Autor Wątek: Weryfikacja Uprawnień Nurka Psp  (Przeczytany 2440 razy)

Offline Nuras

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 16
Weryfikacja Uprawnień Nurka Psp
« dnia: Grudzień 04, 2005, 16:59:45 »
czy w waszych województwach też zabrali wam ksiązeczki nurka psp do weryfikacji?

Offline Bombel

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 3
Weryfikacja Uprawnień Nurka Psp
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 05, 2005, 10:39:53 »
u mnie na jednostce zapanowała gorączka ale to było w lipcu i do tej pory sprawa nie wróciła z Warszawy

Offline gorex

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 534
  • Nienagannie wyuzdany trzydziestolatek
Weryfikacja Uprawnień Nurka Psp
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 05, 2005, 12:27:03 »
prawda.
Zrób na złość wszystkim- zacznij myśleć!
Nic tak nie psuje dyskusji jak dogłębna znajomość rzeczy. MH nr..

Offline Ogn.Fox

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 913
  • Emeryt
Weryfikacja Uprawnień Nurka Psp
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 05, 2005, 17:02:55 »
W naszej jednosce to samo , zabrali ksiazeczki ,ale na tym koniec, moze wiecie cos otym..Czyzby chcieli nas zlikwidowac ..Bo to juz troszke długo jak sprawa milczy

"Kto zadaje pytania nie może uniknąć odpowiedzi."

Offline michal1980@op.pl

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 52
Weryfikacja Uprawnień Nurka Psp
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 05, 2005, 19:48:43 »
Witam.Właśnie wczoraj wróciłem z kursu mł nurka M.S.W.i A. Tu jest pierwsza różnica reformy.Właśnie tak się teraz nazywamy a nie mł nurek PSP.Jeśli chodzi o weryfikacje,to podobno do końca tego roku wszyscy mają dostać książeczki.Na tym jednak nie koniec.Każdy,który poddał się weryfikacji,będzie musiał pojechać na kurs doszkalający np. do Bornego Sulinowa.Chodzi o to,że nie możemy już nurkować w maskach półpełnych tylko w pełnych typu np. AGA.Nurkowanie może być tylko i wyłącznie na kablolinie i łaczności z centralką. To są główne powody konieczności zrobienia kursu.Pozdrawiam
FIREMICHAŁ

Offline Nuras

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 16
Weryfikacja Uprawnień Nurka Psp
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 06, 2005, 22:13:35 »
:rolleyes: No widzisz to po co mamy tam jechać wymogiem na stopień NUrka PSP była praca w masce pełnej i na kablo linie i to Bornr juz dawno prowadzi tak że  co oni znowu wymyślili czyżby Borne nie miało co robi lub na czym zarobić. Nurek MSW znaczy że w POlicji tez bedziemy mieli robote hahahahaha. A tak pozatym gdzie pływacie moze coś nowego ciekawego. Do Michal kto teraz rzadzi a Bornym

Offline Ogn.Fox

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 913
  • Emeryt
Weryfikacja Uprawnień Nurka Psp
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 07, 2005, 08:45:35 »
A czy razem z zmianą nazwy dostaniemy w końcu jakaś kasę , za nurkowanie ,czy nadal będziemy robic to społecznie , Ja za nurkowanie nie mam ani grosza , chociasz obiecywali , ze jak zrobimy Mł Nurka PSP w Bornym to jakaś kasa sie znajdzie , ale nie stety nadal 0-kasy , wiec czy warto coś w tym kierunku robić ,Nurkuję 7-lat , wołają mnie z wolnego , i co raz w roku na dzień strazaka nagroda wysokosci 300 zł , Panowie Ja dziekuję..Pozdrawiam

"Kto zadaje pytania nie może uniknąć odpowiedzi."

Offline nurek04

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 41
Weryfikacja Uprawnień Nurka Psp
« Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 11, 2005, 21:29:48 »
Ja do michal1980@op.pl
Tęż nie otrzymalem jeszcze nowych uprawnień i też traktuję ten temat bardzo irinicznie,ale kolego coś tu chyba ci się pokręciło.Nie przypominam sobie by w Bornym uczyli nurkować w półmasce.Podkreśliłem półmasce o bo chyba o to Ci chodziło mówiąc o półpełnej masce.Byłem tam trzy razy i zawsze nurkowałem w pełnej  "Adze". Na codzień od 1999r nurkujemy na łączności przewodowej. Dlatego -wybacz ale chyba coś kitujesz. Choć z drugiej strony pomysły "najlepszych nurków" z KG już  nikogo nie dziwią.
Pozdrawiam wzsystkich .

Offline Nuras

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 16
Weryfikacja Uprawnień Nurka Psp
« Odpowiedź #8 dnia: Grudzień 12, 2005, 19:34:01 »
:angry: Niestety to może byc prawda jak ja byłem w Bornym to tylko nurkowie pływali w pełnej masce a mł. nurkowie w półmasce. A znajac naszych bossów to napewno cos wymyśla aby zarobic na tym. powodzenia :ph34r:  

Offline michal1980@op.pl

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 52
Weryfikacja Uprawnień Nurka Psp
« Odpowiedź #9 dnia: Grudzień 13, 2005, 13:29:17 »
Cytuj
Ja do michal1980@op.pl
Tęż nie otrzymalem jeszcze nowych uprawnień i też traktuję ten temat bardzo irinicznie,ale kolego coś tu chyba ci się pokręciło.Nie przypominam sobie by w Bornym uczyli nurkować w półmasce.Podkreśliłem półmasce o bo chyba o to Ci chodziło mówiąc o półpełnej masce.Byłem tam trzy razy i zawsze nurkowałem w pełnej "Adze". Na codzień od 1999r nurkujemy na łączności przewodowej. Dlatego -wybacz ale chyba coś kitujesz. Choć z drugiej strony pomysły "najlepszych nurków" z KG już nikogo nie dziwią.
Pozdrawiam wzsystkich .
Nic mi się nie pokręciło,bo do naszej jednostki już dotarły wytyczne nakazujące zaliczenia nurkowania w maskach pełnych i na kablolinach.A co do twojego nurkowania w ADZE to jest to trochę dziwne,bo jak się pytałem starszych nurków to nikt z nich tego jeszcze nie przechodził.To samo mówił nam Pan kpt.Jacek M. z komendy głównej.Byliśmy pierwszym kursem na którym wprowadzono AGI i który był prowadzony w/g nowego rozporządzenia.
FIREMICHAŁ

Offline Scubapro

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 85
Weryfikacja Uprawnień Nurka Psp
« Odpowiedź #10 dnia: Grudzień 13, 2005, 15:41:49 »
To pan Jacek minoł się z prawdą bo od 3 lat kursy są na pełnotwarzówkach.
Faktem jest natomiast że przy Mł. nurasie można było od tego odstapić i mieli tylko po pare ćwiczeń w pełnych.
No ale to jest państwo w państwie pełna samowola , testy łosia , beszczelność , brak wiedzy, itp.
I w zamian awanse z Gdańska do Wa-wy.
A program szkolenia szkoda słów...., naszczęście jestem KRN tak ze mogą mi przebukować knige albo i nie.
pozdrawiam kilku rozsądnych którzy tam szkolili w szczególności pana Tadka i pana Zbyszka .