Autor Wątek: Wycieczka - biwak MDP Chochołów  (Przeczytany 1045 razy)

Offline Samum_kr

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 2
Wycieczka - biwak MDP Chochołów
« dnia: Sierpień 23, 2012, 20:24:26 »
Witam.
Jestem w mojej OSP prezesem i jednocześnie opiekunem MDP. W przyszłym tygodniu organizuję dla "moich dzieci" wakacyjny wyjazd na biwak do Chochołowa gm. Czarny Dunajec pow. nowotarski. Będziemy tam najprawdopodobniej od 29 - 31.08.2012 r. W ramach przygotowania programu wycieczki pomyślałem, że miło byłoby odwiedzić jedną z okolicznych jednostek OSP, z wiadomych względów najchętniej z aktywną drużyną młodzieżową. Gdyby więc ktoś miał ochotę nas zaprosić na krótką wizytę lub spotkać się z nami np. na jakimś ognisku to proszę o kontakt pod nr 501422884. Będzie nas ok. 12 osób - 10 członków MDP w wieku od 12 do 16 lat oraz dwóch dorosłych strażaków.
Pozdrawiam

Offline wolszczanin

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 265
    • OSP Nowy Targ
Odp: Wycieczka - biwak MDP Chochołów
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 24, 2012, 08:04:54 »
ja co prawda jestem z Nowego Targu (niestety nie mamy MDP) a;e proponuję ci skontaktować się z "Pełnomocnik ochrony informacji niejawnych/ Stanowisko ds. zarządzania kryzysowego, OC, spraw obronnych    Mariusz Garus    18 26-135-41    w.41" zajmuje się on min OSP i coś ci doradzi

Offline Samum_kr

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: Wycieczka - biwak MDP Chochołów
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 31, 2012, 23:35:50 »
Dzięki za radę, skorzystałem i mieliśmy okazję gościć z krótką wizytą w Czarnym Dunajcu i Podczerwonem. Pozdrowienia.