Autor Wątek: Dystynkcje  (Przeczytany 15244 razy)

Offline wuen

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 5
Odp: Dystynkcje
« Odpowiedź #25 dnia: Maj 23, 2012, 07:35:14 »

Nic nie przeszkadza, i nikt prawa do munduru odebrać nie chce - nie wiem gdzie coś takiego wyczytałeś. Chodziło mi to o czym piszesz w punkcie 3
Tytułem wyjasnienia - odnosiłem się do
Cytuj
Bo to tak jakby cywil pracujący w WSP chciał mieć stopień wojskowy i pewnie jeszcze prawo do "zielonego munduru".
Cytuj
Otóż to.
Zatem teraz wszystko jasne, również w sprawie "zielonego munduru"

Cytuj
Jeśli chcielibyśmy iść w stronę jednostek specjalistycznych,
Myślę, że trzeba to brać pod uwagę. Mamy już OSP wyspecjalizowane jako GPR, jako GRW-N czy GRWys. Pewnie coraz więcej będzie też takich, gdzie obok JOT funkcjonować będzie SpecJOT (ale tu wiadomo, dystynkcje jak dla JOT).

Cytuj
to trzeba by było rozważyć inne zmiany regulaminu umundurowania, umożliwiające np. umieszczenie emblematu jednostki/grupy specjalistycznej na rękawie (ramieniu)
No cóż - jak to wcześniej napisałeś - jak reformować to gruntownie. :bij:

pozdrawiam i oddalam się do zasłużonych obowiązków

Przejrzałem jeszcze raz wątek:
Najpierw trzeba by się zastanowić do czego te dystynkcje są nam potrzebne, potem można się zastanawiać dalej jak miałyby wyglądać.
Popieram
Cytuj
Odpowiedź otrzymasz patrząc na to jak popularny stanie się ten wątek i kto się w nim wypowie, ale ja osobiście jakoś nie przewiduję zbyt wielkiego zainteresowania...
Może nie "wielkie" ale jednak... :)
« Ostatnia zmiana: Maj 23, 2012, 07:49:40 wysłana przez wuen »

Offline jens16

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 158
Odp: Dystynkcje
« Odpowiedź #26 dnia: Czerwiec 27, 2015, 12:53:28 »
Witam Państwa chciałbym się dowiedzieć czy zna ktoś lub wie gdzie można wykonać blaszane ogniki?

Offline Radhezz

  • Audaces fortuna iuvat
  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.713
  • Getting too old for this shit
Odp: Dystynkcje
« Odpowiedź #27 dnia: Czerwiec 27, 2015, 14:47:28 »
Witam Państwa chciałbym się dowiedzieć czy zna ktoś lub wie gdzie można wykonać blaszane ogniki?

Trzeba pytać w firmach zajmujących się produkcją medali/monet/znaczków/pinsów np. http://www.polmet.com.pl/producent/12/znaczki
Powyższy post wyraża opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podania przyczyny.
Oświetlenie i nagłośnienie ostrzegawcze - montaż, naprawa, modyfikacje => OGŁOSZENIE

Offline zeusss

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 866
  • Bogatemu to i byk się ocieli
Odp: Dystynkcje
« Odpowiedź #28 dnia: Czerwiec 28, 2015, 12:03:59 »
Witam Państwa chciałbym się dowiedzieć czy zna ktoś lub wie gdzie można wykonać blaszane ogniki?

http://www.odznaki.pl/pg004.html

Offline jens16

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 158
Odp: Dystynkcje
« Odpowiedź #29 dnia: Czerwiec 29, 2015, 12:51:14 »
Wielkie dzięki Panowie właśnie o coś takiego mi chodziło.