Służba > Forum zawodowców

Akt Mianowania A Utrata Składników Uposażenia

<< < (3/3)

DREAM:
Ciekawe, a prowadziła przeciwko Naczelnikowi Prewencji Grzegorzowi B. rzeczoznawcy  jakies postepowanie - sledztwo ? Osadzeni zawsze mówia że są niewinni, czyli winnych trzeba szukac na wolności.  Wiem wiem robił za darmo a do liczenia kaleson sam sie przeniósł... Pytanie czy przyjmowanie pieniążków  bez pokwitowania jest uczciwe TAK / NIE. A z punktu karno - skarbowego, albo mralności ofiera ? Czy rzeczoznawca posiada immunitet na podatki?
 :)
Ps. zastraszeń tu jeszcze nie było, a co na to regulamin
--- Cytuj ---LANG napisano 26.01.2006 - 21:18 ...co sugerujesz, bo zęby dwa razy nie rosną, chociaż mówią też, że ryj nie szklanka...
--- Koniec cytatu ---

lang:
A poczułeś się zastraszony! To ja Ci powiem, że gdyby ktoś publicznie zasugerował, że nie mogę być dopuszczony do organizacji przetargów, bo mógłbym np. ustawić takowy, to nie zwracałbym uwagi na konsekwencje, tylko wystawił gościowi skierowanie na chirurgię urazową. Coż, taki już jestem. Chociaż generalnie to niesamowicie spokojny człowiek ze mnie. Poza tym mogłeś od razu określić, że chodzi Ci o KW. A tak w ten sposób rzuciłeś sugestią pod adresem dwóch byłych naczelników...

Z wami się ciężko dyskutuje - nie moglibyście zarezerwować jednego nicka, np. G14 i przemawiać wspólnym głosem?

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej