Autor Wątek: Wieszaki  (Przeczytany 1913 razy)

Offline strażak sam-olsztyn

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 455
Wieszaki
« dnia: Grudzień 17, 2005, 10:54:10 »
witam. ostatnio moja jednostka zakupila aparaty oddechowe auer i mamy problem z ich montazem. morze wie ktos gdzie mozna kupic uchwyty, wieszaki do nich. wiem ze takie wystepuja w samochodach sciaganych z niemiec. pozdrawiam

Offline firetom

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 310
Wieszaki
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 17, 2005, 11:50:04 »
Jeżeli chodzi o urządzenie podtrzymujące aparat powietrzny - cena  ok. 150 + VAT. Właśnie kilka dni temu zamawiałem 2 sztuki tego ustrojstwa. Żeby nikt nie zarzucił, że uprawiam kryptoreklamę - namiary puszczę na pw. ;)  
Doświadczenie jest czymś, co zdobywamy, kiedy nie zdobywamy tego, co chcemy zdobyć

Offline gucio

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 203
Wieszaki
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 17, 2005, 20:48:51 »
Moja jednostka także dostała aparaty więc i ja poproszę na pw. o namiary na tą firmę.

Pozdrawiam

gucio

Ps. Swoją drogą Firetom - to poliki piekły nas nieziemsko :lol:  ;)  

Offline zibi.gpr

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 127
    • http://www.strazgpr.mix
Wieszaki
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 24, 2005, 13:08:55 »
To bardzo prosta konstrukcja z płaskownika 20mm  a napewno we własnym zakresie nie kosztowała by tyle proste zrób to sam :D mogę zrobić i wkleić fotki jeśli chcecie :)

Offline strażak sam-olsztyn

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 455
Wieszaki
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 24, 2005, 14:07:44 »
zibi to czekamy na fotki. ja jednak sadze inaczej skoro sa oryginalne wieszaki i kasa na nie to poco robic jakies swoje patenty?? ale swoja droga to moze niektore jednostki niemaja nato kasy(a szkoda).

Offline prezesbogdan

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 159
Wieszaki
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 25, 2005, 14:35:03 »
jeśli chodzi o wieszaki to te oryginalne widziałem w firmie Auer. Wszystko jednak zależy do jakiego samochodu mają być montowane i gdzie. W samochodach  sprowadzanych z Austrii i Holandii aparaty sa mocowane za plecami załogi na uchwytach stanowią oparcie siedzenia można je zakładać w czasie jazdy siedząc. Firmy które sprowadzają samochody z zagranicy często wymontowywują te wieszaki i zastępują oparciem. Znajoma firma nawet oferowała na za darmo takie uchwyty ale w naszym wozie nie można ich zamontować. Możana też zrobić uchwyty w skrytce na wysuwanym wózku takie są w jelczach z końca lat 90 tych.