Autor Wątek: Dofinansowanie  (Przeczytany 1444 razy)

Offline Jarek z żarnowca

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 15
Dofinansowanie
« dnia: Grudzień 08, 2005, 14:53:18 »
Czy może wie ktoś gdzie i w jakich instytucjach można się starać o zakupienie, przekazanie sprżetu lub  dofinansowanie osp.

jarekziel@op.pl

Offline hunter

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 172
Dofinansowanie
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 08, 2005, 18:14:58 »
jest wiele mozliwosci.zalezy jaki sprzet chcesz pozyskac. tydzien temu wrocilem ze szkolenia organizowanego przez ZG ZOSP RP nt. pozyskiwania środków na działalność statutową OSP. jesli masz pytania to pisz, postaram sie odpowiedziec
... i ósmego dnia Bóg stworzył strażaka..

Offline Jarek z żarnowca

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 15
Dofinansowanie
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 09, 2005, 15:20:44 »
dzięki kolego za odpis.
jestem prezesem w mojej jednostce {osp żarnowiec}od ostatniego walnego zebrania czyli od lutego 2005.
poprzedni zarząd nie dostał absolutorium ,rozwalilismy go bo tak dalej być niemogło
krótko mówiąc dupki bo przez 9 lat nic nie zrobili ,mieli jakieś tam plany
których nie mogli zrealizować przez czas ich panowania.
mój zarząd zrobł to przez 6 misięcy, a było tego sporo.
oprucz wykonania zadań popszedniego żarządu zdąrzyliśmy powołac
sekcję ratownictwa wodnego, pozyskaliśmy nową łódż hybrydową 87000pl
i zrobiliśmy dużo innych dobrych żeczy.
ale zaczyna brakować kasy na doposażenie jednostki oraz szkolenie ludzi a wiesz ile to kosztuje.
a oprucz tego to nasza jednostka nie jest w krajowym systemie a gmina ładuje kase tylko w te właśnie jednostki.
dlatego właśnie proszę o pomoc gdzie można się starać o wsparcie
w dofinansowaniu ratownictwa wodnego jak i o sprzęt rużnego typu{sanie lodowe,pianki lub skafandry suche no wiesz .
lecz głównym zadaniem które sobie postawiłem to pozyskanie samochodu przystosowanego do ratownictwa wodnego star 266
prosze o odpis na
jarekziel@op.pl

 

Offline prezesbogdan

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 159
Dofinansowanie
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 20, 2005, 18:13:18 »
jak macie sekcję ratownictwa wodnego to możecie się starać o włączenie do KSRG . Co prawda kasa z KSRG skończyła się kilka lat temu teraz to tylko jałmużna. Są jednak dotacje celowe na zakup konkretnego sorzętu.ZG ZOSP RP też dysponuje środkami na dofinansowanie i trzeba się spieszyć bo do 31 grudnia trzeba złożyć wnioski. Druki są do odbioru w biurach wojewódzkich