Autor Wątek: Delete  (Przeczytany 3345 razy)

Offline Ogoniasty

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 4
Delete
« dnia: Grudzień 11, 2012, 18:48:11 »
Delete
« Ostatnia zmiana: Grudzień 14, 2012, 20:32:11 wysłana przez Ogoniasty »

Offline Sylwek185

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 285

Offline lupasss

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 101
Odp: SAPSP - kilka pytań, mieszkanie.
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 12, 2012, 12:33:17 »
Witajcie. Od dłużego czasu planuję rozpocząć karierę jako strażak i jako że w moim mieście nie ma żadnej szkoły (Lublin) postanowiłem wybrać się do Krakowa (SAPSP).
Co do rekrutacji wiem już prawie wszystko. Jak jest ze sprawą zamieszkania? Czytałem że ta szkoła jest skoszarowana i co w wypadku gdybym chciał mieszkać we własnym mieszkaniu w Krakowie? Jeżeli nie ma takiej opcji jak jest z przepustkami i na jaki czas?
Przeszukałem troche forum jednak nie znalazłem odpowiedzi na moje pytania. Jeśli jednak macie jakieś przydatne tematy to chętnie poczytam.
Pozdrawiam!  :straz:

Siema, sprawa wyglada tak. Wynajmiesz sobie kawalerkę, akurat z żołdu powinno Ci wystarczyć. Ewentualnie ktoś będzie musiał Ci dołożyć. Zajęcia zaczynaja sie od 11 wiec spokojnie zdążysz się wyspać. Po zajęciach tez masz luz wiec i jakąś imprezę można zaliczyć.

Offline roko123

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 154
Odp: SAPSP - kilka pytań, mieszkanie.
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 12, 2012, 14:19:01 »
Witajcie. Od dłużego czasu planuję rozpocząć karierę jako strażak i jako że w moim mieście nie ma żadnej szkoły (Lublin) postanowiłem wybrać się do Krakowa (SAPSP).
Co do rekrutacji wiem już prawie wszystko. Jak jest ze sprawą zamieszkania? Czytałem że ta szkoła jest skoszarowana i co w wypadku gdybym chciał mieszkać we własnym mieszkaniu w Krakowie? Jeżeli nie ma takiej opcji jak jest z przepustkami i na jaki czas?
Przeszukałem troche forum jednak nie znalazłem odpowiedzi na moje pytania. Jeśli jednak macie jakieś przydatne tematy to chętnie poczytam.
Pozdrawiam!  :straz:

Siema, sprawa wyglada tak. Wynajmiesz sobie kawalerkę, akurat z żołdu powinno Ci wystarczyć. Ewentualnie ktoś będzie musiał Ci dołożyć. Zajęcia zaczynaja sie od 11 wiec spokojnie zdążysz się wyspać. Po zajęciach tez masz luz wiec i jakąś imprezę można zaliczyć.



na chama jeszcze można iść do pracy  np co drugi dzień bo codziennie tez nie trzeba byc na zajęciach  :gwiazdki:

Offline Ogoniasty

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 4
Odp: SAPSP - kilka pytań, mieszkanie.
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 12, 2012, 20:22:08 »
Nie ma tu niestacjonarnych? Bo wczytałem się bardziej i w Warszawie wiem, że są.
Czyli sprawa wygląda tak : Mieszkam sobie we własnym mieszkaniu, z rana do szkoły i powrót do mieszkania np. o 19, tak?

Offline Petro

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 714
Odp: SAPSP - kilka pytań, mieszkanie.
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 12, 2012, 20:32:01 »
Nie ma tu niestacjonarnych? Bo wczytałem się bardziej i w Warszawie wiem, że są.
Czyli sprawa wygląda tak : Mieszkam sobie we własnym mieszkaniu, z rana do szkoły i powrót do mieszkania np. o 19, tak?

No dokładnie... -_-

Offline Ogoniasty

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 4
Odp: SAPSP - kilka pytań, mieszkanie.
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 12, 2012, 20:41:05 »
Dzięki wielkie za pomoc! :)

Offline robn

  • Global Moderator
  • *
  • Wiadomości: 2.349
Odp: SAPSP - kilka pytań, mieszkanie.
« Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 12, 2012, 21:18:08 »
A co za pierdoły opowiadacie!!!
Jak jest szkoła skoszarowana to znaczy, że kadeci (czyli przyjęci na szkołę dzienna) przebywają w jej murach i wychodzą na przepustki zgodnie z regulaminem szkoły. Po to jest też to skoszarowanie, by oderwać od cycusia mamusi i żyć pomiędzy innymi. Zdarzały się wyjątki że synkowie komendantów mieli mieszkania przy szkole ale chodzili do nich na przepustkach (głównie), większość jednak czasu spędzali w murach szkoły.

Sorki, ciśnienie mi się podniosło, jeszcze niech niuniusie sekretarki ze sobą do szkoły wezmą i murzynów do biegania z wężami, bo im się nie zechce niczego.... Liczę, że psycholog znajdzie i odrzuci plewy....
Szkoła SA, czy CS to i tak teraz hotel w porównaniu z 10 lat wstecz, jak Ministerstwo oświaty weszło do szkół to zrównało poziom do niskiego poziomu podobnego w gimnazjach, liceach (oczywiście, kto zechce to się uczy, ale większość się uśrednia a średnia jest niska)...
EGO = 1 / wiedza

Offline Aquarius

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 148
Odp: SAPSP - kilka pytań, mieszkanie.
« Odpowiedź #8 dnia: Grudzień 12, 2012, 23:06:07 »
A co za pierdoły opowiadacie!!!

Trafił się człowiek któremu nie chce się przeczytać pierwszego lepszego tematu po wpisaniu w wyszukiwarkę tego co potrzebuje.

Temat rokował. Była szansa na przełamanie zimowej nudy, a Ty zebałeś kolegom piękny wkręt.. Ech..

Offline robn

  • Global Moderator
  • *
  • Wiadomości: 2.349
Odp: SAPSP - kilka pytań, mieszkanie.
« Odpowiedź #9 dnia: Grudzień 12, 2012, 23:08:50 »
"Zabić póki mały"
Po co się tacy mają napalać na PSP, niech szukają szczęścia w balecie. Luźna atmosfera, wyjazdy zagraniczne, brak hierarchii, nadzoru, luz,  bluz.... W PSP trzeba trochę tyrać, trochę znosić....
EGO = 1 / wiedza

Offline Ogoniasty

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 4
Odp: SAPSP - kilka pytań, mieszkanie.
« Odpowiedź #10 dnia: Grudzień 14, 2012, 20:36:25 »
A co za pierdoły opowiadacie!!!

Trafił się człowiek któremu nie chce się przeczytać pierwszego lepszego tematu po wpisaniu w wyszukiwarkę tego co potrzebuje.

Temat rokował. Była szansa na przełamanie zimowej nudy, a Ty zebałeś kolegom piękny wkręt.. Ech..
W pierwszym poście pisałem iż szukałem odpowiedzi na moje pytania jednak ich nie znalazłem.

Zabrać wkręt? Przecież pierwszy użytkownik wysłał mi link gdzie pisały wszystkie informacje. Po przeczytaniu ich zaczęły się tu sypać posty że jednak można mieć mieszkanie, jednak w innym temacie była inna gadka. He-he.

Offline robn

  • Global Moderator
  • *
  • Wiadomości: 2.349
Odp: Delete
« Odpowiedź #11 dnia: Grudzień 14, 2012, 20:45:26 »
Nie "Delejtuj" swoich postów do zera, zgłoś modowi, że chcesz go zamknąć, usunąć, itp...
Teraz skasowałeś swą pierwszą wiadomość i nikt nie będzie wiedział  o co chodzi... Teraz wątek chyba trzeba będzie usunąć
moderator


a co do tematu - to po co Ci płacić za mieszkanie skoro wszystko masz za free - i to w całkiem znośnych warunakach. Coś tak jak internat z tym że z pewnymi obowiązkami...
pozdr
EGO = 1 / wiedza