Autor Wątek: zajecia sportowe  (Przeczytany 1805 razy)

Offline Tixi

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 3
zajecia sportowe
« dnia: Sierpień 25, 2012, 21:56:09 »
u nas jest tak

http://opole.gazeta.pl/opole/1,35114,12354856,Strazacy_jezdza_wozami_bojowymi_grac_w_pilke.html

czy wy posiadacie swoje boiska, czy jezdzicie na nie? czy lepiej nie jezdzic juz nigdzie i nic nie robic?

Offline Tiger

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 303
    • PeeM
Odp: zajecia sportowe
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 26, 2012, 01:27:34 »
Poza biciem piany i meritum sprawy "redaktorka" wywaliła takie steki bzdur, że aż żal czytać. Komendę miejską umiejscowiła na nieistniejącym placu. 'Wszyscy płacimy za tą benzynę' - taa, bo te auta na benzynie jeżdżą, 'komenda miejska na placu konstytucji 3' - nie ma takiego adresu ani placu, jest konstytucji 3 maja - blisko komendy WOJEWÓDZKIEJ która jest przy ul. Budowlanych. O takich tworach jak JRG1 i JRG2 autorka pewno nie słyszała. 'Jak się zacznie palić dwie ulice od boiska, to będą gotowi w dwie sekundy - śmieją się ludzie z ul. Sieradzkiej' - a ja się śmieję z ich głupoty (choć to nie w moim stylu), bo nie zajarzyli, że o to właśnie chodzi, żeby chłopaki byli gotowi w kilka sekund.

Chłopaki z JRG1 mają do tego boiska niecały kilometr, z dwójki jak powiedział niekoniecznie przez kolegów z forum doceniany rzecznik - 5 km. Jestem ochotnikiem, nie wiem, jak wygląda to w Waszych PSP, ale nie wydaje mi się, żeby chłopaki robili cokolwiek wbrew regułom i zdrowemu rozsądkowi. Ogólnie to podejrzewam, panią "redaktor" i kilku komentujących, że to pokolenie JSP.

Offline sheldon

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.658
Odp: zajecia sportowe
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 26, 2012, 09:18:16 »
Nie, to pokolenie Gazety Wyborczej. Także wszystko jasne.
PYTAJ! ĆWICZ! KORZYSTAJ Z DOŚWIADCZEŃ KOLEGÓW!

Offline Siedemsetter

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 656
Odp: zajecia sportowe
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 26, 2012, 10:17:10 »
Po zerknięciu na ten głupi artykuł ze strachem przeszedłem do komentarzy, jednak na szczęście wielu ludzi wie o co chodzi i nie powtarzają tych farmazonów pseudo dziennikarki.
"Cóż może być piękniejszego nad człowieka rycerskiego?..."

Flaschka

  • Gość
Odp: zajecia sportowe
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 28, 2012, 14:57:22 »
Witam.Drodzy forumowicze nie ma sensu się odnosić do tego artykułu.Z braku tematu pisze się głupoty.Gra w piłkę jest jedną z form dbania o sprawność fizyczną (nie jedyną formą), ludzie powinni się cieszyć że dbamy o siebie w ten sposób co powoduje że podczas prawdziwych działań możemy wykonywać naszą niełatwą pracę łatwiej i sprawniej.Każdy życzyłby sobie aby strażak był bardzo ale to bardzo sprawny w działaniach ratowniczo-gaśniczych, lecz przecież od siedzenia na krzesełku nie wyrobi się siły, wytrzymałości,itd itp.
Proponuję zaprosić panią z gazetki i pokazać na czym polega praca strażaka.Gwarantuję , że przestanie pisać takie głupoty.Pozdrawiam wszystkich

Offline Tixi

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: zajecia sportowe
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 28, 2012, 20:19:08 »
humm nie chodzi mi o ten fakt ze akurat raz tak sie stalo. to czy akurat bedzie 'orlik' czy nie to problemu nie ma tylko ze ....
juz nie pierwszy raz 'dobrzy ludzie' zle odnosza sie do naszych cwiczen. tu akurat artykul w sprawie orlika, ale jak jedziemy nad wode i grupa RW schodzi pod wode czy tez jest 'manewrowka' lodziami to podnosza sie glosy ze 'wypalanie panstowej benzyny' etc etc

nie szukam tu u braci strazackiej poklasku czy tez pozalowania naszej zlej sytuacji, tylko zapytuje czy w Waszych miejscowosciach tez ludzie w ten sposob reaguja na to? czy tez jest to problem typowy dla naszego kochanego regionu.