Autor Wątek: Zarobki stażysty przez pierwsze 3 lata?  (Przeczytany 26612 razy)

zyraf

  • Gość
Odp: Zarobki stażysty przez pierwsze 3 lata?
« Odpowiedź #25 dnia: Październik 01, 2015, 10:01:50 »
.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 16, 2016, 21:55:54 wysłana przez zyraf »

Strażak90

  • Gość
Odp: Zarobki stażysty przez pierwsze 3 lata?
« Odpowiedź #26 dnia: Październik 09, 2015, 19:21:26 »
dodatek stażowy w zależności od ilości lat pracy lub okresów zasiłkowych w PUP (%) liczony od kwoty grupy oraz dodatek służbowy i motywacyjny wg uznania
Czyli jeśli byłem zarejestrowany w UP (załóżmy przez 1 rok) to też się wlicza do dodatku ? Dobrze rozumiem ? :szalony:

Offline Novvy

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 72
Odp: Zarobki stażysty przez pierwsze 3 lata?
« Odpowiedź #27 dnia: Październik 09, 2015, 19:47:36 »
Wlicza się okres w którym pobierałeś zasiłek dla bezrobotnych będąc zarejestrowanym w PUP.

zyraf

  • Gość
Odp: Zarobki stażysty przez pierwsze 3 lata?
« Odpowiedź #28 dnia: Październik 09, 2015, 22:50:15 »
Czy przy przyjęciu do straży ktoś o lata pracy w poprzednim zawodzie pyta czy to samemu trzeba zgłosić do kadr/działu finansów? Bo o ile dobrze zrozumiałem pracując 5 lat jako RM w pogotowiu i wcześniej sezonowo jako ratownik WOPR będę miał o jakiś % większą wypłatę jako stażysta - chyba, że źle rozumiem  :o :rolleyes:

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.381
Odp: Zarobki stażysty przez pierwsze 3 lata?
« Odpowiedź #29 dnia: Październik 09, 2015, 22:51:03 »
Czy przy przyjęciu do straży ktoś o lata pracy w poprzednim zawodzie pyta czy to samemu trzeba zgłosić do kadr/działu finansów? Bo o ile dobrze zrozumiałem pracując 5 lat jako RM w pogotowiu i wcześniej sezonowo jako ratownik WOPR będę miał o jakiś % większą wypłatę jako stażysta - chyba, że źle rozumiem  :o :rolleyes:
Dobrze rozumiesz swiadectwa pracy dostarcz...
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.381
Odp: Zarobki stażysty przez pierwsze 3 lata?
« Odpowiedź #30 dnia: Październik 09, 2015, 23:33:46 »
A co w przypadku prowadzenia własnej działalności? Etat jako RM miałem przez pewien czas natomiast nieprzerwanie od pięciu lat pracuję również na kontrakcie - prowadzę, własną działalność.
zaświadczenie o odprowadzaniu składek :)
Własną działalność też zaliczają :)
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

zyraf

  • Gość
Odp: Zarobki stażysty przez pierwsze 3 lata?
« Odpowiedź #31 dnia: Październik 26, 2015, 20:25:19 »
Z jakim wyprzedzeniem należy przedstawić dokumenty typu świadectwa pracy, wpis do CEIDG oraz zaświadczenie z ZUS o tym, że nie zalegam z opłacaniem składek - chodzi o własną działalność aby o jakiś % pensja była wyższa?
Czy w momencie podbijania obiegówki i załatwiania spraw organizacyjnych? Czy zdecydowanie wcześniej zgłosić się do działu finansów?

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.381
Odp: Zarobki stażysty przez pierwsze 3 lata?
« Odpowiedź #32 dnia: Październik 26, 2015, 20:49:41 »
Możesz kiedy chcesz wyrównają :)
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline Levy

  • Per aspera ad astra
  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.477
Odp: Zarobki stażysty przez pierwsze 3 lata?
« Odpowiedź #33 dnia: Październik 26, 2015, 21:52:03 »
Z jakim wyprzedzeniem należy przedstawić dokumenty typu świadectwa pracy, wpis do CEIDG oraz zaświadczenie z ZUS o tym, że nie zalegam z opłacaniem składek - chodzi o własną działalność aby o jakiś % pensja była wyższa?
Czy w momencie podbijania obiegówki i załatwiania spraw organizacyjnych? Czy zdecydowanie wcześniej zgłosić się do działu finansów?

Ja tego typu dokumenty dostarczałem na etapie podbijania obiegówki.
Wpływ dowódcy jako twórcy karności jest przodujący. Gdy dowódca ma powagę wynikającą ze stopnia i stanowiska, a ponadto dużą wiedzę i umiejętność pracy, wówczas jego wpływ działa tak silnie, że każdy podwładny uważa podporządkowanie się mu za samo przez się zrozumiałe.