Autor Wątek: Ferie Z Mdp  (Przeczytany 1964 razy)

Offline gucio

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 203
Ferie Z Mdp
« dnia: Styczeń 14, 2006, 20:36:21 »
Szanowni forumowicze! :lol: (strasznie to oficjalnie brzmi :lol: )

Mam do was ogromna prośbę. Otóż zostałem poproszony o pomoc w zorganizowaniu ferii dla MDP. Chociaż sam jestem młody (23-cia wiosna :lol: ), to nie mam żadnego pomysłu co mógłbym z nimi robić... :huh:

Jeśli macie jakieś propozycje(ferie trwają dwa tygodnie, ale dla mnie przypadną tylko /i aż/ 2-3 dni) - to bardzo bym prosił o pomoc. Bo w głowie od pomysłów mam zielono ;)

Pozdrawiam

Offline strażak sam-olsztyn

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 455
Ferie Z Mdp
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 14, 2006, 20:50:51 »
to np. zorganizuj grę terenową w której będzie potrzeba popisania sie elementami z zakresu ratownictwa medycznego(tylko ktoś będzie musiał robić za poszkodowanego), a także jakieś zabawy z hydronetkami, wiązanie węzłów i można jeszcze wymyślić trochę. :P  pozdrawiam  

Offline gucio

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 203
Ferie Z Mdp
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 14, 2006, 20:57:02 »
Jeśli chodzi o zajęcia - to muszą to być zajęcia tzw. świetlicowe. Oczywiście w większości, bo przecież czasami na świeże powietrze wyjść trzeba ;)

Pozdrawiam i dziękuję za propozycje

Offline maldrin

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 697
  • Strach ma wielkie oczy ;)
Ferie Z Mdp
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 14, 2006, 21:18:49 »
Gucio możesz emitować filmy, a potem je omawiać, przeprowadzać szkolenie z zakresu ratownictwa medycznego i tym podobne.
Człowiek ujawnia swoją osobowość w sposobie traktowania bliźnich. - Kardynał Stefan Wyszyński

Nie znać Historii to być zawsze dzieckiem - Cyceron

Offline luk@s

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 45
Ferie Z Mdp
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 14, 2006, 22:45:24 »
maldrin popieram twoj pomysł co do filmow . Co do naszej jednostki to MDP ma wolne od zajęć  

Offline YODA

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 98
Ferie Z Mdp
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 22, 2006, 15:52:22 »
niech sobie posiedzą w wozie a potem niech se poleją woda i będzie  ;)  ;)  ;)  

Offline michal

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 169
Ferie Z Mdp
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 23, 2006, 10:57:41 »
POMPIERE fajny pomysł z tą wodą ale to ma być w ferie i z tego co wiem to chodzi o zimowe, więc niepolecał bym zabawy z wodą przy 10 stopniwowym mrozie.  :blink:
Ale jeśli mają to być ferie z MDP to można zorganizować mini ćwiczenia bez użycia wody.

Offline wons

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 129
  • wrrrr...
    • http://www.osp-polczyn.nazwa.pl
Ferie Z Mdp
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 23, 2006, 11:06:29 »
Ja miałem podobny problem  <_<  tyle, że ja jako opiekun MDP mam do zajęcia całe 2 tygodnie  :rolleyes:  Poradziłem sobie jak narazie z pierwszym tygodniem: oglądaliśmy flmy, ale nie z zakresu ratownictwa, graliśy w ping ponga i jak mamy chęć, to na bierząco coś się wymyśla :D. Dużą popularnością cieszy się robienie sobie frytek. Dodatkowo MDP pomaga nam ( i ma z tego powodu duuuuużą radaść) przy oprowadzaniu po strażnicy wycieczek dzieci z zimowisk.  :D Jak zelżą mrozy, to idziemy na cały dzień do lasu a ognisko (oczywiście na wyznaczone do tego miejsce).
Zapraszam na oficjalną stronę OSP Połczyn-Zdrój
Forum poszukiwaczy Historii... Historia, Przygoda,Pasja...

Offline YODA

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 98
Ferie Z Mdp
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 23, 2006, 13:54:49 »
Cytuj
POMPIERE fajny pomysł z tą wodą ale to ma być w ferie i z tego co wiem to chodzi o zimowe, więc niepolecał bym zabawy z wodą przy 10 stopniwowym mrozie. 
Ale jeśli mają to być ferie z MDP to można zorganizować mini ćwiczenia bez użycia wody

  ;)  ;) zamiast wody to do wozu i do mc donalda ;)  ;)  

Offline osp.grabowiec

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 53
    • http://ospgrabowiec.wirtualnie.pl/
Ferie Z Mdp
« Odpowiedź #9 dnia: Styczeń 23, 2006, 17:20:11 »
A ja bym zrobił ferie na sportowo narty i lodowisko , my jutro robimy lodowisko choc mróz tengi ale myśle ze sobie poradzimy
« Ostatnia zmiana: Styczeń 26, 2006, 23:24:12 wysłana przez osp.grabowiec »