Autor Wątek: Kto do SA PSP w 2013 roku ?  (Przeczytany 530406 razy)

Offline ToNy!

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 180
Odp: Kto do SA PSP w 2013 roku ?
« Odpowiedź #3000 dnia: Lipiec 12, 2013, 23:45:50 »
No ktos tam pisal. Albo plecy albo 10 tys. Chyba basen nie jest ustawiany jako jedyny choc kumpel kumpla co sie dostal to mowil, ze plecki plyna z pradem, a reszta pod prad.
Potwierdzam, wyczułem że coś jest nie tak pod natryskami. Wszystko ustawione, nie ma szans się dostać do tej szkoły przez rekrutację...
"Parcere Subiectis Et Debellare Superbos" ~Vergilius

Offline maltanski

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 263
  • Cel: SA PSP
Odp: Kto do SA PSP w 2013 roku ?
« Odpowiedź #3001 dnia: Lipiec 13, 2013, 07:22:25 »
No ktos tam pisal. Albo plecy albo 10 tys. Chyba basen nie jest ustawiany jako jedyny choc kumpel kumpla co sie dostal to mowil, ze plecki plyna z pradem, a reszta pod prad.
Potwierdzam, wyczułem że coś jest nie tak pod natryskami. Wszystko ustawione, nie ma szans się dostać do tej szkoły przez rekrutację...




Musiałem sprzedać rodzeństwo na rynku handlarzy niewolnikami żeby mieć kasę na danie w łapę. Za marzenia się płaci, nie?
przecież każdy wie, że bez forsy nie ma się co pokazywać na egzaminach  :szalony:
Im więcej potu wylejesz dziś, tym mniej krwi wylejesz jutro!

Offline nomyz_098

  • CSPSP!
  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 13
  • CSPSP!
Odp: Kto do SA PSP w 2013 roku ?
« Odpowiedź #3002 dnia: Lipiec 13, 2013, 08:52:20 »
Witam. Panowie nie wiecie moze jacy dokladnie lekarze sa w MSWiA w Katowicach? i jak sie to wszystko odbywa?

Offline kamil20fire

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 11
Odp: Kto do SA PSP w 2013 roku ?
« Odpowiedź #3003 dnia: Lipiec 13, 2013, 08:56:27 »
z tego co sie dowiedziałem od kolegi z sa psp poznan jest : laryngolog okulista naurolog dermatolog okulista rtg pluc ekg mocz krew sie oddaje psycholog chirurg

Offline Bart94

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 28
Odp: Kto do SA PSP w 2013 roku ?
« Odpowiedź #3004 dnia: Lipiec 13, 2013, 10:04:44 »
No ktos tam pisal. Albo plecy albo 10 tys. Chyba basen nie jest ustawiany jako jedyny choc kumpel kumpla co sie dostal to mowil, ze plecki plyna z pradem, a reszta pod prad.
Potwierdzam, wyczułem że coś jest nie tak pod natryskami. Wszystko ustawione, nie ma szans się dostać do tej szkoły przez rekrutację...

Ale z was banda płaczących amatorów. Nie przygotowaliście się jak należy to zwalacie winę na "plecaków". Ja startowałem pierwszy raz z kumplem i obaj się dostaliśmy. Miałem dokładnie tyle punktów na ile pytań odpowiedziałem i to wystarczyło. Na basenie też żadnych przekrętów nie było. Jeden gość odpadł, dwóch się nie stawiło a ja osobiście przepłynąłem sobie w 45 sekund. Szlag mnie trafia jak takie głupki piszą, że "uczciwie się nie da dostać" bo większość zakwalifikowanych osób włożyła w to dużo pracy, i ja osobiście nie pozwolę się nazywać plecakiem. A jak ktoś chce mi zarzucać oszustwo to zapraszam na spotkanie, będziecie mogli powiedzieć mi to w twarz.

Do roboty bando sierot.

Offline Tomekroz

  • Cel: CS PSP 2013
  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 106
Odp: Kto do SA PSP w 2013 roku ?
« Odpowiedź #3005 dnia: Lipiec 13, 2013, 10:07:27 »
No ktos tam pisal. Albo plecy albo 10 tys. Chyba basen nie jest ustawiany jako jedyny choc kumpel kumpla co sie dostal to mowil, ze plecki plyna z pradem, a reszta pod prad.
Potwierdzam, wyczułem że coś jest nie tak pod natryskami. Wszystko ustawione, nie ma szans się dostać do tej szkoły przez rekrutację...

Ale z was banda płaczących amatorów. Nie przygotowaliście się jak należy to zwalacie winę na "plecaków". Ja startowałem pierwszy raz z kumplem i obaj się dostaliśmy. Miałem dokładnie tyle punktów na ile pytań odpowiedziałem i to wystarczyło. Na basenie też żadnych przekrętów nie było. Jeden gość odpadł, dwóch się nie stawiło a ja osobiście przepłynąłem sobie w 45 sekund. Szlag mnie trafia jak takie głupki piszą, że "uczciwie się nie da dostać" bo większość zakwalifikowanych osób włożyła w to dużo pracy, i ja osobiście nie pozwolę się nazywać plecakiem. A jak ktoś chce mi zarzucać oszustwo to zapraszam na spotkanie, będziecie mogli powiedzieć mi to w twarz.

Do roboty bando sierot.

Zauwaz ze oni sobie jaja robia, a nie pisza na serio...

Offline Bart94

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 28
Odp: Kto do SA PSP w 2013 roku ?
« Odpowiedź #3006 dnia: Lipiec 13, 2013, 10:09:41 »
Jeżeli tak, to przepraszam - nie czytałem całego wątku i nie wyczułem ironii. Ale nadal są tu osoby gadające o "plecakach" na serio więc te słowa kieruje i do nich.

Offline Tomekroz

  • Cel: CS PSP 2013
  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 106
Odp: Kto do SA PSP w 2013 roku ?
« Odpowiedź #3007 dnia: Lipiec 13, 2013, 10:11:39 »
Jeżeli tak, to przepraszam - nie czytałem całego wątku. Ale nadal są tu osoby gadające o "plecakach" na serio więc te słowa kieruje i do nich.

To prawda niektorzy tak wlasnie tlumacza swoja porazke, no ale coz, tez pierwszy raz startowalem i jestem 9!;d

Offline Pom

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 755
Odp: Kto do SA PSP w 2013 roku ?
« Odpowiedź #3008 dnia: Lipiec 13, 2013, 10:15:34 »
Dobra, co się spinacie. Wiadomo, że legalnie się da dostać i to nie te czasy, ja przewaliłem bieg na 50m, a jak zobaczyłem test na necie to wiem że bym się dostał bo był łatwy. I czy mam do kogoś pretensje czy do Siebie? no ludzie honoru trochę.

Offline REEN

  • Byle do straży...
  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 960
Odp: Kto do SA PSP w 2013 roku ?
« Odpowiedź #3009 dnia: Lipiec 13, 2013, 10:39:22 »
Ojejciu, ojejciu Tony sie dostal, a ja niestety nie bo zawalilem kilometr z wlasnej winy. Bart czytnij pare stron wstecz to zobaczysz teorie spiskowe  :rofl:

Offline bogumil_21

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 13
Odp: Kto do SA PSP w 2013 roku ?
« Odpowiedź #3010 dnia: Lipiec 13, 2013, 10:43:09 »
Panowie wcześniej jeden z kolegów podał klucz odpowiedzi 2013 o co chodzi z tym unieważnione ?? nie były pkt za te zadania liczone ??

Offline Jojcik

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 174
  • SA PSP Poznań
Odp: Kto do SA PSP w 2013 roku ?
« Odpowiedź #3011 dnia: Lipiec 13, 2013, 10:44:38 »
chyba tak... powiedzcie mi, był kiedyś jakiś test z bezbłędnym kluczem ? :D
Walcz !

Offline abduls

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 42
Odp: Kto do SA PSP w 2013 roku ?
« Odpowiedź #3012 dnia: Lipiec 13, 2013, 10:51:16 »
macie ten arkusz 2013 w domu ?? bo ja nie wiem gdzie zawaliłem 6 pytań ;/ jeśli macie to podeślijcie na abduls1@interia.pl Z góry wielkie dzięki ;-)
I chlopaki co proponujecie jak się nie dostałem , mam pare wariantów , Studiować w częstochowie i dojeżdżać do domu 40 kilometrów w domu się uczyć na studia i do cspsp czy iść do łodzi tam się uczyć , biegać  i brać korepetycje u jakiejś studentki z chemii ? Jak wy robiliście jak się nie dostaliście za pierwszym ?
« Ostatnia zmiana: Lipiec 13, 2013, 10:54:19 wysłana przez abduls »

Offline maltanski

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 263
  • Cel: SA PSP
Odp: Kto do SA PSP w 2013 roku ?
« Odpowiedź #3013 dnia: Lipiec 13, 2013, 10:53:31 »
macie ten arkusz 2013 w domu ?? bo ja nie wiem gdzie zawaliłem 6 pytań ;/ jeśli macie to podeślijcie na abduls1@interia.pl Z góry wielkie dzięki ;-)

 http://www.strazak.pl/forum/index.php?topic=19284.2640
Im więcej potu wylejesz dziś, tym mniej krwi wylejesz jutro!

Offline Mateo1993

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 39
Odp: Kto do SA PSP w 2013 roku ?
« Odpowiedź #3014 dnia: Lipiec 13, 2013, 12:58:04 »
W poniedziałek mamy pływanie,a orientujecie się kiedy jest psycholog,lekarze?

Offline speakmejozek

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 7
Odp: Kto do SA PSP w 2013 roku ?
« Odpowiedź #3015 dnia: Lipiec 13, 2013, 13:50:50 »
Panowie po pierwsze gratuluje a po drugie mam takie pytanie. Czy u laryngolog jest padanie, które polega na naciskaniu przycisku, gdy się usłyszy dźwięk? Miałem takie badania w styczniu i było wszystko OK, ale od miesiąca pracuje na hali produkcyjne ej i nie ukrywam, że jest tam trochę głośno. I mam obawy czy przez to mój słuch się trochę nie pogorszył. Może jest dopuszczalna jakaś ułomność/ margines wysokich częstotliwości których można niedosłyszeć? Z góry dzięki za odpowiedź :) Pzdr

Offline ToNy!

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 180
Odp: Kto do SA PSP w 2013 roku ?
« Odpowiedź #3016 dnia: Lipiec 13, 2013, 13:51:44 »
Ale z was banda płaczących amatorów. Nie przygotowaliście się jak należy to zwalacie winę na "plecaków". Ja startowałem pierwszy raz z kumplem i obaj się dostaliśmy. Miałem dokładnie tyle punktów na ile pytań odpowiedziałem i to wystarczyło. Na basenie też żadnych przekrętów nie było. Jeden gość odpadł, dwóch się nie stawiło a ja osobiście przepłynąłem sobie w 45 sekund. Szlag mnie trafia jak takie głupki piszą, że "uczciwie się nie da dostać" bo większość zakwalifikowanych osób włożyła w to dużo pracy, i ja osobiście nie pozwolę się nazywać plecakiem. A jak ktoś chce mi zarzucać oszustwo to zapraszam na spotkanie, będziecie mogli powiedzieć mi to w twarz.

Do roboty bando sierot.
Masz rację, absolutnie :) Ja się dostałem, to było moje drugie podejście. Żałuję, że w zeszłym roku się tak nie przygotowałem jak w tym, bo rok już bym w szkole siedział. Tu z kolegą Reen'em sobie jaja robimy. On niestety się nie dostał, ale wierzę że za rok mu się uda. Ciężka praca się liczy, bo na unitarce nawet plecy nikomu nie pomogą :)
"Parcere Subiectis Et Debellare Superbos" ~Vergilius

frosowsky

  • Gość
Odp: Kto do SA PSP w 2013 roku ?
« Odpowiedź #3017 dnia: Lipiec 13, 2013, 14:27:59 »
Jeżeli ktokolwiek startował, wie, że się nie da grać w chu***. Wszędzie kamery, ludzi od groma, no po prostu się nie da. Pisząc test byłem mile zaskoczony tym, że wszystko jest tak świetnie dopracowane, czy procedury czy jak, nie wnikam w to, w Krakowie podczas rekrutacji czuć było profesjonalizm.  I nawet gdybym się nie dostał, nie mam do nikogo, niczego żalu jak tylko dla siebie. No u lekarzy to się będę modlił, a może BOZIA da! :)

Offline Ice-Man

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 358
Odp: Kto do SA PSP w 2013 roku ?
« Odpowiedź #3018 dnia: Lipiec 13, 2013, 14:41:20 »
Po 1 pozdrowienia dla kolegów z forum których poznałem na żywo, dobrze zapamiętałem chyba z gt49 płynąłem w jednej serii nawet :D Przepraszam ale nie pamiętam z nicków wszystkich, wiem że doszło do zabawnej sytuacji w której pierwszych 8 chłopa na basenie to ludzie z forum, z tego wątku :D 
Po 2 czekam na telefon ze szkoły bo chciałbym jak najszybciej mieć badania za sobą... Nawet na razie nie idę do budowy do roboty żeby nie kusić losu i czegoś głupiego nie zrobić sobie ;/
Po 3 PLECAKI PLECAKI... Teraz wam powiem jak to może wyglądać z plecakami jeśli już. Nie da się oszukać na sprawnościówce, taki plecak musiałby przejść sprawnościówkę jak każdy inny, wszędzie kamery, od wszystkiego można się odwołać, wszystko można sprawdzić. Śmiem twierdzić że gdyby ktoś przybiegł ostatni w serii z czasem 3:40 na 1000m a ktoś "by go przepchnął" to na pewno poleciały by skargi i odwołania (może nawet do sądu?) od ludzi którzy również nie zakwalifikowali się np. po 1000m. Więc tutaj jest nie sposób oszukać. Jedyna możliwość oszukiwania to ktoś by musiał mieć super rewelacyjną ściągę i oficerowi pilnujący nas musieliby przymknąć na to oko, ale śmiem wątpić żeby ktoś ryzykował swoją posadą w PSP (szczególnie gdy zostało mu nie wiele do pełnej emki) żeby jakiś plecak mógł bezkarnie ściągać. Karty odpowiedzi i testy są rozdawane całkiem przypadkowo (tak jak prowadzący egzamin idą między ławkami) z zaklejonych kopert, także musieliby nieźle się nakombinować z przekładaniem kart żeby trafić z dobrą kartą do "plecaka" który akurat usiadł w przypadkowym miejscu, bo tam w rogu pod oknem gdzie miał siedzieć ktoś go podsiadł. Nie da rady oszukać żeby podrzucić komuś uzupełnią kartę. Można jeszcze potem domyśleć się, czy komuś celowo nie zakreślają złych odpowiedzi żeby dostał ujemne punkty, ale jak wcześniej wspominałem za takie coś jest prokurator wylot ze służby degradacja itp więc nikt w ten proceder nie będzie nawet próbował startować.
Po 4 Tajemnicą sukcesu do SA / CS jest sumienna roczna praca. Jeśli jest się w miarę wysportowanym, trzeba regularnie solidnie biegać (ja biegałem 4 razy tyg) i ćwiczyć trochę siłę ( ja ćwiczyłem 2 razy w tyg). Do tego gdy miałem wieczorami troszkę czasu lub np podróżując pociągiem na studia rozwiązywałem testy i uczyłem się z vademecum wyd. Operon z chemii i fizyki. Rok temu biegałem sobie 2-3 razy w tygodniu i 2 razy w tygodniu chodziłem na sztuki walki i było to za mało na SGSP i ledwo ale to LEDWO żeby zaliczyć to w Częstochowie. Owszem może mnie teraz (odpukać) oblać któryś lekarz, ale ze swojej strony zrobiłem 80% tego co założyłem (chciałem więcej trochę trenować i czasami byłem zły na siebie że nie mam czasu na chemię/fizykę) ale wyszło z tego 200% normy bo celowałem w 60-70 miejsce na liście rankingowej. A moje plecy w straży to wujek, który lata temu po zasadniczej służbie wojskowej został nadterminowym i służył w wojskowej straży pożarnej gdzieś na lotnisku odizolowanym od społeczeństwa (czasy schyłku PRLu).
==> http://chomikuj.pl/ice-man <==
Testy do Szkół Aspirantów, testy na naborach do PSP, do KPP, materiały szkoleniowe OSP :)

Offline Tomekroz

  • Cel: CS PSP 2013
  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 106
Odp: Kto do SA PSP w 2013 roku ?
« Odpowiedź #3019 dnia: Lipiec 13, 2013, 14:55:54 »
Po 1 pozdrowienia dla kolegów z forum których poznałem na żywo, dobrze zapamiętałem chyba z gt49 płynąłem w jednej serii nawet :D Przepraszam ale nie pamiętam z nicków wszystkich, wiem że doszło do zabawnej sytuacji w której pierwszych 8 chłopa na basenie to ludzie z forum, z tego wątku :D 
Po 2 czekam na telefon ze szkoły bo chciałbym jak najszybciej mieć badania za sobą... Nawet na razie nie idę do budowy do roboty żeby nie kusić losu i czegoś głupiego nie zrobić sobie ;/
Po 3 PLECAKI PLECAKI... Teraz wam powiem jak to może wyglądać z plecakami jeśli już. Nie da się oszukać na sprawnościówce, taki plecak musiałby przejść sprawnościówkę jak każdy inny, wszędzie kamery, od wszystkiego można się odwołać, wszystko można sprawdzić. Śmiem twierdzić że gdyby ktoś przybiegł ostatni w serii z czasem 3:40 na 1000m a ktoś "by go przepchnął" to na pewno poleciały by skargi i odwołania (może nawet do sądu?) od ludzi którzy również nie zakwalifikowali się np. po 1000m. Więc tutaj jest nie sposób oszukać. Jedyna możliwość oszukiwania to ktoś by musiał mieć super rewelacyjną ściągę i oficerowi pilnujący nas musieliby przymknąć na to oko, ale śmiem wątpić żeby ktoś ryzykował swoją posadą w PSP (szczególnie gdy zostało mu nie wiele do pełnej emki) żeby jakiś plecak mógł bezkarnie ściągać. Karty odpowiedzi i testy są rozdawane całkiem przypadkowo (tak jak prowadzący egzamin idą między ławkami) z zaklejonych kopert, także musieliby nieźle się nakombinować z przekładaniem kart żeby trafić z dobrą kartą do "plecaka" który akurat usiadł w przypadkowym miejscu, bo tam w rogu pod oknem gdzie miał siedzieć ktoś go podsiadł. Nie da rady oszukać żeby podrzucić komuś uzupełnią kartę. Można jeszcze potem domyśleć się, czy komuś celowo nie zakreślają złych odpowiedzi żeby dostał ujemne punkty, ale jak wcześniej wspominałem za takie coś jest prokurator wylot ze służby degradacja itp więc nikt w ten proceder nie będzie nawet próbował startować.
Po 4 Tajemnicą sukcesu do SA / CS jest sumienna roczna praca. Jeśli jest się w miarę wysportowanym, trzeba regularnie solidnie biegać (ja biegałem 4 razy tyg) i ćwiczyć trochę siłę ( ja ćwiczyłem 2 razy w tyg). Do tego gdy miałem wieczorami troszkę czasu lub np podróżując pociągiem na studia rozwiązywałem testy i uczyłem się z vademecum wyd. Operon z chemii i fizyki. Rok temu biegałem sobie 2-3 razy w tygodniu i 2 razy w tygodniu chodziłem na sztuki walki i było to za mało na SGSP i ledwo ale to LEDWO żeby zaliczyć to w Częstochowie. Owszem może mnie teraz (odpukać) oblać któryś lekarz, ale ze swojej strony zrobiłem 80% tego co założyłem (chciałem więcej trochę trenować i czasami byłem zły na siebie że nie mam czasu na chemię/fizykę) ale wyszło z tego 200% normy bo celowałem w 60-70 miejsce na liście rankingowej. A moje plecy w straży to wujek, który lata temu po zasadniczej służbie wojskowej został nadterminowym i służył w wojskowej straży pożarnej gdzieś na lotnisku odizolowanym od społeczeństwa (czasy schyłku PRLu).

Nie tylko 8 bo ja jestem 9;d
Nie wiecie moze jak ida wezwania do lekarza? Czy nr startowymi czy wg listy rankingowej?
« Ostatnia zmiana: Lipiec 13, 2013, 14:58:59 wysłana przez Tomekroz »

Offline fcbdz19

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 57
Odp: Kto do SA PSP w 2013 roku ?
« Odpowiedź #3020 dnia: Lipiec 13, 2013, 15:20:40 »
No na pływaniu sytuacja zabawna wyszła, ale w sumie się nie zdziwiłem :)

Nasza zmiana tak wyglądała:
Gt.49
Ice-man
miszczognia
fcbdz19

A co do gadania ludzi i plecaków, to szkoda gadać... Przed drążkiem w kolejce jak stałem, to się tyle osłuchałem od ludzi, że specjalnie na drążku oblewają, bo mają z góry założone ile ludzi ma oblać. Że ktoś podciągnął się 49x, a zaliczyli mu 9. Że na stanowisku nr. 3 się drążka zaliczyć nie da, bo nawet jak się ma przeprost łokcia, to się przywalają, że nie do końca ktoś prostuje :D A najlepsze jest to, że przyjdzie taki człowiek na testy, podciągać się nie potrafi, obleje drążek i później wraca do swojej wioski i gada głupoty na temat szkoły i tylko opinię psuje i tak idzie na całą Polskę. Ja od 5 lat się podciągam i na testach zaliczali wszystko...

Ja sam osobiście do grudnia 2012 byłem kompletnie zielony z chemii i fizy, wiedziałem tylko co H2O i nic więcej. Ruszyłem 4 litery, klepałem zadania jak nałogowiec przez pół roku i się opłaciło (coś koło 20K zadań zrobiłem, licząc też te co robiłem po 5 razy) na korepetycjach nigdy nie byłem. Też słyszałem od ludzi, że trzeba być plecakiem żeby się dostać, co obniżało moje morale. Ale wiecie, nie ważne jak biegacie, co umiecie, dla ludzi i tak będziecie plecakami ;) Bo to taka zazdrość ludzka... ;p

Zobaczcie sobie np. takiego gt49. Wpiszcie w google jakieś zadanie z testów z SAPSP i zobaczycie, że na zadane.pl czy forach fizycznych ciągle zadawał pytania, starał się i dostał się w pierwszej 10-tce.

Offline rafalt1717

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 157
Odp: Kto do SA PSP w 2013 roku ?
« Odpowiedź #3021 dnia: Lipiec 13, 2013, 15:36:39 »
Co do plecaków to ja Wam dodam coś od siebie, oni byli i zawsze będą, ale na pewno na co raz to mniejszą skalę. Jeżeli ludzie myślą tak jak Ice-Man też są trochę w błędzie bo przepchnąć jedną osobę spośród 1052 to na prawdę nie jest problem. Taki plecaczek może nawet nie pobiec, będą durnie wyczytywali jego numer żeby się zgłosił, a później i tak go odpowiednia osoba zaliczy. Przy tak ogromnej ilości osób nikt nie jest w stanie tego sprawdzić ani dokładnie nadzorować. Też wyszedłem z założenia, że czas na naukę i się udało.

Podłączam sie pod pytanie, jak biorą na badania? Według listy rankingowej czy alfabetycznie numerkami?

Offline Fdjkl

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 86
  • Cel : CS PSP
Odp: Kto do SA PSP w 2013 roku ?
« Odpowiedź #3022 dnia: Lipiec 13, 2013, 15:37:16 »
chłopaki ciężka praca i dobra taktyka na egzaminie jest owocem tego że się dostajemy - takie jest moje zdanie. nie wiem czy plecakiem da się tam być czy nie da (pewnie na pewno się da jak to w PL). jeśli ktoś chce i będzie pracował to jest spokojnie do zrobienia. niestety w czczewie nie zgadałem się z nikim z forum, pewnie się mijaliśmy czy na stadionie czy na basenie ale za to na badaniach może się spotkamy i oby dalej. komu zależy, kto się przyłoży to jest to do ogarnięcia.
Pamiętaj, że w życiu chcąc być ciągle pierwszym, poznasz tylko jedną jego perspektywę.

Offline Jojcik

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 174
  • SA PSP Poznań
Odp: Kto do SA PSP w 2013 roku ?
« Odpowiedź #3023 dnia: Lipiec 13, 2013, 15:41:28 »
Przejść te badania i spokój. pamiętajcie, najlepsi z najlepszych :)
Walcz !

frosowsky

  • Gość
Odp: Kto do SA PSP w 2013 roku ?
« Odpowiedź #3024 dnia: Lipiec 13, 2013, 15:45:21 »
z każdym dniem wstaje z taką świadomością.. egoista ze mnie -.^