Autor Wątek: Kto do SA PSP w 2013 roku ?  (Przeczytany 530420 razy)

Offline tayron

  • "Wystarczy odrobina tlenu, by wybuchł w śmiertelnym szale..."
  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 224
Odp: Kto do SA PSP w 2013 roku ?
« Odpowiedź #2925 dnia: Lipiec 11, 2013, 20:59:45 »
Ice-Man jeśli można wiedzieć to co Ci w zeszłym roku poszło nie tak?

Offline benio997

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 15
Odp: Kto do SA PSP w 2013 roku ?
« Odpowiedź #2926 dnia: Lipiec 11, 2013, 21:01:38 »
Pisze może ktoś odwołanie ? Jak tak jak to napisać ? Bo ja się zastanawiam nad takim rozwiązaniem ;p bo wydaje mi się że z fizyki mi u dymali 6 punktów... I wgl jest sens ?

Jeżeli Tobie by komputer " u dymał" 6pkt to każdemu innemu też. więc to takie naciągane.
jest też możliwość przy pisywania albo coś w tym stylu... Spróbować można co mi zależy ...

ziomek93

  • Gość
Odp: Kto do SA PSP w 2013 roku ?
« Odpowiedź #2927 dnia: Lipiec 11, 2013, 21:59:20 »
Siemka
Mam pytań do osób który już są w szkole albo byli na badaniach, czy problem z rozróżnianiem barw (tzw. daltonizm), czyli liczby w kolorowych kółkach mogą powodem odrzucenia osoby? Na komisji lekarskiej do WKU mimo tej wady miałem kategorie A.

Offline ToNy!

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 180
Odp: Kto do SA PSP w 2013 roku ?
« Odpowiedź #2928 dnia: Lipiec 11, 2013, 22:02:23 »
Pisze może ktoś odwołanie ? Jak tak jak to napisać ? Bo ja się zastanawiam nad takim rozwiązaniem ;p bo wydaje mi się że z fizyki mi u dymali 6 punktów... I wgl jest sens ?

Jeżeli Tobie by komputer " u dymał" 6pkt to każdemu innemu też. więc to takie naciągane.
jest też możliwość przy pisywania albo coś w tym stylu... Spróbować można co mi zależy ...
Próbuj sobie jeśli chcesz, a na przyszłość przygotuj się solidniej :)
"Parcere Subiectis Et Debellare Superbos" ~Vergilius

Offline Ice-Man

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 358
Odp: Kto do SA PSP w 2013 roku ?
« Odpowiedź #2929 dnia: Lipiec 11, 2013, 22:06:04 »
Ice-Man jeśli można wiedzieć to co Ci w zeszłym roku poszło nie tak?

Poszedłem na nabór (niby mi wtedy bardzo zależało się dostać) kompletnie nieprzygotowany, fizycznie oraz wiedza u mnie piszczała. Dostałem nauczkę na torze w SGSP (nie zmieściłem się poniżej średniej w zeszłym roku), poległem na testach w CS PSP... Kupiłem sobie vademecum z fizyki i chemii, w wolnych chwilach np. jeżdżąc pociągiem rozwiązywałem testy, szukałem odpowiedzi na internecie, poszedłem do znajomego trenera żeby ułożył mi trening sprawnościowy i trzymałem się go... Od października się przygotowywałem, a do października pozbywałem się tylko nadwagi :D
==> http://chomikuj.pl/ice-man <==
Testy do Szkół Aspirantów, testy na naborach do PSP, do KPP, materiały szkoleniowe OSP :)

Offline Damian0145

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 15
Odp: Kto do SA PSP w 2013 roku ?
« Odpowiedź #2930 dnia: Lipiec 11, 2013, 22:51:18 »
benio997 mnie tez prawdopodobnie ojebali o 6 pkt.. a brakuje mi 3 do 60 miejsca.. jak napisac to odwolanie?

Offline Adator

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 56
Odp: Kto do SA PSP w 2013 roku ?
« Odpowiedź #2931 dnia: Lipiec 11, 2013, 22:54:49 »
damian jak chcesz pisać to pisz ale sądze że jak jestes 3 z rezerwy to czyli na 63 miejscu to jest bardzo ale to bardzo duża sznasa że zaraz dostaniesz telefon:P bo te 5 osób to napewno odpadnie aby się badania zaczną a mysle że i do 10 dobije liczba

Offline Damian0145

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 15
Odp: Kto do SA PSP w 2013 roku ?
« Odpowiedź #2932 dnia: Lipiec 11, 2013, 22:57:53 »
brakuje ale 3 pkt do 60 miejsca.. mam 69 . a jestem pewny jak zaznaczylem zadania i wiem ze zaznaczylem poprawnie.. a punkty odjęte

Offline Adator

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 56
Odp: Kto do SA PSP w 2013 roku ?
« Odpowiedź #2933 dnia: Lipiec 11, 2013, 23:01:13 »
aham, no to w takim razie jak najbardziej jestem za tym pomysłem. lepiej byc pewniak bo wsumie jest tylko 60 osób na badaniach więc te okło 10 osób odpadło przy 90, a przy 60 bd tego mniej

Offline InfoOdBoga

  • SAPSP Krk
  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 350
Odp: Kto do SA PSP w 2013 roku ?
« Odpowiedź #2934 dnia: Lipiec 11, 2013, 23:02:36 »
Odwołania odwołaniami... ja też byłem pewny odpowiedzi a nagle 10 pkt mniej. To sprawdza komputer nie oni :3 :komp:

Offline Damian0145

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 15
Odp: Kto do SA PSP w 2013 roku ?
« Odpowiedź #2935 dnia: Lipiec 11, 2013, 23:02:50 »
jak napisac takie odwolanie? jak ono wgl ma brzmiec?

Offline Damian0145

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 15
Odp: Kto do SA PSP w 2013 roku ?
« Odpowiedź #2936 dnia: Lipiec 11, 2013, 23:05:08 »
powiem Ci tak.. w testach tego typu nigdy nie powinno sie zostawiac zadania bez zakreslenia odpowiedzi.. oczywiscie jezeli boimy sie o minusowe punkty to musimy tak zrobic ale pozniej skad masz pewnosc czy ktos komu przewinela sie ta kartka przez reke nie zamalowal Ci jakiegos pola z błedną odp?

Offline InfoOdBoga

  • SAPSP Krk
  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 350
Odp: Kto do SA PSP w 2013 roku ?
« Odpowiedź #2937 dnia: Lipiec 11, 2013, 23:11:43 »
Nie wiem ja żadnego odwołania nie pisze,:)

Offline benio997

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 15
Odp: Kto do SA PSP w 2013 roku ?
« Odpowiedź #2938 dnia: Lipiec 11, 2013, 23:23:20 »
damian jak chcesz pisać to pisz ale sądze że jak jestes 3 z rezerwy to czyli na 63 miejscu to jest bardzo ale to bardzo duża sznasa że zaraz dostaniesz telefon:P bo te 5 osób to napewno odpadnie aby się badania zaczną a mysle że i do 10 dobije liczba
nanecie znalałem wzór i według tego pisze ;d

Nie wiem ja żadnego odwołania nie pisze,:)

Nikt ci nie każe ;d Nic nie szkodzi napisać skoro nie jestem przekonany do końca czy akurat aż 2  błędy zrobiłem ....

Nie spamujemy, używamy opcji MODYFIKUJ
scaliłem
« Ostatnia zmiana: Lipiec 11, 2013, 23:40:15 wysłana przez robn »

Offline robn

  • Global Moderator
  • *
  • Wiadomości: 2.349
Odp: Kto do SA PSP w 2013 roku ?
« Odpowiedź #2939 dnia: Lipiec 11, 2013, 23:37:26 »
Jan Kowalski                                                                                                                                        Miasto, dnia .......... roku
dane kontaktowe

                                                                                                                 Pan
                                                                                                                 Komendant Szkoły Aspirantów
                                                                                                                 Państwowej Straży Pożarnej
                                                                                                                 w (Miasto)


     Zwracam się z prośbą do (adresat np.: Pana Komendanta lub do Komisji Rekrutacyjnej Szkoły Aspirantów w (Miasto)) o udostępnienie mi mojego testu wraz z arkuszem odpowiedzi oraz poprawnymi odpowiedziami, który pisałem dnia ...... podczas egzaminu teoretycznego do Dziennego Studium Aspiranckiego . Prośbę swą motywuję możliwą niezgodnością pomiędzy wynikami otrzymanymi ze strony internetowej szkoły (potwierdzone telefoniczne w sekretariacie) a własnymi obliczeniami.
Proszę o pozytywne i szybkie rozpatrzenie sprawy. Dane kontaktowe pozostawiłem w nagłówku prośby.

                                                                                                                                    Z poważaniem (podpis)




Możesz sobie dopisać jak masz wątpliwości: (a co  :gwiazdki: :wacko: :gwiazdki: :wacko: jak hadrcore to hardcore )
Dodatkowo chciałbym upewnić się, iż moje niezakreślone zadania w teście pozostały niezakreślone i nie nastąpiły żadne zmiany bez mojej ingerencji i wiedzy.


Ogólnie się spiesz, by nie minął termin składania reklamacji...
« Ostatnia zmiana: Lipiec 11, 2013, 23:41:31 wysłana przez robn »
EGO = 1 / wiedza

Offline InfoOdBoga

  • SAPSP Krk
  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 350
Odp: Kto do SA PSP w 2013 roku ?
« Odpowiedź #2940 dnia: Lipiec 11, 2013, 23:51:10 »
To jest takie no... wez udowodnij ile zakreśliłeś sam ;d  :rofl: jedynie co by ratowało to to że się system pomylił :) ale wątpie. Każdemu ta sama maszyna sprawdzała;)

Offline benio997

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 15
Odp: Kto do SA PSP w 2013 roku ?
« Odpowiedź #2941 dnia: Lipiec 12, 2013, 00:05:09 »
Jan Kowalski                                                                                                                                        Miasto, dnia .......... roku
dane kontaktowe

                                                                                                                 Pan
                                                                                                                 Komendant Szkoły Aspirantów
                                                                                                                 Państwowej Straży Pożarnej
                                                                                                                 w (Miasto)


     Zwracam się z prośbą do (adresat np.: Pana Komendanta lub do Komisji Rekrutacyjnej Szkoły Aspirantów w (Miasto)) o udostępnienie mi mojego testu wraz z arkuszem odpowiedzi oraz poprawnymi odpowiedziami, który pisałem dnia ...... podczas egzaminu teoretycznego do Dziennego Studium Aspiranckiego . Prośbę swą motywuję możliwą niezgodnością pomiędzy wynikami otrzymanymi ze strony internetowej szkoły (potwierdzone telefoniczne w sekretariacie) a własnymi obliczeniami.
Proszę o pozytywne i szybkie rozpatrzenie sprawy. Dane kontaktowe pozostawiłem w nagłówku prośby.

                                                                                                                                    Z poważaniem (podpis)




Możesz sobie dopisać jak masz wątpliwości: (a co  :gwiazdki: :wacko: :gwiazdki: :wacko: jak hadrcore to hardcore )
Dodatkowo chciałbym upewnić się, iż moje niezakreślone zadania w teście pozostały niezakreślone i nie nastąpiły żadne zmiany bez mojej ingerencji i wiedzy.


Ogólnie się spiesz, by nie minął termin składania reklamacji...
to bardziej jest prośba o sprawdzenie ...

Offline bogumil_21

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 13
Odp: Kto do SA PSP w 2013 roku ?
« Odpowiedź #2942 dnia: Lipiec 12, 2013, 00:07:00 »
Haha to jest walka z wiatrakami -_- mi osobiscie zabraklo 3pkt czyli jednego zadania do 60miejsca w krk. Nie jest mi do smiechu z tego powodu ale i nie zamierzm sie bić o te punkty.

Offline Adator

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 56
Odp: Kto do SA PSP w 2013 roku ?
« Odpowiedź #2943 dnia: Lipiec 12, 2013, 01:07:03 »
osobiście sądze że jeżeli ktoś jest w pierwszej 10 rezerwy to przejdzie, bo gdzies tyle około odpadnie na badaniach (tak się zawsze zdarza)

Offline Jojcik

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 174
  • SA PSP Poznań
Odp: Kto do SA PSP w 2013 roku ?
« Odpowiedź #2944 dnia: Lipiec 12, 2013, 07:27:20 »
A może nikt nie odpadnie :) nie ma na to reguły :)
Walcz !

Offline ToNy!

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 180
Odp: Kto do SA PSP w 2013 roku ?
« Odpowiedź #2945 dnia: Lipiec 12, 2013, 07:42:22 »
Dokładnie, bo ja startując do SAPSP nie mam zamiaru odpadać, jak pewnie cała reszta z pierwszej 60-tki rankingowej :-D
"Parcere Subiectis Et Debellare Superbos" ~Vergilius

Offline rafalt1717

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 157
Odp: Kto do SA PSP w 2013 roku ?
« Odpowiedź #2946 dnia: Lipiec 12, 2013, 07:45:33 »
[youtube][/youtube]Też byłem przekonany, ze tyle miałem dobrze, a tu nagle 21pkt mniej ;d.                                                                                                                                          Dla przykładu zrobiłem 31 zadań, a z teorii mam 60pkt. Też niemożliwe. Piszcie, ale odrzuca Wam te podania, bo musieli by wszystkim sprawdzać ;-)
« Ostatnia zmiana: Lipiec 12, 2013, 08:03:45 wysłana przez rafalt1717 »

Offline kruczek414

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 12
Odp: Kto do SA PSP w 2013 roku ?
« Odpowiedź #2947 dnia: Lipiec 12, 2013, 09:18:18 »
INFO tez sie nie dostałeś ?
Panowie ja mam taki problem albowiem jestem na 190 miejscu i wychodzi mi ze mam tylko 18 punktów za test a wiem ze dobrze mi poszło sprawdzając odpowiedzi wychodzi mi ze mam 57 razem z prawkiem i jak sądzicie próbowac ? chociaz wiem ze szanse sa znikome ale moze spróbuje :/ bo to jest nie mozliwe zebym tyle stracił miałem tylko 3 złe odpowiedzi i nagle zrobiło sie 9 punktów z fizyki i z chemii
doradźcie co zrobic bo jestem juz załamany
kurde jadąc tam myslałem ze nie ma korupcji ale teraz widze ze jest i to na dużą skale np koledze nie doliczyli 10 pkt za C

Offline kruczek414

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 12
Odp: Kto do SA PSP w 2013 roku ?
« Odpowiedź #2948 dnia: Lipiec 12, 2013, 09:20:13 »
I czy mógłby ktos mi podac odpowiedzi które sa dobrze bo jeszcze raz bym dla pewnosci sprawdził :

Offline maltanski

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 263
  • Cel: SA PSP
Odp: Kto do SA PSP w 2013 roku ?
« Odpowiedź #2949 dnia: Lipiec 12, 2013, 09:23:45 »
Po pierwsze. Nie nabijamy postów. Istnieje opcja - modyfikuj.
Po drugie jeśli chcesz sprawdzić odpowiedzi to przeleć sobie wszystkie testy wraz z odpowiedziami, bo większość się powtórzyło.
Po trzecie już koledzy podawali odpowiedzi, także wystarczy przelecieć kilka stron wstecz i po czwarte... lubię placki.  :szalony:
« Ostatnia zmiana: Lipiec 12, 2013, 10:32:12 wysłana przez maltanski »
Im więcej potu wylejesz dziś, tym mniej krwi wylejesz jutro!