Autor Wątek: naklejki na samochód  (Przeczytany 3826 razy)

tomek_chz

  • Gość
naklejki na samochód
« dnia: Luty 17, 2013, 02:20:49 »
Witajcie, jestem tu nowy i w sumie nie do końca związany z branżą strażacką. Mam nadzieję, że to dobre miejsce na moje pytanie. Brat jest strażakiem i wspominał kiedyś o naklejkach na samochód, że kumple w jednostce takie mają. Ponieważ niedługo ma urodziny to chciałem mu zrobić prezent, ale najpierw wolę zapytać u źródła. Znalazłem kilka ciekawych wzorów w sklepie http://www.naklejkowo.pl/produkt/Naklejka-strazak-STR-04-12-cm ale po pierwsze nie znam firmy, a po drugie nie mam pojęcia co wybrać i co waszym zdaniem najbardziej jest modne/trendy. Myślę, że wiecie o co mi chodzi, tzn. czy i jakie naklejki sami macie na swoich osobówkach no i czy ktoś kupował w tej firmie ?

Offline TMK

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 44
Odp: naklejki na samochód
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 17, 2013, 02:50:24 »
Ten wzór, który pokazałeś, jest chyba najpopularniejszy, to będzie dobry wybór. Tylko trochę za tanie to jak na urodzinowy prezent dla brata ;)

Offline zeusss

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 866
  • Bogatemu to i byk się ocieli
Odp: naklejki na samochód
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 17, 2013, 06:08:40 »
W linku poniżej masz za darmo taki wzór jak wybrałeś
Naklejka dla Strażaka

tomek_chz

  • Gość
Odp: naklejki na samochód
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 17, 2013, 10:08:15 »
Ten wzór, który pokazałeś, jest chyba najpopularniejszy, to będzie dobry wybór. Tylko trochę za tanie to jak na urodzinowy prezent dla brata ;)

Nie no to taki dodatek tylko do prezentu podstawowego powiedzmy ;)
Ta "darmowa" fajna, ale troszkę siara dać na prezent z reklamą, tak myślę ;p

Zastanawiam się jeszcze nad tą naklejką z samochodem - http://www.naklejkowo.pl/produkt/Naklejka-strazak-STR-01B-12-cm - bo on w sumie niedawno zrobił "C" i marzy mu się zrobić uprawnienia na kierowcę w straży, tylko teraz nie wiem, bo mówicie, że tamta jest popularna, a nie wiem czy inne mu sie spodobają :) Heh wiem, wybrzydzam jak baba, ale może ktoś coś podpowie? A może jakies jeszcze inne sa godne uwagi według was?

Offline TMK

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 44
Odp: naklejki na samochód
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 17, 2013, 11:00:50 »
Nie, tylko ta, którą pokazałeś wcześniej. Z tym samochodem jeszcze nigdy się nie spotkałem. Jedna mu wystarczy, niech nie okleja swojego samochodu jak rajdowego ;)