Autor Wątek: Badania MSWiA - próbne  (Przeczytany 1708 razy)

MalySilny

  • Gość
Badania MSWiA - próbne
« dnia: Październik 02, 2012, 00:30:47 »
Hej wojownicy ognia. Mam takie troszkę nie typowe pytanie.

W następne wakacje prawdopodobnie bedzie nabór do mojej miejscowej PSP. Troszkę już kursów porobiłem, mam w planach jeszcze C+E i HDS, tylko teraz się zastanawiam...
porobię te kursy, wydam kilka tys a odpadne na psychologu lub komisji MSWiA. Czy są jakieś przychodnie ala'mswia w których można zrobić pełne badania? od psychologa po komisje.?


tomoatomo

  • Gość
Odp: Badania MSWiA - próbne
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 08, 2012, 13:41:36 »
kursy i tak Ci nie przepadną i nie tylko w PSP Ci się przydadzą :)
a co do tych badań myślę że nie ma co demonizować, byle by ząbki zdrowe i przegroda nosa, a psycholog to psycholog... tak na prawdę to nikt do końca nie jest normalny :P 
w razie czego to poczytaj to http://www.abc.com.pl/du-akt/-/akt/dz-u-98-159-1050 tylko nie nabaw się hipochondrii  :cooo:

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.380
Odp: Badania MSWiA - próbne
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 08, 2012, 13:44:28 »
Hej wojownicy ognia. Mam takie troszkę nie typowe pytanie.

W następne wakacje prawdopodobnie bedzie nabór do mojej miejscowej PSP. Troszkę już kursów porobiłem, mam w planach jeszcze C+E i HDS, tylko teraz się zastanawiam...
porobię te kursy, wydam kilka tys a odpadne na psychologu lub komisji MSWiA. Czy są jakieś przychodnie ala'mswia w których można zrobić pełne badania? od psychologa po komisje.?
Możesz zrobić w każdej przychodni konkretne badania...
Krew, audiogram, badanie wzroku, laryngolog(przegroda nosowa)...
I prywatnie do psychologa pójść :)
a reszta to bardziej formalność
« Ostatnia zmiana: Październik 08, 2012, 13:55:57 wysłana przez robn »
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.