Autor Wątek: Ślub- zaproszenia  (Przeczytany 3106 razy)

Offline censured

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 33
Ślub- zaproszenia
« dnia: Listopad 09, 2012, 16:24:03 »
Witam, z góry przepraszam jeżeli już taki temat istnieje gdzieś na forum, ale w wyszukiwarce nie znalazłem tego co chciałem. Mianowicie, od grudnia zaczynam prace w psp jako strażak stażysta, a w czerwcu przyszłego roku mam zamiar wsiąść ślub. Pytanie do was koledzy, jak przedstawić dla zmiany zaproszenie? czy zapraszać delegacje? jak tak to kogo chce czy sami sie wybiorą? czy muszę całą zmianę zaprosić? Bo nie wiem jak to ugryźć. Czy w straży tak sie nie robi? Wiem że w więziennictwie idzie cała zmiana na wesele. Proszę o pomoc...

Offline strazak998

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 611
Odp: Ślub- zaproszenia
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 09, 2012, 19:23:18 »
Nie wiem jak jest w innych jednostkach, ale w mojej i kilku zaprzyjaźnionych zaprasza się zmianę i ewentualnie d-cę i z-cę wyłącznie na ślub. Na wesele zapraszają się chłopaki, którzy już kilka lub nawet kilkanaście lat razem pracują i się w jakimś stopniu przyjaźnią. Wesele zazwyczaj jest dla najbliższych, rodziny, etc.

foto z akcji

  • Gość
Odp: Ślub- zaproszenia
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 10, 2012, 00:55:20 »
U nas jest tak, ze na wesele zaprasza się 3-osobową delegację (choć nie jest to warunek konieczny), a zawiadomienie jest dla całej zmiany bądź dla całej jednostki.

Offline censured

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 33
Odp: Ślub- zaproszenia
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 10, 2012, 13:18:59 »
Dziękuje za informacje, bardzo pomocna:) pozdrawiam

Jak trafisz na jednostkę, to podpytaj chłopaków - szczególnie tych co się żenili niedawno - jak to robili - co komenda, to mogą być inne zwyczaje
« Ostatnia zmiana: Listopad 10, 2012, 16:22:17 wysłana przez robn »