Autor Wątek: Kto do SA PSP w 2013 roku ?  (Przeczytany 530377 razy)

Offline piotr92strazak

  • Cel: PSP
  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.162
Odp: Kto do SA PSP w 2013 roku ?
« Odpowiedź #3675 dnia: Sierpień 13, 2013, 23:05:00 »
Witam Panowie i Panie mam pytanie kolega już chwile truje mi tym głowę ^_^ pyta się mnie czy podczas egzaminu do sa psp czy też naboru z ulicy można przepłynąć dystans 50 metrów na plecach? ja mu mówię że tak bo styl może być dowolny prawda? no i czy oprócz okularów do pływania można mieć zatyczkę do nosa? no i na to mu nie odpowiedziałem bo sam nie wiem :rofl: jak to jest koledzy powiedzcie? sprawdzian z pływania do sa psp mieliście także niczym nie będzie się różniło podczas naboru z ulicy
« Ostatnia zmiana: Sierpień 13, 2013, 23:20:37 wysłana przez piotr92strazak »
Straż- Pasja, Miłość, Duma, Honor

Offline artur23

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 11
Odp: Kto do SA PSP w 2013 roku ?
« Odpowiedź #3676 dnia: Sierpień 13, 2013, 23:26:30 »
Mozna płynąć na plecach. Mozesz plynąć obojetnie jak byle sie nie utopic, nie trzymac lin i nie dotykac dna basenu;p No i oczywiscie plynac 1 ciagiem a nie ze sie zatrzymasz zeby odpoczac :) i nikt ci nie zabrani wziac zatyczki do nosa.

Offline ToNy!

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 180
Odp: Kto do SA PSP w 2013 roku ?
« Odpowiedź #3677 dnia: Sierpień 14, 2013, 06:06:52 »
ToNy!  - a czy Ty nie za wiele sobie wyobrażasz przechodząc pomyślnie etap rekrutacji ? Jeszcze dużo pracy do tego aby rozpocząć poszukiwanie macierzystej jednostki w której miałbyś pracować po promocji. Popytaj ludzi jak się załatwia stanowisko a nie pleć głupoty że Cię zapraszają na rozmowy. Pewnie, jeszcze po Ciebie przyjadą i zapytają czy głodny nie jesteś? Masz chyba jakieś nieprawdziwe informacje dlatego kto je czyta proszę o rozwagę. Radzę Ci z doświadczenia troszkę zapanować nad tą pewnością siebie bo wiele osób czyta to forum i po wielu postach można wydedukować kto jest kim a skoro jesteś tak wspaniały że dostałeś się do SA PSP Poznań to na pewno ktoś się Tobą zainteresuje i pokaże Ci prawdziwą unitarkę, bo przecież jak już wspomniałeś taką - "mini unitarkę to już masz w domu"
Każesz mi popytać ludzi? Właśnie to zrobiłem. Slyszalem jedna wersje i chcialem sie upewnic. Chyba do tego sluzy forum, nieprawdaz? Nie spinaj sie, bo jesli chodzi o KP PSP w moim powiecie to jestem sklonny uwierzyc w to co mi opowiadal znajomy. Nie mówił wcale o zapewnionym miejscu w JRG, ale o wstępnej niezobowiązującej rozmowie. Komendant tutaj jest bardzo otwarty i lubi miec duzo wczesniej wszystko zaplanowane. Kto pyta, nie bladzi.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 14, 2013, 06:21:50 wysłana przez ToNy! »
"Parcere Subiectis Et Debellare Superbos" ~Vergilius

Offline Tomekroz

  • Cel: CS PSP 2013
  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 106
Odp: Kto do SA PSP w 2013 roku ?
« Odpowiedź #3678 dnia: Sierpień 14, 2013, 10:39:48 »
Mozna płynąć na plecach. Mozesz plynąć obojetnie jak byle sie nie utopic, nie trzymac lin i nie dotykac dna basenu;p No i oczywiscie plynac 1 ciagiem a nie ze sie zatrzymasz zeby odpoczac :) i nikt ci nie zabrani wziac zatyczki do nosa.

W CSPSP nie pozwalali miec zatyczki do nosa;)

Offline piotr92strazak

  • Cel: PSP
  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.162
Odp: Kto do SA PSP w 2013 roku ?
« Odpowiedź #3679 dnia: Sierpień 14, 2013, 11:06:15 »
a w SA PSP w Krakowie i Poznaniu można było mieć? -_-
Straż- Pasja, Miłość, Duma, Honor

Offline ToNy!

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 180
Odp: Kto do SA PSP w 2013 roku ?
« Odpowiedź #3680 dnia: Sierpień 14, 2013, 11:19:05 »
W Poznaniu tak, ale nie widzialem nikogo w tym
"Parcere Subiectis Et Debellare Superbos" ~Vergilius

Offline szeras

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 54
  • SA PSP Krk
Odp: Kto do SA PSP w 2013 roku ?
« Odpowiedź #3681 dnia: Sierpień 14, 2013, 12:17:23 »
W krakowie ktoś miał i płynął z tą zatyczką.

Offline użytkownik12

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: Kto do SA PSP w 2013 roku ?
« Odpowiedź #3682 dnia: Sierpień 14, 2013, 16:34:28 »
Witam Panowie. Mam pytanie, a mianowicie komisja wojewódzka wystawiła mi niezdolność do nauki w sapsp, oczywiście odwołałem się i czekam na komisje okręgową. Dziś przyszedł do mnie list ze szkoły w którym pisze że w związku z niezaliczeniem komisji wojewódzkiej nie mogę uczyć się w szkole. Czy gdy komisja okręgowa podejmie decyzje że jestem zdolny do nauki i pełnienia służby to będę mógł podjąć naukę czy już po tym liście co dostałem to definitywny koniec ? 
Proszę o szybką odpowiedź, bo już sam nie wiem co o tym myśleć

Offline r0cq

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 612
Odp: Kto do SA PSP w 2013 roku ?
« Odpowiedź #3683 dnia: Sierpień 14, 2013, 16:43:42 »
Jeżeli się odwołałeś i Twoja sprawa jest w toku, to moim zdaniem ten list nic istotnego nie wnosi. Zapewne wysyłają go "automatycznie" po tym jak dostają informacje, że ktoś jest niezdolny i nie patrzą na to czy ktoś się odwoływał czy też nie. Oczywiście jeżeli komisja stwierdzi, że jesteś zdolny to rozpoczniesz naukę jak wszyscy przyszli kadeci.
Zadzwoń sobie jak najszybciej do działu rekrutacji i poinformuj ich o tym, że się odwoływałeś.
Życzę powodzenia!
 :straz:

Offline użytkownik12

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: Kto do SA PSP w 2013 roku ?
« Odpowiedź #3684 dnia: Sierpień 14, 2013, 16:50:25 »
Dzięki za odpowiedź, troszke mi ulżyło. A nie wiesz może jak wygląda komisja odwoławcza ? Chodzi mi o komisje okręgową z Poznania

Offline r0cq

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 612
Odp: Kto do SA PSP w 2013 roku ?
« Odpowiedź #3685 dnia: Sierpień 14, 2013, 17:00:20 »
Na szczęście nie przerabiałem tego.
Zapewne przeanalizują jeszcze raz Twoje wyniki badań, zerkną bardziej szczegółowo na to za co Ci dali niezdolny, ponadto jeżeli zajedzie taka konieczność, to będziesz powtarzał badania. Są to moje domysły, ale prawdopodobnie tak to wygląda.
 :straz:

Offline kaziu1993a

  • SA PSP POZNAŃ
  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 47
Odp: Kto do SA PSP w 2013 roku ?
« Odpowiedź #3686 dnia: Sierpień 14, 2013, 18:08:36 »
Panowie dostaliście już listy z Poznania albo dzwonił ktoś do szkoły wiem że już o tym było pisane ale pytam raz jeszcze.

Offline ToNy!

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 180
Odp: Kto do SA PSP w 2013 roku ?
« Odpowiedź #3687 dnia: Sierpień 14, 2013, 18:18:16 »
Narazie spokoj. Obstawiam koncowke przyszlego tygodnia
"Parcere Subiectis Et Debellare Superbos" ~Vergilius

Offline kaziu1993a

  • SA PSP POZNAŃ
  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 47
Odp: Kto do SA PSP w 2013 roku ?
« Odpowiedź #3688 dnia: Sierpień 14, 2013, 18:25:37 »
Zobaczymy troche długo zwlekają z przesłaniem tych listów.

Offline REEN

  • Byle do straży...
  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 960
Odp: Kto do SA PSP w 2013 roku ?
« Odpowiedź #3689 dnia: Sierpień 14, 2013, 19:22:58 »
Tak w ogole mozna zostac wywalonym ze szkoly jak podczas unitarki w czyms bede slaby? Czy juz jestem "nietykalny"?

Offline miszczognia

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 27
Odp: Kto do SA PSP w 2013 roku ?
« Odpowiedź #3690 dnia: Sierpień 14, 2013, 19:53:19 »
REEN, Ty nawet takich myśli nie dopuszczaj!  :rofl:

Offline maltanski

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 263
  • Cel: SA PSP
Odp: Kto do SA PSP w 2013 roku ?
« Odpowiedź #3691 dnia: Sierpień 14, 2013, 20:20:40 »
Tak w ogole mozna zostac wywalonym ze szkoly jak podczas unitarki w czyms bede slaby? Czy juz jestem "nietykalny"?

Reen, więc tak. Popracuj mocno nad swoją kondychą. Masz rok czasu na przygotowanie, bo potem znów będa mieć nadzieję, że "kujony" odpadną na sprawnościówce. Jeśli przyłożysz się na sprawnościówke, to dasz radę i z unitarką.

PS: Popatrz na mój podpis. Enjoy.
Im więcej potu wylejesz dziś, tym mniej krwi wylejesz jutro!

Offline Arca92

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 25
Odp: Kto do SA PSP w 2013 roku ?
« Odpowiedź #3692 dnia: Sierpień 14, 2013, 21:03:53 »
Tak w ogole mozna zostac wywalonym ze szkoly jak podczas unitarki w czyms bede slaby? Czy juz jestem "nietykalny"?

Z tego co wiem to za alkoholizm mogą Cie wyrzucić i inne tego typu rzeczy. A to że zrobisz 10 pompek zamiast 100 to pokrzyczą po marudzą ale nie wyrzuca drugiego dnia zrobisz 11 itd. wiec jak już się dostałeś to dać z siebie wszystko na unitarce.

Offline mlodyasp

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 135
Odp: Kto do SA PSP w 2013 roku ?
« Odpowiedź #3693 dnia: Sierpień 14, 2013, 21:06:00 »
Tak w ogole mozna zostac wywalonym ze szkoly jak podczas unitarki w czyms bede slaby? Czy juz jestem "nietykalny"?
Będą ciebie przez 2 miechy cisnąć i mówić żebyś rezygnował jak słaby jesteś. Ale jak będziesz chciał pisać już zwolnienie ze służby to będą ci mówić zostań, próbuj, walcz, dasz rade ale i tak ludzie rezygnują ze szkoły bo myślą ,że od razu będą uczestniczyć w akcjach. Ci co rok temu rezygnowali w CSPSP nawet dostali telefon do rodziców żeby zadzwonić ,że rezygnują. A już po unitarce to ... :) . Ja znam tylko jeden przypadek gdy kadet z XIV Turnus rok dłużej się uczył ale zasłużył na to.

Dostał ktoś z CSPSP na badaniach niezdolny w tym roku ? Ja czekam na 2 komisje.

strażakandrew

  • Gość
Odp: Kto do SA PSP w 2013 roku ?
« Odpowiedź #3694 dnia: Sierpień 14, 2013, 21:12:23 »
Panowie, a jak sytuacja wygląda z jakimiś lekami, preparatami itd w CSPSP ? Z tego co wyczytałem to w Krakowie i Poznaniu jest to jak najbardziej dopuszczalne natomiast w Czestochowie wszystko ląduje w depozycie. Wie ktoś jak jest na prawdę ?

Offline REEN

  • Byle do straży...
  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 960
Odp: Kto do SA PSP w 2013 roku ?
« Odpowiedź #3695 dnia: Sierpień 14, 2013, 23:06:45 »
Panowie, nie szukałem motywacji (za która również dziękuję), ale tylko informacji czy za słabe wyniki sprawnościowe podczas unitarki mogą wywalić. Czyli nie, dzięki!

Offline Arca92

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 25
Odp: Kto do SA PSP w 2013 roku ?
« Odpowiedź #3696 dnia: Sierpień 15, 2013, 09:33:46 »
Panowie, a jak sytuacja wygląda z jakimiś lekami, preparatami itd w CSPSP ? Z tego co wyczytałem to w Krakowie i Poznaniu jest to jak najbardziej dopuszczalne natomiast w Czestochowie wszystko ląduje w depozycie. Wie ktoś jak jest na prawdę ?

Powiedz ze musisz brać i już. Nie możliwe zeby robili jakieś problemy.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 15, 2013, 10:10:53 wysłana przez robn »

Offline REEN

  • Byle do straży...
  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 960
Odp: Kto do SA PSP w 2013 roku ?
« Odpowiedź #3697 dnia: Sierpień 15, 2013, 10:25:01 »
Panowie, a jak sytuacja wygląda z jakimiś lekami, preparatami itd w CSPSP ? Z tego co wyczytałem to w Krakowie i Poznaniu jest to jak najbardziej dopuszczalne natomiast w Czestochowie wszystko ląduje w depozycie. Wie ktoś jak jest na prawdę ?

Powiedz ze musisz brać i już. Nie możliwe zeby robili jakieś problemy.

A jak zapytaja na co, to co powiesz? Na serce?  :szalony:

Offline r0cq

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 612
Odp: Kto do SA PSP w 2013 roku ?
« Odpowiedź #3698 dnia: Sierpień 15, 2013, 10:51:28 »
Arca92 nikt nie uwierzy w to, że musisz brać jakieś węglowodany typu carbo :D

Jeżeli zależy Wam na jakiś specyfikach, to po prostu schowajcie je tak, by nikt ich nie znalazł :)
 :straz:

Offline Tomekroz

  • Cel: CS PSP 2013
  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 106
Odp: Kto do SA PSP w 2013 roku ?
« Odpowiedź #3699 dnia: Sierpień 15, 2013, 11:02:01 »
A leki od goraczki, bolu gardla i plastry na otarcia tez trzeba chowac?