Autor Wątek: Rezygnacja z funkcji  (Przeczytany 1357 razy)

paweł83

  • Gość
Rezygnacja z funkcji
« dnia: Maj 26, 2012, 10:32:22 »
Witam. Mam maly problem otoz chce zrezygnowac z funkcji prezesa mojej osp poniewaz zaczyna juz mnie gadanie i dzialanie co niektorcyh "madrzejszych" denerwowac. Prosilbym o rade jak napisac taka rezygnacje, bo "madrzejsi" gadaja ze nie moge zrezygnowac i musze zwolac zebranie i napisac w pismie o rezygnacje moje uzasadnienie dlaczego rezygnuje. Ja im mowilm ze nic nie musze bo to jest funkcja spolecza, a oni dalej swoje. 

Prosilbym o szybka pomoc.

Offline piotr998

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.787
  • Najciekawsze historie pisze samo życie.
Odp: Rezygnacja z funkcji
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 27, 2012, 09:00:00 »
Piszesz krótkie pismo do Zarządu OSP o rezygnacji z funkcji prezesa i ew. z funkcji członka zarządu osp z określonym dniem (wypadałoby co najmniej 14 dni). Nie musisz pisać żadnego uzasadnienia, choć na pewno by takowe nie zaszkodziło. Zarząd nie może nie przyjąć rezygnacji i stosownie ze statutem wybierany jest nowy prezes.
Odrębna sprawa czy dobrze przemyślałeś tą decyzję.
"Tam, gdzie wszyscy myślą to samo, w ogóle niewiele się myśli" - H.Geissler
"Kłócić się nie należy, ale jest obowiązkiem jasno określić przeciwstawny punt widzenia." - J.W.Goethe

Offline Rafał998

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.099
  • A 8 dnia Pan Bóg stworzył Strażaka :)
    • Ochotnicza Straż Pożarna
Odp: Rezygnacja z funkcji
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 27, 2012, 16:55:11 »
Jeśli jesteś sam i nikt Cię nie wspiera to może to i dobry wybór skoro masz się czapkować z jakimiś osłami...a jeśli masz poparcie to nie rezygnuj naprawdę dużo można zdziałać a takich "burków" ukrócić