Autor Wątek: badania do psp  (Przeczytany 2163 razy)

Offline darkpower

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 41
badania do psp
« dnia: Październik 09, 2012, 01:03:09 »
Witam!
Byłem na naborze w komendzie powiatowej, wysyłają mnie teraz na badania (krew, mocz i reszta lekarzy) na psychotestach juz bylem i przeszedlem. Miałem iść w tamtym tygodniu ale nie poszedlem bo chory bylem, do tej pory mniej wiecej przeziebienie mnie puscilo ale nie do konca, tym razem planuję iść w środę ale nie wiem czy na pewno bolące gardło nie wróci( jestem motocyklista, i dosyć często pojawia się u nie zapalenie gardła albo zwykły ból trwający kilka dni ), i teraz mam pytanie, jeśli pójdę np z bolącym gardłem na badania krwi bo tego najbardziej się boję to mogą mnie nie dopuścić do służby? Jeżeli pójdę tam to jest jakaś możliwość że zrozumieją mnie i gdzieś to sobie zanotują że moge mieć stan zapalny? Co mam w tej sytuacji zrobić bo w komendzie kazali mi w tym tygodniu najpozniej te badania przejść ... :/
Proszę o pomoc

nie wiem czy temat w odpowiednim dziale, jednak ten najbardziej mi pasował
Z góry dzięki !

Offline hasici99

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 519
Odp: badania do psp
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 12, 2012, 20:21:30 »
Przeziębienie nie jest schorzeniem, za które dostaje się "Niezdolny do służby". Na Twoim miejscu robiłbym jak najszybciej badania, bo w komendzie wiecznie nie będą czekać na Twoje orzeczenie.

Offline Aquarius

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 148
Odp: badania do psp
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 12, 2012, 21:59:32 »
Tak, ale robi sajgon z morfologią. I to rodzi pewien problem.

Offline darkpower

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 41
Odp: badania do psp
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 12, 2012, 23:44:13 »
nie mialem wyboru wiec poszedlem, w krwi widzialem jakies skladniki byly wyzej lub niżej ale chyba kolo 5, internista nic nie mowil wiec mysle ze bedzie spoko, jesli nie odwolam sie od decyzji wkl i powtórzę krew  -_-

Offline darkpower

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 41
Odp: badania do psp
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 28, 2012, 15:04:08 »
no i tak jak mówiłem wszystko spoko, dzwonili do mnie z komendy że przyszła decyzja pozytywna  :szalony: ^_^ ^_^