Autor Wątek: Strach przed zawodami strażackimi.  (Przeczytany 1892 razy)

Offline edeeat

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 1
Strach przed zawodami strażackimi.
« dnia: Czerwiec 06, 2012, 15:45:27 »
A więc tak zgłosiłem się do młodzieżowych zawodów strażackich. Ze zwinnością i szybkością nie mam problemów jestem bardzo wysportowany, jednak obawiam się bojówki,boję  się że za późno podepnę wąż, lub czegoś nie dokręcę. Jutro mamy pierwszy trening...  :-\   Wiele razy słyszałem takie historie, że ktoś coś zawalił. Jaka jest wasza rada na strach? i czy naprawdę jest się czego obawiac? czy to nie jest takie trudne ? ; :gwiazdki:

Offline Porta

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.704
  • Zgred
Odp: Strach przed zawodami strażackimi.
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 06, 2012, 15:58:21 »
To jest wpisane w zawody strażackie, że coś się odepnie, ktoś źle zamarkuje itp. Ważne, abyś wiedział, że nasze zawody powinny być przede wszystkim dobrą zabawą.

Treningi przed Tobą, wypowiedz się po trzech treningach, to nie jest trudne.
Aktualności, artykuły, społeczność: www.Remiza.pl
Sklep pożarniczy - www.remiza.com.pl/sklep

Offline Lacky

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 263
Odp: Strach przed zawodami strażackimi.
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 06, 2012, 18:43:55 »
Powiem tak.Przyjdą zawody,stres bedziesz miał taki że koszarówki nie bedziesz mógł zapiac bo w zamek nie bedziesz trafiał,ale jesli na treningach sie do tego przyłożysz to po komendzie "start" wszystko automatycznie samo ci bedzie leciec,nawet nie bedziesz myslał jak co zrobic tylko bedziesz to robił.Jak jest cos słabo przecwiczone+ stres to nie ma opcji żeby sie nie pogmatwało.Jesli sie mysle nich mnie ktoś poprawi
"Zgasiliśmy pożar w oborze. Nie spłonęła żadna krowa, utonęło dziesięć."

Offline swiatek_95

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 10
Odp: Strach przed zawodami strażackimi.
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 06, 2012, 21:50:06 »
"Trening czyni mistrza" to powiedzenie jest odpowiedzią na twój strach. Na pewno po treningach będziesz wiedział co i jak. Nie daj ponieść się emocją, bo wiem jak to jest się napalić. Spokojnie i wszystko będzie dobrze. Tak jak to kolega wyżej wspomniał, masz się dobrze bawić.

Offline Tiger

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 303
    • PeeM
Odp: Strach przed zawodami strażackimi.
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 06, 2012, 22:54:06 »
Jesli sie mysle nich mnie ktoś poprawi
Mówisz i masz: Jeśli się mylę niech mnie ktoś poprawi.:mellow: że pozwolę sobie na żarcik

Co do postu kolegi o trudnym nicku @edeeat - tak jak przedmówcy wspomnieli, nie warto martwić się przed treningami. Na ćwiczeniach przed zawodami trenuj tak długo, żebyś nie miał wątpliwości, że potrafisz to zrobić. Jeśli natomiast na zawodach coś nie wyjdzie, a Twoi koledzy będą wiedzieli, że solidnie się przygotowywałeś, nikt Ci głowy nie urwie, w końcu jesteśmy tylko ludźmi. Pretensje zwykle ma się do tych co zawalili, bo nie przykładali się do treningów.

Offline Lacky

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 263
Odp: Strach przed zawodami strażackimi.
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 07, 2012, 23:22:22 »
Kolego TIGER masz u mnie piwo ;P Pooglądaj sobie filmiki na youtube z zawodów.Najlepiej mistrzów polski ;)
"Zgasiliśmy pożar w oborze. Nie spłonęła żadna krowa, utonęło dziesięć."