Autor Wątek: Cenzura Na Forum?  (Przeczytany 11828 razy)

Offline Piotrek

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 36
Cenzura Na Forum?
« dnia: Grudzień 03, 2005, 20:45:52 »
Moderatorom gratuluję szybkiej reakcji, i ciekaw jestem powodów usunęcia tematu.
Pozdrawiam Piotrek :(  

Offline strazakg

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 396
Cenzura Na Forum?
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 03, 2005, 21:19:13 »
Sytuacja na forum przypomina mi troche prace w PSP. Jedna wielka tajemnica i zakłamanie.
Nie potrafie tego klimatu zrozumieć.

Offline Ajax

  • Pokój to tylko brak wojny.
  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.310
  • Cały świat gra komedię!
    • http://
Cenzura Na Forum?
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 03, 2005, 21:51:11 »
Cóż to za temat tak szybko "rozjuszył" moderatorów, czy adminów forum? ;) Widać  - mocno... bo nawet nie zdążyłem spojżeć <_< No.. trudno!
Pozdr.
Nie jeden brak wiedzy nadrabia wazeliną.

Offline wodnik

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 658
Cenzura Na Forum?
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 03, 2005, 22:28:44 »
Ktoś rozjaśni? Bo trochę nie w temacie jestem.
...........sam sobie sterem, żeglarzem i okrętem.

Offline dago

  • Lubię Cię
  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.026
    • Ratowniczy Bank Wiedzy
Cenzura Na Forum?
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 04, 2005, 12:34:15 »
No właśnie, też bym się chętnie dowiedział.
Lepiej robić i żałować, niż nie robić i żałować.

Offline bulon

  • Elitarny spamer :)
  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.521
  • www.heartsaver.pl
    • Kursy pierwszej pomocy
Cenzura Na Forum?
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 04, 2005, 20:48:24 »
mnie nie bylo
ja sie nie przyznaje
Prywatnie zdanie wyrażam pisząc kolorem czarnym.

Moderuje przy pomocy koloru navy.
Każdy moderator ma swój kolor.

Offline Artis

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 87
Cenzura Na Forum?
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 04, 2005, 23:14:51 »
Ja również uważam skasowanie poprzedniego postu za troche dziwne...
Powód ze prasa mogłaby sie przyczepić jest troche dziwny ( Już sobie wyobrażam jak w Uwadze podają sensacyjną wiadomość i podwołują się na wypowiedzi z ogólnodostęnego fomum strażackiego  :P ). Ale po części rozumiem: trzeba dbać o dobre imie oraz wizerunek, lecz czy niemożna było zlikwidować tylko jednego, dwóch postów? :(  
Gdy słychać wiatr i żab kumkanie, to nie natura lecz zwiad kochanie...

Offline PALTO

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 65
Cenzura Na Forum?
« Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 05, 2005, 08:04:15 »
czy ktos moze jasno napisac o co dokladnie chodzi ??
AUDACES FORTUNA IUVAT

Offline Cień

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 652
Cenzura Na Forum?
« Odpowiedź #8 dnia: Grudzień 05, 2005, 12:00:46 »
Cytuj
Ja również uważam skasowanie poprzedniego postu za troche dziwne...
Powód ze prasa mogłaby sie przyczepić jest troche dziwny ( Już sobie wyobrażam jak w Uwadze podają sensacyjną wiadomość i podwołują się na wypowiedzi z ogólnodostęnego fomum strażackiego  :P ). Ale po części rozumiem: trzeba dbać o dobre imie oraz wizerunek, lecz czy niemożna było zlikwidować tylko jednego, dwóch postów? :(
Moim zdaniem dbanie o dobre imie tak ale dla tych co nie szanują PSP i załatwiają swe czarne interesy  lub alkochol  . Dobre imie to nia zamykanie ust .Bo czy nie mamy prawa pisać o tym co nam się nie podoba ??? po to jest chyba forum , cenzura  z kąd my to znamy. Jeśli będzie w taki wymiarze a zanosi się większa cenzura  to bardzo szybko zostanie  tu tylko garstka ludzi  a forum będzie martwe.Dla mnie forum tylko z pochlebnymi opinjami to nie forum  tylko lizusostwo przypaczcie się w którą to strone idzie a zaczeło sie od zakazu filmowania domu poselskiego fajne co.
Pozdrawiam Cięń em.

Offline Ajax

  • Pokój to tylko brak wojny.
  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.310
  • Cały świat gra komedię!
    • http://
Cenzura Na Forum?
« Odpowiedź #9 dnia: Grudzień 05, 2005, 13:25:28 »
Cytuj
czy ktos moze jasno napisac o co dokladnie chodzi ??

Tu chyba powinien wypowiedzieć się Piotrek  <_< Jak widać chyba jedynie, on jest najbardziej zorientowany w temacie który poruszył? Bo znikąd żadnej konkretnej informacji w temacie. Tylko ćma i białe myszy ;) Jak już nawet "szeryf" nie wie w czym rzecz??? Sytuacja, co najmniej dziwna :(
Pozdr.
Nie jeden brak wiedzy nadrabia wazeliną.

Offline aniolstroz

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 589
    • http://
Cenzura Na Forum?
« Odpowiedź #10 dnia: Grudzień 05, 2005, 13:45:29 »
Ja też nic nie usuwałem w ostatnich dniach!
« Ostatnia zmiana: Grudzień 05, 2005, 14:31:53 wysłana przez aniolstroz »

Offline Witold

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.569
  • Ratowanie strażaków przez strażaków
    • http://grupaszybkiegoreagowania.strefa.pl
Cenzura Na Forum?
« Odpowiedź #11 dnia: Grudzień 05, 2005, 13:58:03 »
To nawet nie jest moje forum, ale też sobie nie przypominam żebym coś usuwał...może chodziło Ci o inne forum niż forum zawodowców??

W przeciwnym razie to jakaś prowokacja...;)

Witek

Do pobrania za darmo: KSIĄŻKA pt."Podstawy zabezpieczenia i ratowania strażaków podczas wewnętrznych działań gaśniczych" + prezentacje do każdego rozdziału do pobrania!
Pobierz tutaj: sapsp.pl

Offline Porta

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.704
  • Zgred
Cenzura Na Forum?
« Odpowiedź #12 dnia: Grudzień 05, 2005, 15:30:26 »
Panowie ten kto założył ten temat, powinienien rozwinąć swoją wypowiedź, także już proszę nie pisać coś w stylu " o co chodzi ", tylko cierpliwie poczekać, aż autor tego tematu nam wytłumaczy pare spraw.
Aktualności, artykuły, społeczność: www.Remiza.pl
Sklep pożarniczy - www.remiza.com.pl/sklep

Offline emer

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 983
Cenzura Na Forum?
« Odpowiedź #13 dnia: Grudzień 05, 2005, 15:49:10 »
w PSP cenzura była jest i będzie i co gorsza jest i na tym FORUM!!!  nie trzeba sie domyslac wystarczy popatrzec na działania moderatora czy tez wypowiedzi nie których uczestników!!!

a najgorsze z tego wszystkiego jest to, ze nawet tu na "stronie ogólno powszechnej" mozna sie swobodnie wypowiadać

W DUPIE MAM TAKĄ DEMOKRACJE!!!  widać ze kaczyland ma swoje macki nawet na forum..


z przykroscia to  pisze, ze poza kilkoma stałymi uzytkownikami któzy pisza sensownie resztra to stek anonimowego bełkotu wielkich odwaznych-anonimowych

PS. napewno zaraz beą wobec mnie ostre opinie ale mam to gdzies, nadal będe mówił i pisał to co mysle, a dalej komentowc tego tematu nie zamierzam

I POZDROWIENIA DLA STRAZAKÓW A NIE DLA "strazaków"

Offline Cień

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 652
Cenzura Na Forum?
« Odpowiedź #14 dnia: Grudzień 05, 2005, 17:54:40 »
Masz jaja.
Pozdrawiam Cięń em.

Offline ogniomiszcz

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.141
Cenzura Na Forum?
« Odpowiedź #15 dnia: Grudzień 05, 2005, 18:40:36 »
Czy chodzi o ten post o zarobkach? Pisałem żeby nie usuwać - napewno regulaminu nie łamał. Czuję macki nowego Admina  B) .

Offline Ajax

  • Pokój to tylko brak wojny.
  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.310
  • Cały świat gra komedię!
    • http://
Cenzura Na Forum?
« Odpowiedź #16 dnia: Grudzień 05, 2005, 19:16:47 »
Dobrze kombinujesz Zubek73
Cytuj
Wiem, że nowemu adminowi ręce palą się do roboty ale wyhamuj - czasem można przenieść a nie blokować albo wycinać. Proponuję odpoczynek od pisania na forum przez 2 tygodnie dla nowego Admina wink.gif .

To w/w cytat z Działu <Techniczne> "W kwesti formalnej"

Również jakoś dziwnie :angry: wydaje mi się, że to Porta Tu rączki włożył:
Cytuj
Panowie ten kto założył ten temat, powinienien rozwinąć swoją wypowiedź, także już proszę nie pisać coś w stylu " o co chodzi ", tylko cierpliwie poczekać, aż autor tego tematu nam wytłumaczy pare spraw.

Rozumiem, że wiesz w czym rzecz i spoko, ale nie rżnijmy na siłę głupa! :(
Jeżeli ja też się również mylę - z góry przepraszam! ;)
Pozdr.
Ps. Szkoda, że później inni się niepotrzebnie tłumaczą i robia "karpia" &lt;_&lt;  
Nie jeden brak wiedzy nadrabia wazeliną.

Offline Porta

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.704
  • Zgred
Cenzura Na Forum?
« Odpowiedź #17 dnia: Grudzień 05, 2005, 19:21:48 »
Może wam się wydawać, ale ja tego nie zrobiłem, nie maczałem rączek, dlatego sam jestem tą sytuacją zdziwiony.  
Aktualności, artykuły, społeczność: www.Remiza.pl
Sklep pożarniczy - www.remiza.com.pl/sklep

Offline Ogniowy

  • ASP. SZTAB W ST. SPOCZYNKU
  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 700
Cenzura Na Forum?
« Odpowiedź #18 dnia: Grudzień 05, 2005, 19:23:29 »
Nie mam zamiaru bronić administratora a tym bardziej tłumaczyć jego działania.
Piotrek zamieścił post który złamał 2 punkt regulaminu , który brzmi:
2. Każdy użytkownik tego forum, zobowiązuje się do nie publikowania fałszywych informacji lub niedopowiedzeń oraz sformułowań obraźliwych, nieprzyzwoitych, poniżających, wyrażających nienawiść, naruszających cudzą prywatność oraz gróźb i treści z innych względów niedopuszczalnych, a także linków do nich.
Podanie do wiadomości publicznej zarobków d-cy zmiany w stopniu kapitana, ze stawkami jakie podał moim zdaniem naruszyło własnie ten punkt i nie dziwię się że ktoś z moderatorów skasował ten wątek.Jeśli ktos uważa że nie, to moze twierdzić że to cenzura...a mnie sie wydaje , że normalne działanie rozsądnego moderatora. A pan Piotrek jak się chce pochwalić swoimi zarobkami to niech rzetelnie poda imię nazwisko,miejsce pracy i dokładne wyliczenie swojej pensji.
Informacje zamieszczane na forum powinny byc przede wszystkim zgodne  z prawdą a nie wyssane z palca oczerniające zarabiających mniej d-ców zmian w stopniu kapitana. Podawanie takich informacji jest szkodliwe, gdyz uogólnianie nie jest zgodne z prawdą. Są różnice w dodatkach służbowych a podanie kwoty dodatku przypisanego do stanowiska jest stanowczym nadużyciem, gdyż zaden strażak z 15 letnim stażem, tym samym stopniem i tym samym stanowiskiem nie zarabia tych samych pieniędzy.
 A stwierdzenie pana Piotra było w stylu...tyle ma..a to nieprawda.

Popieram działanie moderatora zgodne z regulaminem tego forum...a jak sie komuś nie podoba, to może iść na onet i tam sie wywnętrzniać.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 05, 2005, 19:56:23 wysłana przez Ogniowy »
A teraz to ja mam wszystko w ...... 
pamięci...

Offline Ajax

  • Pokój to tylko brak wojny.
  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.310
  • Cały świat gra komedię!
    • http://
Cenzura Na Forum?
« Odpowiedź #19 dnia: Grudzień 05, 2005, 19:36:04 »
I to wystarczy krótko i nt. wyjaśnić w stopce - a napewno nie będzie kolejnej dziwnej "afery"  &lt;_&lt;  Ktoś to jednak usunął i co??? Tak trudno napisać... Wychodzi na to, że on sam? Bez jaj Panowie :angry: Były i inne dziwne, co najmniej przypadki - jak ktoś czyta dokładnie, ale ogólnie Ogniowy masz napewno rację. Porządek nade wszystko ;)  Nawet w najgorszym "burdelu" :D
Tak mi się samo kolejny raz ciśnie:
"Kowal zawinił - Cygana powiesili"
Pozdr.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 05, 2005, 20:54:35 wysłana przez Ajax »
Nie jeden brak wiedzy nadrabia wazeliną.

Offline dago

  • Lubię Cię
  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.026
    • Ratowniczy Bank Wiedzy
Cenzura Na Forum?
« Odpowiedź #20 dnia: Grudzień 05, 2005, 21:36:48 »
No nareszcie wiem w czym rzecz. Chodzi o temat zarobków, nie wystąpiła żadna cenzura. Dwuktotnie zwrócił się z wyraźną prośbą autor tematu o jego skasowanie, bo uznał argumenty kolegów, że budzi nieprzyjazne emocje. Ot i cała tajemnica. Dlatego wykasowałem ten wątek. Inaczej bym tego nie wykonał bez wcześniejszej 'karencji' komunikatu o powodach. Zgodnie z ustalanymi kiedyś zasadami.

Pozdrawiam emera, który naprawdę myśli, że ktoś tu manipuluje. Już pomijam fakt, że zwykłe posty kasujemy, dopiero po grzecznym podaniu powodu ze znacznym wyprzedzeniem.
Ajaxa też pozdrawiam, bez Niego to forum nie miałoby sensu :D
« Ostatnia zmiana: Grudzień 05, 2005, 22:03:01 wysłana przez dago »
Lepiej robić i żałować, niż nie robić i żałować.

Offline Ajax

  • Pokój to tylko brak wojny.
  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.310
  • Cały świat gra komedię!
    • http://
Cenzura Na Forum?
« Odpowiedź #21 dnia: Grudzień 06, 2005, 15:44:46 »
Wielkie dzięki dago mimo pewnej ironi ;) i tak urosłem kilka cm..... :D Więcej już nie chcę:)
Tak trzymać - na przyszłość!
Pozdr.  
Nie jeden brak wiedzy nadrabia wazeliną.

Offline Cień

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 652
Cenzura Na Forum?
« Odpowiedź #22 dnia: Grudzień 06, 2005, 22:34:00 »
DO MODERATORA  i innych .Zadałem ci pytanie  czy masz taką moc by nas posłuchano . to odpowiadasz siedź i biedol  .Nie ale ale wkur......wia mie takie pier.....leniejak chłopców zza biórka tak tak twoje też gdybanie dumanie jakie rękawiczki założyć czerwone czy białe po prostu taki pier....lenie o wszystkim i o niczym jakie kieszenie powinien mieć UPS i co w nich macie  .A na koniec miałem nadzieje że podejmiesz temat juzefowa  ale szkoda posadki by się wychylać co nie stać cię na coś bardziej konstruktywnego  tylko niż tylko zdawcze odpowiedzi . Piszecie o bzdetach skrzętnie omijający prawdziwych pożarniczych tematów tobie się nie dziwie szkoda stołeczka lecz innym się dziwie chyba że te posty piszą pseudo  pożarnicy bo podziałowców tu ci garstka  CZUWAJ LWY SALONOWE. No i jeszcze ta cenzura  FE PANOWIE FE.
Pozdrawiam Cięń em.

Offline aniolstroz

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 589
    • http://
Cenzura Na Forum?
« Odpowiedź #23 dnia: Grudzień 06, 2005, 23:10:49 »
Cieniu można wiedzieć o co Tobie chodzi? Bo nie bardzo wiem czego dotyczyten Twój powyższy post.  :unsure:  

Offline Cień

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 652
Cenzura Na Forum?
« Odpowiedź #24 dnia: Grudzień 07, 2005, 09:53:14 »
Napisał  Bulon cytuje cien to siedz dalej na dupie i biadol
wtedy na pewno zmieni sie wszytko o czym mowisz. Właśnie o to mi chodzi  że moderator jeśli zabiera  głos to powinien albo się ustosunkować do tej wypowiedzi  albo wcale nie odzywać nie odpowiadać zdawczo lub dla zmyłki zmieniać temat . Bo odpowiedź to siedź na dupie mnie nie tylko nie satysfakcjonuje ale obraża . A nadmieniam że mi chodzi tylko o poprawe sytuacji w PSP i podziale ale spraw realnych nie pobożnych życzeń ,bo nie na wszysko mamy wpływ.A już w szczegulności gdy coś jest wycinane . Dla tego asekuracyjne i obrażliwe wypowiedzi  bulona są dla mnie nie do przyjęcia.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 07, 2005, 09:54:05 wysłana przez Cień »
Pozdrawiam Cięń em.