masiun1975

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 85
Odp: Podwyżki 2014
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 27, 2013, 11:09:27 »
a ja poproszę miecz świetlny.niech moc będzie z nadzieją... :fiuu:

Offline fireman5

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 317
Odp: Podwyżki 2014
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 27, 2013, 22:44:46 »
Rok 2013 nie przyniósł nam niestety w wyniku zamrożenia podwyżek

Jeszcze 2013 się nie zakończył. Kolego patrz rok 2012 też były zamrożone a jednak dostaliśmy.

Offline straszy operator

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 4
Odp: Podwyżki 2014
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 08, 2013, 10:55:16 »
KOLEDZY BUDZIMY SIĘ SE SNU ZIMOWEGO NIE DOSTAŁEŚ JESZCZE ZA 2013 TO JUŻ NIE DOSTANIESZ, A W 2014 CZAS POKAŻE. MYŚLĘ JEDNAK ZE TAK JAK W TYM ROKU NIE BĘDZIĘ! :gwiazdki: BO JEST KRYZYS  :fiuu:ALE NA NAGRODY W SEJMIE, SENACIE I NIEKTÓRYCH RESORTACH DOSTALI.

Offline mati723

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 53
Odp: Podwyżki 2014
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 08, 2013, 11:34:19 »
Panowie nie wiem czy pamiętacie, ale największe dwie podwyżki były za rządów PIS-u coś około 560zł na rękę. Więc nie ma co patrzyć na TVN co robi ludziom wodę z mózgu tylko racjonalnie przedstawić fakty i w przyszłości podjąć dobrą decyzje. Pozdrawiam

Offline JON SNOW

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 370
Odp: Podwyżki 2014
« Odpowiedź #7 dnia: Marzec 08, 2013, 13:09:20 »
Cytuj
Panowie nie wiem czy pamiętacie, ale największe dwie podwyżki były za rządów PIS-u coś około 560zł na rękę. Więc nie ma co patrzyć na TVN co robi ludziom wodę z mózgu tylko racjonalnie przedstawić fakty i w przyszłości podjąć dobrą decyzje. Pozdrawiam

Jak ja nienawidze takich wpisów  :gwiazdki:
Agitacje wyborcze prowadźcie sobie na innym forum. Kto, ile i dlaczego dał to już było na tym forum opisane milion razy. Jak bym miał głosować na daną partie tylko dlatego że dała podwyżki to przedwyborcze agitacje wyglądały by na jeszcze większy koncert  życzeń.
Żyję w kraju w którym wszyscy chcą mnie zrobić w ... :)

Offline strażakPSK

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 54
Odp: Podwyżki 2014
« Odpowiedź #8 dnia: Marzec 11, 2013, 09:28:43 »
Witam!!!
Będę podwyżki "cen" paliwa żywności itp. W 2014 r, nie będzie 13 pensji ,,,, ale za to wzrośnie miesięczne uposażenie. I to będą właśnie te podwyżki czyli my nie zyskamy nic, a ekipa przy korycie pochwali się że jest coraz lepiej.
Pozdrawiam.  :straz:

Offline grzela

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 6.184
  • I smile like an angel, a heart like the devil.

Offline fa1th

  • Niska grupa, świeży oddech
  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 95
Odp: Podwyżki 2014
« Odpowiedź #10 dnia: Grudzień 10, 2013, 14:05:46 »
Opcja polityczna się zmieni to i może podwyżki będą... Niema co ukrywać... Dziękuje

Offline mati723

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 53
Odp: Podwyżki 2014
« Odpowiedź #11 dnia: Grudzień 10, 2013, 16:15:54 »
Cytuj
Panowie nie wiem czy pamiętacie, ale największe dwie podwyżki były za rządów PIS-u coś około 560zł na rękę. Więc nie ma co patrzyć na TVN co robi ludziom wodę z mózgu tylko racjonalnie przedstawić fakty i w przyszłości podjąć dobrą decyzje. Pozdrawiam

Jak ja nienawidze takich wpisów  :gwiazdki:
Agitacje wyborcze prowadźcie sobie na innym forum. Kto, ile i dlaczego dał to już było na tym forum opisane milion razy. Jak bym miał głosować na daną partie tylko dlatego że dała podwyżki to przedwyborcze agitacje wyglądały by na jeszcze większy koncert  życzeń.

Pewnie kolego wybierz rudego kolejny raz niech daje swoim kolesiom kraść miliony, a zwykli ludzie niech pracują za 1200... ludzie w ogólnie nie potrafią wyciągnąć wniosków ze spraw oczywistych...

Offline fa1th

  • Niska grupa, świeży oddech
  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 95
Odp: Podwyżki 2014
« Odpowiedź #12 dnia: Grudzień 11, 2013, 12:58:12 »
Cytuj
Panowie nie wiem czy pamiętacie, ale największe dwie podwyżki były za rządów PIS-u coś około 560zł na rękę. Więc nie ma co patrzyć na TVN co robi ludziom wodę z mózgu tylko racjonalnie przedstawić fakty i w przyszłości podjąć dobrą decyzje. Pozdrawiam

Jak ja nienawidze takich wpisów  :gwiazdki:
Agitacje wyborcze prowadźcie sobie na innym forum. Kto, ile i dlaczego dał to już było na tym forum opisane milion razy. Jak bym miał głosować na daną partie tylko dlatego że dała podwyżki to przedwyborcze agitacje wyglądały by na jeszcze większy koncert  życzeń.

Pewnie kolego wybierz rudego kolejny raz niech daje swoim kolesiom kraść miliony, a zwykli ludzie niech pracują za 1200... ludzie w ogólnie nie potrafią wyciągnąć wniosków ze spraw oczywistych...

Niestety Mati ... to jest przykre :( I nikt z decydentów w PSP nie stanie po naszej stronie ... Każdy wie dlaczego ...

Offline piotr998

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.787
  • Najciekawsze historie pisze samo życie.
Odp: Podwyżki 2014
« Odpowiedź #13 dnia: Grudzień 12, 2013, 08:37:41 »
Cytuj
Panowie nie wiem czy pamiętacie, ale największe dwie podwyżki były za rządów PIS-u coś około 560zł na rękę. Więc nie ma co patrzyć na TVN co robi ludziom wodę z mózgu tylko racjonalnie przedstawić fakty i w przyszłości podjąć dobrą decyzje. Pozdrawiam
Jak ja nienawidze takich wpisów  :gwiazdki:
Agitacje wyborcze prowadźcie sobie na innym forum. Kto, ile i dlaczego dał to już było na tym forum opisane milion razy. Jak bym miał głosować na daną partie tylko dlatego że dała podwyżki to przedwyborcze agitacje wyglądały by na jeszcze większy koncert  życzeń.
Pewnie kolego wybierz rudego kolejny raz niech daje swoim kolesiom kraść miliony, a zwykli ludzie niech pracują za 1200... ludzie w ogólnie nie potrafią wyciągnąć wniosków ze spraw oczywistych...
W tej agitacji cofnij się dalej - za czyich rządów powstała PSP? Idiotyzmy.
Wcześnie zaczynasz kampanię wyborczą, czy chcesz zostać drugim "agentem Tomkiem?
"Tam, gdzie wszyscy myślą to samo, w ogóle niewiele się myśli" - H.Geissler
"Kłócić się nie należy, ale jest obowiązkiem jasno określić przeciwstawny punt widzenia." - J.W.Goethe

Offline adam998

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 258
    • http://
Odp: Podwyżki 2014
« Odpowiedź #14 dnia: Grudzień 12, 2013, 08:43:27 »
Prawda jest jedna takich czasów jakie zgotowały nam rządy PO, PSP nie pamięta..... :wall:

Offline mati723

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 53
Odp: Podwyżki 2014
« Odpowiedź #15 dnia: Grudzień 12, 2013, 09:06:56 »
Takich czasów nikt nie pamięta, no chyba że mała grupa kolesi, która dorobiła się na aferach amber gold, informatycznej czy z pociągami pendolino nie ponosząc żadnych konsekwencji...

Offline fa1th

  • Niska grupa, świeży oddech
  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 95
Odp: Podwyżki 2014
« Odpowiedź #16 dnia: Grudzień 12, 2013, 11:58:30 »
W Polsce przydałaby się taka rewolucja jak na Ukrainie a nawet większa... Ok, będzie wojna domowa ale coś wreszcie się zacznie dziać ... Myślę, że my tylko wiemy o max. 5% tych przekrętów co się dzieje w tym polskim burdelu...

Offline mati723

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 53
Odp: Podwyżki 2014
« Odpowiedź #17 dnia: Grudzień 12, 2013, 14:35:08 »
Rewolucja jest nie wskazana bo wiąże się z ofiarami wśród społeczeństwa. Są ludzie którzy rządzili by lepiej chociażby przez to że nie pozwolili by na tak duże defraudacje publicznych pieniędzy i wyprzedaż Polskich zakładów przemysłowych za 15% ceny. Polecam artykuł na ten temat z prof. Kieżunem.

Offline madmax29

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.469
Odp: Podwyżki 2014
« Odpowiedź #18 dnia: Grudzień 12, 2013, 17:07:00 »
Cytuj
W Polsce przydałaby się taka rewolucja jak na Ukrainie a nawet większa... Ok, będzie wojna domowa ale coś wreszcie się zacznie dziać
Ty się dobrze czujesz? Porównujesz sytuacje ludzi w Polsce i na Ukrainie? Pomyśl, oni chcą do Unii, chcieli żeby było u nich chociaż tak, jak  u nas. Za tępy żeby to zrozumieć? Chciałbyś rewolucji? Wojny domowej? Żeby Polak strzelał do Polaka? Weź się pi......ij w łeb. Może to pomoże. Z  punktu widzenia historii całkiem niedawno mieliśmy czołgi na ulicach. Było  fajnie według ciebie? 

Offline fa1th

  • Niska grupa, świeży oddech
  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 95
Odp: Podwyżki 2014
« Odpowiedź #19 dnia: Grudzień 12, 2013, 18:12:56 »
Cytuj
W Polsce przydałaby się taka rewolucja jak na Ukrainie a nawet większa... Ok, będzie wojna domowa ale coś wreszcie się zacznie dziać
Ty się dobrze czujesz? Porównujesz sytuacje ludzi w Polsce i na Ukrainie? Pomyśl, oni chcą do Unii, chcieli żeby było u nich chociaż tak, jak  u nas. Za tępy żeby to zrozumieć? Chciałbyś rewolucji? Wojny domowej? Żeby Polak strzelał do Polaka? Weź się pi......ij w łeb. Może to pomoże. Z  punktu widzenia historii całkiem niedawno mieliśmy czołgi na ulicach. Było  fajnie według ciebie?

...
« Ostatnia zmiana: Grudzień 12, 2013, 22:24:34 wysłana przez fa1th »

W-wa

  • Gość
Odp: Podwyżki 2014
« Odpowiedź #20 dnia: Grudzień 13, 2013, 08:27:53 »
Tak u nas już zapowiedziano podwyżki ,na moje pytanie o to dostałem taka odpowiedz ,że dyscyplina musi być podwyższona i tak co roku.A to ze względu na panów zatrudnionych w KG PSP gdyż nie są zadowoleni z tempa przyswajania wiedzy z Zasad organizacji działań ratowniczych itp. bo czas już na nowe zasady a nie stare jeszcze nie nauczone.Więc podwyżki będą :)

Offline piotr998

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.787
  • Najciekawsze historie pisze samo życie.
Odp: Podwyżki 2014
« Odpowiedź #21 dnia: Grudzień 13, 2013, 08:51:07 »
... co się dzieje w tym polskim burdelu...
Nie ubliżaj burdelom ...
"Tam, gdzie wszyscy myślą to samo, w ogóle niewiele się myśli" - H.Geissler
"Kłócić się nie należy, ale jest obowiązkiem jasno określić przeciwstawny punt widzenia." - J.W.Goethe

Offline boloyung

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 285
Odp: Podwyżki 2014
« Odpowiedź #22 dnia: Grudzień 13, 2013, 17:32:43 »
Cytuj
Ty się dobrze czujesz? Porównujesz sytuacje ludzi w Polsce i na Ukrainie? Pomyśl, oni chcą do Unii, chcieli żeby było u nich chociaż tak, jak  u nas. Za tępy żeby to zrozumieć? Chciałbyś rewolucji? Wojny domowej? 
U nas też ogłupiano nas zapewnieniami że w unii będzie lepiej, będą podwyżki. Zapomniano pewnie przez przypadek dodać że podwyżki tak ale w opłatach a nie zarobkach. Tak dobrze nam w tej unii żeby ją cały czas wychwalać??Czasami potrzeba wstrząsnąć starymi pierdzielami, którzy zmieniają się tylko partiami, swoimi poglądami w zależności od opcji którą reprezentują. Oczywiście że nie pochwalam rewolucji, natomiast czasami to jedyne rozwiązanie by usunąć zepsute korzenie. Na Ukrainie jest całkiem inna sytuacja. Tam ludzie muszą wybierać między złem i jeszcze większym złem. Jeśli nie ograbi ich unia, to zrobią to zapewne ruskie - tylko na to czekają. U nas mieliśmy wybór, mogliśmy nie wchodzić do unii jak niektóre kraje i dawać sobie radę sami. A tak różnica w zarobkach w europie jest coraz większa
Dyskusja z idiotą jest jak zapasy ze świnią w błocie.

Offline grzela

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 6.184
  • I smile like an angel, a heart like the devil.
Odp: Podwyżki 2014
« Odpowiedź #23 dnia: Grudzień 13, 2013, 18:03:28 »
Sejm uchwalił budżet na 2014 r.

Cytuj
W 2014 r. utrzymane zostanie zamrożenie funduszu wynagrodzeń w jednostkach państwowej sfery budżetowej, z wyłączeniem sektora samorządowego oraz wynagrodzeń pracowników publicznych szkół wyższych.

http://www.nszzp.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=3760:sejm-uchwali-budet-na-2014-r&catid=1:aktualnoci-nszz-policjantow&Itemid=30

Offline officer

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 713
Odp: Podwyżki 2014
« Odpowiedź #24 dnia: Grudzień 18, 2013, 10:43:21 »
i takim sposobem w 2014 roku zrównam sie z poborami mojej żony przedszkolanki (20 godzin tygodniowo, święta, soboty niedziele wolne, wakacje ferie ). 5 lat temu miała połowę tego co ja. Zastanawiam się teraz czy z tego powodu mam się cieszyć czy być jeszcze bardziej wkur...... Dedykuje to naszej władzy.