Autor Wątek: Zmiana limitu wiekowego do SA PSP  (Przeczytany 23313 razy)

tomoatomo

  • Gość
Odp: Zmiana limitu wiekowego do SA PSP
« Odpowiedź #50 dnia: Kwiecień 30, 2013, 18:20:04 »
Wyluzujcie :) świat się nie kończy.
Ciekawe czy oddadzą stówkę :P ... "opłata egzaminacyjna nie podlega zwrotowi"

Offline Mateo_1990

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 41
Odp: Zmiana limitu wiekowego do SA PSP
« Odpowiedź #51 dnia: Kwiecień 30, 2013, 20:12:53 »
tomoto też mnie to zastanawia, jak nie oddadzą to kurcze mac hehehe :rofl:

Offline Petro

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 714
Odp: Zmiana limitu wiekowego do SA PSP
« Odpowiedź #52 dnia: Kwiecień 30, 2013, 20:20:02 »
Cały czas chodzi mi oto, że powołując się na to samo rozporządzenie w poprzednich latach przyjmowano rocznikowo, a teraz kandydaci urodzeni przed 2.09 już się nie nadają do szkoły. Moim zdaniem ani szkoła ani KG nie mogą sobie od tak zmieniać zasady wg swojego "widzi mi się".


Nie płaczę z tego powodu, że tak teraz zrobili bo mnie to nie dotyczy.....bo zapewne pojawią się komentarze, że jestem z tych gorszych ur. przed 2.09 :zamknij: Ale współczuję tym, którzy poświęcili sporo czasu i zdrowia by właśnie w taki sposób zostać oszukanym

rat

  • Gość
Odp: Zmiana limitu wiekowego do SA PSP
« Odpowiedź #53 dnia: Lipiec 20, 2013, 02:52:59 »
Witam wszystkich forumowiczów.

Mnie również mocno zdenerwowała informacja, która pokazała się na stronach szkół aspiranckich odnośnie limitu wiekowego.
Jestem za tym, aby zebrała się grupa osób, których ten problem również dotyczy. Postawcie się w mojej sytuacji jestem po Technikum rocznik 92 (maj), rozpocząłem naukę w studium, aby uzyskać dyplom Ratownika Medycznego - punktowany podczas rekrutacji SA PSP. Tyle że egzamin potwierdzający kwalifikacje zawodowe będe zdawał za rok w czerwcu. Jeśli go zdam dyplom otrzymam we wrześniu. Kiedy składałem dokumenty do studium nie przeszkadzało mi to, ponieważ rekrutacja do aspirantki odbywała się jeszcze na starych zasadach zgodnie z, którymi po otrzymaniu dyplomu mógłbym startować w wieku 23 lat. Wtedy te 15 pkt za dyplom byłoby mi naliczane. A tak zostałem z niczym. Po co oni wogóle wprowadzili te punkty preferencyjne. Przeciesz nawet po liceum jak ktoś pójdzie na studia o kierunku "Ratownictwo medyczne" to nie otrzyma tego tytułu przed rekrutacją do SA. A chciałbym dodać, że kształcenie na poziomie studium już jest zakończone. Rocznik 2012 jest ostatnim rocznikem. Ja nie wiem jak oni sobie to wszystko dalej wyobrażają. Przeciesz w straży Ratownictwo jest bardzo potrzebne !

Antek91

  • Gość
Odp: Zmiana limitu wiekowego do SA PSP
« Odpowiedź #54 dnia: Lipiec 24, 2013, 18:43:57 »
Jezeli ja urodzilem sie 21 Maja 91 roku to moge startowac w nastepnym roku do szkoly ?
Jezeli nie , to co mog ezrobic by zostac strazakiem?

Offline kosaa

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 81
  • już strażak :)
Odp: Zmiana limitu wiekowego do SA PSP
« Odpowiedź #55 dnia: Lipiec 28, 2013, 17:44:23 »
Nie możesz już do aspirantki startować.

Offline BartekOsa

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 122
Odp: Zmiana limitu wiekowego do SA PSP
« Odpowiedź #56 dnia: Lipiec 28, 2013, 18:56:24 »
Jezeli nie , to co mog ezrobic by zostac strazakiem?

Masz jeszcze szanse dostać się do SGSP