Autor Wątek: Poszukuję pilnie sklepu z mundurami na terenie Częstochowy  (Przeczytany 5029 razy)

Offline oliwier

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.349
Poszukuję pilnie sklepu z mundurami PSP na terenie Częstochowy.
W związku z tym że  :google: nic mi nie pomogło może ktoś z Was ma takowe informacje.
PRAWDZIWY STRAŻAK NIE UŻYWA APARATU.
PRAWDZIWY STRAŻAK PO AKCJI IDZIE SIĘ WYRZYGAĆ :)

Offline JRG 998

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 11
Odp: Poszukuję pilnie sklepu z mundurami na terenie Częstochowy
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 15, 2012, 21:17:16 »
Witam,
przesyłam dane firmy:

WIARUS ZUP Krawiecko Hafciarski
42-200 Częstochowa, 
ul. Obr. Westerplatte 21
Pozdrawiam

Offline fireman90

  • Jajakobyły...
  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 355
Odp: Poszukuję pilnie sklepu z mundurami na terenie Częstochowy
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 15, 2012, 22:35:53 »
Jeśli zaś chcesz nabyć mundury "brzezińskie" ew. z dopłatą , to sklep strażacki jest przy ul. Sikorskiego w siedzibie KP PSP i JRG2 (wejście od strony "wytrzeźwiałki" i ZRM). Jest to punkt handlowy ZOW w Katowicach. Tu kontakt http://zosp.kat.htw.pl/kontakt.htm  .

Moderator: Strona została zgłoszona jako zawierająca wirusy. Akurat mój AVG nic nie wykrył ale przekazuję obserwację zgłaszającego użytkownika. /Sylwek

U mnie też taki komunikat się wyświetlał, gdy byłem zbyt ciekawski i chciałem wejść na podane zakładki. Na tej z linku nie ma takiego komunikatu.
« Ostatnia zmiana: Maj 16, 2012, 10:49:22 wysłana przez fireman90 »

Offline hapec

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 359
Odp: Poszukuję pilnie sklepu z mundurami na terenie Częstochowy
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 15, 2012, 22:45:17 »
Dokladnie od tej strony gdzie stacjonuje pogotowie widac z ulicy stoja tam ambulanse
W naszym fachu nie ma strachu... Spadniesz z dachu i po fachu

Offline fireman90

  • Jajakobyły...
  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 355
Odp: Poszukuję pilnie sklepu z mundurami na terenie Częstochowy
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 16, 2012, 10:45:57 »
Warto jeszcze nadmienić, że firma WIARUS to nie sklep tylko zakład krawiecki. Gotowego munduru tam nie uświadczysz wcześniej niż po obmierzeniu i odczekaniu 1-3 tygodni na uszycie. Ale jak już Ci uszyją to wyglądasz jak tamta lala. Dla mojej osp szyli kilka damskich mundurów. Czas oczekiwania i tak krótszy niż byśmy zamawiali w Brzezinach. Niewielki kłopot to konieczność osobistego stawienia się każdej z pań we firmie celem dokonania obmiaru.