Autor Wątek: Termin badań po egzaminie do Szkoły Aspiranckiej  (Przeczytany 1083 razy)

Offline naibross

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 2
Termin badań po egzaminie do Szkoły Aspiranckiej
« dnia: Maj 29, 2012, 13:57:40 »
Witam wszystkich, mam do Was pytanie odnoszące się do terminu badań lekarskich i psychologicznych po egzaminie wstępnym do Szkoły Aspiranckiej (dokładnie do CSPSP, więc chyba badania, z tego co się orientuję, odbywają się w Katowicach). W tym roku egzaminy są 10 i 11 lipca, czy wie ktoś, w jakich terminach może zostać mi przydzielony termin badania (od którego dnia do którego - nie wiem, może jest jakiś schemat np. w przeciągu trzech tygodni od egzaminu należy przeprowadzić badania) i czy dałoby się ugadać, żeby opóźnić termin badań.

Zależy mi na tym, ponieważ 18 lipca będę miał operacyjnie usuwane dwie 8-mki (zęby) i chciałbym mieć trochę czasu na zagojenie się powstałych opuchlizn, bo lekarz zapewnia mnie, że takie będą. Jak jest też z kolejnością badań, czy najpierw są te lekarskie, a potem psychologiczne, czy kolejność jest losowa, a może psychologiczne najpierw?

Piszę to w takiej formie, jakby egzaminy wstępne były dla mnie czystą formalnością, ale pewność siebie to podstawa, myślę, że w straży również.  ^_^

Szukałem odpowiedzi na moje pytania na innych tematach, ale nic prawie nie znalazłem. Jeśli gdzieś w gąszczu wątków jest taki, mówiący o wszystkim tym, o czym nie wiem, to przepraszam i proszę o stosowny link.

Z góry dzięki za odp.

Offline tayron

  • "Wystarczy odrobina tlenu, by wybuchł w śmiertelnym szale..."
  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 224
Odp: Termin badań po egzaminie do Szkoły Aspiranckiej
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 29, 2012, 14:20:20 »
Witam!
Badania zaczyna się wizytą u psychologa, który stwierdza czy jesteś zdolny czy nie. Jeśli wszystko jest ok to dostajesz tzw. obiegówkę - masz tam napisanych wszystkich lekarzy do których musisz się stawić.
Z tego co wiem to terminy nie są ustalane według jakiegoś schematu, więc pozostaje być dobrej myśli...  -_-

naibross1

  • Gość
Odp: Termin badań po egzaminie do Szkoły Aspiranckiej
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 29, 2012, 14:26:53 »
Więc ten termin, który zostanie mi przydzielony odnosi się do psychologa? Czy ten psycholog też jest w Katowicach? Czy na obiegówce jest termin stawienia się do następnych lekarzy?