Autor Wątek: SGSP nowe warunki rekrutacji dla strażaków w służbie stałej  (Przeczytany 18311 razy)

aspirol

  • Gość
Odp: SGSP nowe warunki rekrutacji dla strażaków w służbie stałej
« Odpowiedź #50 dnia: Kwiecień 27, 2013, 11:25:08 »
Podbijam pytanie. Jeśli kotś ma wiedzę na ten temat to proszę o odpowiedź. Bo napisałem maila do SGSP do działu rekrutacji i pani nie znała odpowiedzi bo to trzeba skierowac się do Wydziału Komisji Rekrutacyjnej czy coś podobnego...

Kolego, jeśli poważnie myślisz o dorosłym życiu to zadzwoń. Skoro do tej pory nikt się nie odezwał to też i nikt za Ciebie dzwonić nie będzie.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 27, 2013, 21:57:35 wysłana przez robn »

Offline lampard

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 205
Odp: SGSP nowe warunki rekrutacji dla strażaków w służbie stałej
« Odpowiedź #51 dnia: Lipiec 20, 2013, 19:05:08 »
Ma ktoś może info ile już jest podań na zoaczne dla strażaków w służbie stałej? Miejsc jest podobno 120 a nie wiem czy wysłać z niskimi wynikami matur. W tamtym roku łapał się każdy kto miał przedmioty a w tym nie wiadomo jak to będzie.

Offline lampard

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 205
Odp: SGSP nowe warunki rekrutacji dla strażaków w służbie stałej
« Odpowiedź #52 dnia: Lipiec 31, 2013, 20:53:17 »
No i są wyniki:

http://www.sgsp.edu.pl/aktual/wkrotce/2013/rekrutacja/n_I_w_sluzbie_stalej/lista_rankingowa.pdf

http://www.sgsp.edu.pl/aktual/wkrotce/2013/rekrutacja/n_I_w_sluzbie_stalej/zakwalifikowani.pdf


Chyba nikt nie spodziewał się takiej ilości chętncyh co spełniło warunki. Bardzo dużo osób ze starymi maturami co według mnie jest niesprawiedliwe bo zawyżają próg. W poprzednich latach był drugie a nawet trzeci nabór a w tym roku widać co się stało... Przypuszczem, że taka ilość spowodowana jest zmianą przepisów i aspirant bezdie mógł być najwyżej d-cą sekcji więc ludzie musza się uczyć aby awansować a po drugie w tym roku wydłużony termin składania papierów więc Ci co kończyli zdążyli i więcej ludzi miało czas na załatwinie spraw związanych z rekrutacją.

Offline marfix

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: SGSP nowe warunki rekrutacji dla strażaków w służbie stałej
« Odpowiedź #53 dnia: Marzec 09, 2014, 11:32:10 »
gdzie można znaleść warunki rekrutacji na studia niestacjonarne sla strażaków w służbie stałej na wydziale IBP?
na stronie sgsp nie mogę znaleść - znajduję tylko na dzienne.
proszę o link

Offline Ice-Man

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 358
Odp: SGSP nowe warunki rekrutacji dla strażaków w służbie stałej
« Odpowiedź #54 dnia: Marzec 10, 2014, 12:17:01 »
I ja mam pytanie bo nie bardzo rozumiem wyjaśnienia ze strony SGSP - bez zgody komendanta danej jednostki = brak możliwości studiowania na IBP w SGSP, zgoda komendanta na studiowanie = należy sobie samemu opłacać semestry na SGSP, skierowanie przez komendanta na studia = opłacane przez straż studia na SGSP ?
==> http://chomikuj.pl/ice-man <==
Testy do Szkół Aspirantów, testy na naborach do PSP, do KPP, materiały szkoleniowe OSP :)