Autor Wątek: studia niestacjonarne cywilne na SGSP co daja?  (Przeczytany 2731 razy)

woker

  • Gość
studia niestacjonarne cywilne na SGSP co daja?
« dnia: Lipiec 07, 2012, 20:00:34 »
Chodzi o sytuacje, kiedy jest sie na stażu czyli jest sie juz zatrudnionym w strazy i pojdzie sie na studia cywilne. Jakie korzysci moga byc w takiej sytuacji . Po za tym posiadam juz tytuł mgr na kierunku ekonomicznym. Jest sens isc na SGSP dla cywili?

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.368
Odp: studia niestacjonarne cywilne na SGSP co daja?
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 07, 2012, 22:25:04 »
Wierz mi nie warto.............
mam dwóch sekcyjnych w KM po mgr inz po SGSP i gówno z tego maja
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline darek

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 319
Odp: studia niestacjonarne cywilne na SGSP co daja?
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 07, 2012, 23:56:19 »
Wierz mi nie warto.............
mam dwóch sekcyjnych w KM po mgr inz po SGSP i gówno z tego maja
To, co tak kwieciście nazwałeś, to masz w głowie. IMHO.
Zaś człowiek z wyższym wykształceniem doceni potencjalne możliwości jakie daje mu uzyskanie wyższych kwalifikacji w zawodzie z którym związał na kilkanaście- kilkadziesiąt lat. Zaś tytuł inżyniera w zakresie bezpieczeństwa pożarowego i związane z tym kwalifikacje przydatne będą nawet na emce.

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.368
Odp: studia niestacjonarne cywilne na SGSP co daja?
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 08, 2012, 09:40:57 »
Powiedz mi prosze jakie to cudowne kwalfikacje które po SGSP cywilnym przydadza sie na emce?? I nie da sie ich zrobic 2 tygodniowym kursem... Wywalanie kilkudziesieciu tysięcy złotych na SGSP cywilne mija sie z celem.
Darku może chcesz telefon do któregoś z tych dwóch ludzi to ci odpowiedza co sadza o tej szkole i jak zostali zrobienie przez nia w konia bo mieli byc inzynierami pożarnictwa a zostali inżynierami bezp. cywilnego
A dla sekcyjnego xz wyzszym wykształceniem bardziej sie opłaca jakas turbo wyscigowka z cyklu SPO
« Ostatnia zmiana: Lipiec 08, 2012, 09:48:03 wysłana przez Eqinox »
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.