Autor Wątek: Kara finansowa za brak udziału w szkoleniu  (Przeczytany 2042 razy)

Offline marcin.m998

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 2
Kara finansowa za brak udziału w szkoleniu
« dnia: Czerwiec 23, 2012, 01:22:05 »
A ja mam taki temat. Tydzień temu było u nas szkolenie z zakresu regulaminu  sędziowania i przeprowadzania zawodów OSP. Z przyczyn nagłych i prywatnych nie byłem na tym szkoleniu. dodam ze co rok sam się zgłaszam do jazdy na zawody jako sędzia raz że to lubię dwa zawsze to jakieś dodatkowe godziny. Regulamin zawodów jest  bez problemu dostępny i uważam ze tematyka szkolenia nie była jakoś super niezbędna do służby a jak napisałem regulamin jest dostępny i można go przestudiować nawet w domu, tym bardziej ze nie było to szkolenie zakończone jakimś egzaminem. Zero notatki służbowej w ramach wyjaśnienia nie kazano mi pisać. Kara 50 zł z dodatku służbowego na czas nieokreślony.  Można by wnioskować o przywrócenie go gdybym np. pojechał na jakieś zawody sędziować. Ale jak mi powiedział pracownik operacyjnej ma zakaz odgórny aby wpisywać mnie na sędziego. Pytanie.1. co koledzy myślą o karze. 2 czy aby odebrać jakiekolwiek pieniądze nie powinno być nawet jakaś szansa na wyjaśnienie albo inny wymiar kary?  Oczywiście zostałęm poinformowany o możliwości odwołania do KW z czego oczywiście skorzystam ciekawi mnie tylko opinia kolegów. Pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 23, 2012, 08:43:35 wysłana przez bulon »