Autor Wątek: Badania lekarskie - profilaktyczne przed planowaniem służby  (Przeczytany 1193 razy)

Offline dvd

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 1
Badania lekarskie - profilaktyczne przed planowaniem służby
« dnia: Sierpień 19, 2012, 18:30:14 »
Witam!
Wiadomo, że do służby w straży - ewentualnie szkole pożarniczej konieczne jest odpowiednie przygotowanie.
Chcąc poświęcić na to wiele wolnego czasu (można powiedzieć - cały wolny czas) chciałbym mieć pewność,
że nie odpadnę na badaniach lekarskich po dwuletnich intensywnych przygotowaniach.
Czy istnieje możliwość zrobienia kompletu DOKŁADNYCH badań, takich samych, jakie będą na komisji lekarskiej?
Żeby mieć pewność - czy rzeczywiście nadaję się do tego zawodu i czy warto się przygotowywać?
To moje marzenia, dlatego chcę wszystko precyzyjnie przygotować na ten wielki moment rekrutacji.
Pozdrawiam wszystkich użytkowników forum! Liczę na pomoc!

Offline mirek1

  • Jeszcze nigdy w dziejach tak wielu nie mówiło tak wiele do tak wielu, mając do powiedzenia tak niewiele.
  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 941
  • "Tylko głupiec ma odpowiedź na wszystko."A.France
Odp: Badania lekarskie - profilaktyczne przed planowaniem służby
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 20, 2012, 09:51:10 »
 :mellow:Oczywiście , że istnieje taka możliwość - idziesz do przychodni medycyny pracy mówisz jakie chcesz zrobić badania płacisz za nie z własnej kieszeni, poddajesz się badaniom , również w poradni psychologicznej pani zrobi Ci odpowiednie testy , a potem wiesz już wszystko - czy spełniasz minimum zdrowotne  czy też nie ./- takie badania również można wykonać w przychodniach MSW oczywiście również za opłatą/ :straz:
Tylko dwie rzeczy są nieskończone : wszechświat i ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej.
                                      Albert Einstein