Autor Wątek: Wniosek WFOŚIGW 2012 dofinansowanie nowego ciężkiego  (Przeczytany 1348 razy)

Offline beniok

  • Podkarpacie
  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 277
    • Ochotnicza Straż Pożarna Majdan Królewski
Wniosek WFOŚIGW 2012 dofinansowanie nowego ciężkiego
« dnia: Marzec 09, 2012, 19:27:28 »
Wypełniał ktoś w tym roku? Albo w poprzednim?
Potrzebuje jako wzór

« Ostatnia zmiana: Marzec 09, 2012, 19:30:29 wysłana przez robn »
http://www.ospmk.info
bk(małpka)ospmk(dot)info

Offline Piotr_W

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 516
  • sierżant
Odp: Wniosek WFOŚIGW 2012 dofinansowanie nowego ciężkiego
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 10, 2012, 07:34:31 »
Nie jestem pewien ale wypełniasz chyba tylko wniosek do ZOSP (maż mieć zarezerwowane pieniądze z samorządu) a Zarząd Wojewódzki sam zgłasza się do WFOŚIGW i KSRG po resztę.

Offline daiman998

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 234
Odp: Wniosek WFOŚIGW 2012 dofinansowanie nowego ciężkiego
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 10, 2012, 10:23:52 »
Ja pisałem w tym roku, ale na zupełnie inny typ sprzętu i w mazowieckim. Tu fundusz w tym roku ogłosił konkurs i nabór był do końca lutego. W tym roku będzie jeszcze jedna tura. Generalnie to sam wniosek najlepiej pobrać ze strony funduszu. Moim zadaniem była część merytoryczna, zdobycie dokumentów niezbędnych oraz cen itd. W gminie pisali część formalną. To czego nie byli pewni to dopytalem w funduszu i poszło.
Odnośnie tego kto pisze wniosek teraz to nie wiem, ale jak staraliśmy się o auto to my się tym zajmowalismy i pisaliśmy go wcześniej, a jak na piśmie była kasa z innych źródeł to wtedy wniosek szedł do funduszu. Może i można i przez związek, ale my zazwyczaj braliśmy inny sprzęt niż związek kupował w dużych zakupach.

Offline beniok

  • Podkarpacie
  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 277
    • Ochotnicza Straż Pożarna Majdan Królewski
Odp: Wniosek WFOŚIGW 2012 dofinansowanie nowego ciężkiego
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 10, 2012, 10:54:43 »
A ja dostałem właśnie zadanie zeby przygotować taki wniosek .
http://www.bip.wfosigw.rzeszow.pl/index.php/wnioski-mainmenu-105/wzory-wnioskw-mainmenu-60/361-wzory-wnioskow-2012
Dobrze kombinuje że to będzie ostatni wniosek  - W14???
http://www.ospmk.info
bk(małpka)ospmk(dot)info

Offline intenso

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 58
Odp: Wniosek WFOŚIGW 2012 dofinansowanie nowego ciężkiego
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 10, 2012, 14:19:31 »
Czyli mam rozumiec że jak np otrzymałem dotacje z Zarzadu Wojewódzkiego ZOSP RP np 50 tys zł na lekki samochód i do konca lutego nie napisałem wniosku (lub gmina) do WFOŚIGW to nie otrzymam od WFOŚIGW dotacji ?? (czyli na lekki samochód WFOŚIGW daje ok 25 tyś zł) ??

Offline sslawek77

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 74
Odp: Wniosek WFOŚIGW 2012 dofinansowanie nowego ciężkiego
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 11, 2012, 13:36:08 »
z WFOŚiGW można otrzymać do 30 tyś. na lekki, ( takie info dostałem od naszego wójta), w zeszłym roku jednostka z naszej gminny dostała 22 tyś. dotacji na lekki.


Offline daiman998

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 234
Odp: Wniosek WFOŚIGW 2012 dofinansowanie nowego ciężkiego
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 11, 2012, 16:38:50 »
Nie wiem jak to teraz wygląda bo nie starałem się o samochód. W Warszawie wiem, że był podział na % i to był oficjalny i dodatkowo nieoficjalnie kwotowo, ale co i jak to nie wiem. Drugi nabór konkursowy jest o ile się nie mylę do końca maja. Możliwe, że te środki można pozyskać też jakoś inaczej.