Autor Wątek: Lekarz MSWiA  (Przeczytany 1219 razy)

Offline Cherix

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 9
Lekarz MSWiA
« dnia: Lipiec 20, 2012, 11:08:36 »
Witam forumowiczów! :)
Mam mały problem i nie wiem o co chodzi...
Mianowicie jestem kadetem w jednej z szkól PSP i tak jak wiadomo wszystkim musiałem przejść komisje lekarska MSWiA, tą ową komisję przechodziłem w sierpniu 2011r..  I problem jest taki ze dzisiaj poszedłem sobie do swojego lekarza w mojej miejscowości rodzinnej po skierowanie do laryngologa i pani w recepcji po okazaniu swojej karty magnetycznej (jestem ze śląska) powiedziała mi ze zostałem przeniesiony do szpitala MSWiA w Katowicach (tam w 2011r. przechodziłem komisje) i żeby zostać przyjęty do lekarza w mojej miejscowości muszę z powrotem się tutaj przenieść..
I moje główne pytanie brzmi... czy jak przeniosę się z powrotem do lekarza w mojej miejscowości to jest to równoznaczne z tym ze już nie będę w Katowicach w szpitalu MSWiA?
Drugie pytanie to.. Nie jestem pewny ale wydaję mi się ze pełniąc służbę muszę być zameldowany np. w tym owym szpitalu ponieważ będę musiał przechodzić okresowe badania.. Dobrze myślę ?
z góry dziękuje za odpowiedź! :)

PS. jeżeli mieściłem wątek nie w tym dziale to proszę mi wybaczyć..

Offline ratownik 112

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 68
Odp: Lekarz MSWiA
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 20, 2012, 11:57:47 »
Jak można to ja też:

Podczas badań okresowych nie otrzymałem zdolności do służby ,lekarz medycyny pracy przekazał ,że mam iść do lekarza rodzinnego  wziąść zwolnienie lekarskie powtórzyć badania i dalsze leczenie.

O dziwo lekarz rodzinny skwitował , z jakiej racji on ma dawać skierowania jak my mamy swoje szpitale ,przychodnie MSW  i powinniśmy się w nich leczyć.