Autor Wątek: Oznakowanie symboli do szkicu ćwiczeń - potrzebne rozporządzenie  (Przeczytany 2230 razy)

Offline straszak 1

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 57
Witajcie. Czy ktoś mógłby mi podać numer rozporządzenia określającego stosowanie symboli przy przygotowywaniu szkicu z ćwiczeń?. Niestety próbuję w google wpisywać różne hasła ale nie mogę znaleźć rozporządzenia.

Offline lvkas

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 17
Odp: Oznakowanie symboli do szkicu ćwiczeń - potrzebne rozporządzenie
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 06, 2012, 20:00:09 »
Cytuj
DECYZJA NR 13
MINISTRA SPRAW WEWNĘTRZNYCH I ADMINISTRACJI

z dnia  28 stycznia  2008 r.

w sprawie wprowadzenia do użytku „Zestawu zasadniczych umówionych znaków operacyjnych właściwych dla komórek organizacyjnych Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji oraz jednostek organizacyjnych podległych lub nadzorowanych przez Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji”



Na podstawie art. 34 ust. 1 pkt 3 i ust. 2 ustawy z dnia 8 sierpnia 1996 r. o Radzie Ministrów (Dz. U. z 2003 r. Nr 24, poz.  199, z późn. zm. )) postanawia się, co następuje:

§ 1.
Wprowadza się do użytku w komórkach organizacyjnych Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji, jednostkach organizacyjnych oraz organach podległych lub nadzorowanych przez Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji, „Zestaw zasadniczych umówionych znaków operacyjnych właściwych dla komórek organizacyjnych Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji oraz jednostek organizacyjnych podległych lub nadzorowanych przez Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji (do przetwarzania w zautomatyzowanych systemach zobrazowania)”, stanowiący załącznik do decyzji.


§ 2.
Decyzja wchodzi w życie z dniem podpisania.


MINISTER SPRAW WEWNĘTRZNYCH I ADMINISTRACJI
/  / Grzegorz SCHETYNA


pod Rozdziałem 6.  masz SYMBOLE WŁAŚCIWE DLA DZIAŁAŃ STRAŻY POŻARNYCH I SŁUŻB RATOWNICZYCH