Autor Wątek: Pomocy  (Przeczytany 2668 razy)

Offline nikopolidis

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 3
Pomocy
« dnia: Grudzień 02, 2005, 17:04:49 »
mam pytanko czy ma ktos moze dostep do testuw psychologicznych by dostac sie do starzy prosze o kontakt pleease 5641905

Offline strazakg

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 396
Pomocy
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 02, 2005, 21:06:56 »
Zwróć się do psychologów. Ale i tak Ci nie dadzą. Zresztą po co Ci one? Jeżeli z Toba wszystko ok to nie musisz się obawiać.  

Offline Julek

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 12
Pomocy
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 03, 2005, 00:21:48 »
Jeżeli nie jesteś pewien swojej psychy, tym bardziej powinni sprawdzić to fachowcy!
Daj se luz napewno zaliczysz!

Offline nikopolidis

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 3
Pomocy
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 03, 2005, 21:14:23 »
ja sie pytam czy ktos ma jesli ktos niechce mi pomoc to niech nieodpisuje

Offline boszo

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 267
Pomocy
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 04, 2005, 19:30:20 »
Witka.
Nawet jak bedziesz mial testy, to nic Ci to nie da, z jednego prostego powodu: wieksza czesc w/w testow sprawdza twoja prawdomownosc i psychike - jesli bedziesz sciemnial - przepadniesz z kretesem. Odnosnie psychiki - jak to wczesniej napisal strazakg - jesli wszystko pod kopula wporzo to nie masz sie czym martwic. Musial bys miec szablon wg ktorego psychologowie sprawdzaja twoja osobowosc.  ;)
Powodzenia.
 
Żyj tak, aby twoim znajomym zrobiło sie nudno, gdy umrzesz.
Julian Tuwim

Offline aniolstroz

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 589
    • http://
Pomocy
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 05, 2005, 12:06:22 »
Jest dokładnie tak jak mówi boszo. Jak będziesz miał te testy to nic Ci to w sumie nie da gdyż tam nie ma takiego czegoś jak prawidłowa odpowiedź - poza tym jedna odpowiedź jest powiązana z drugą.
Ale jak koniecznie chcesz te testy to z tego co wiem one są ogólnodostępne - ten test ma jakąś tam nazwę - nie pamiętam dokładnie (test Cartela?)
Najlepiej zadzwoń do poradni psychologicznej gdzie egzaminuja strażaków i zapytaj się jaką fachową nazwę ma ten test.

Offline strażakL

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 90
Pomocy
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 12, 2005, 11:56:18 »
:) chłopie nie pękaj, testy są tak banalne, B)  że trzeba być skończonym czubem aby nie zaliczyć, głowa do góry i bez paniki :D  

Offline Komandos

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 164
  • Impossible is nothing...
Pomocy
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 03, 2006, 15:21:13 »
Mam pytanie, z tego co wiem to pod koniec badania każdego czeka indywidualna rozmowa z psychologiem. Czy ktoś wie jak ona przebiega, jakie pytania zadaje psycholog itp? ps nie to że mam zrytą psyche i się boję ale poprostu mnie to ciekawi
     Ogień żyje, je, oddycha, nienawidzi.........

Offline Ajax

  • Pokój to tylko brak wojny.
  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.310
  • Cały świat gra komedię!
    • http://
Pomocy
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 03, 2006, 15:34:10 »
He.. he.. wszystko zależy np. na jakiego za przeproszeniem /dobrych/ "speca" trafisz :D. Za moich czasów zaliczało się jeszcze psychiatrę - tu dopiero były jaja :) !!!
Pozdr.

Ps. No... jeżeli jeszcze jest - to miłej "zabawy" z tym panem/nią/ i dużo wrażeń - oczywiście pozytywnych ;)!
« Ostatnia zmiana: Styczeń 03, 2006, 17:32:03 wysłana przez Ajax »
Nie jeden brak wiedzy nadrabia wazeliną.

Offline strazakg

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 396
Pomocy
« Odpowiedź #9 dnia: Styczeń 03, 2006, 15:47:14 »
Psychiatra nadal przecież jest.

Offline aniolstroz

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 589
    • http://
Pomocy
« Odpowiedź #10 dnia: Styczeń 04, 2006, 09:58:49 »
Cytuj
Mam pytanie, z tego co wiem to pod koniec badania każdego czeka indywidualna rozmowa z psychologiem. Czy ktoś wie jak ona przebiega, jakie pytania zadaje psycholog itp?
Rozmowa jest z psychologiem i psychiatrą. Jakie pytania zadawali to nie pamiętam już - tylko jedno mi przychodzi do głowy, wiem że jednym z pytań było "dlaczego chcę zostać strażakiem".
« Ostatnia zmiana: Styczeń 04, 2006, 09:59:02 wysłana przez aniolstroz »

Offline Ajax

  • Pokój to tylko brak wojny.
  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.310
  • Cały świat gra komedię!
    • http://
Pomocy
« Odpowiedź #11 dnia: Styczeń 09, 2006, 13:07:09 »
Z psychiatrą rozmawiałem w Poliklinice w sumie niewiele: Pukam do gabinetu - cisza. powoli otwieram drzwi, witam, siedzi za biurkiem, nikogo nie ma. Pytam, czy można - on, że trzeba. Daje mu obiegówkę, odkłada na bok, pokazuje gestem co bym siadł. Pyta czy palę - mówię, że tak. No... to dlaczego palę i chcę do straży. Ja na to co, ma jedno z drugim wspólnego? Wziął papiery, coś tam nabazgrał i zakleił, siedzi i się nic oddzywa dłuższą chwilę, więc pytam, czy już wszystko i moge sobie iść - gestem wskazał drzwi.
Do dziś nie chytam w czym rzecz :D ale widać napisał ok. To było w latach 70, więc teraz może jest inaczej?
Pozdr.
Nie jeden brak wiedzy nadrabia wazeliną.

Offline boszo

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 267
Pomocy
« Odpowiedź #12 dnia: Styczeń 11, 2006, 20:16:06 »
Cytuj
Mam pytanie, z tego co wiem to pod koniec badania każdego czeka indywidualna rozmowa z psychologiem. Czy ktoś wie jak ona przebiega, jakie pytania zadaje psycholog itp? ps nie to że mam zrytą psyche i się boję ale poprostu mnie to ciekawi

Ja pamietam jak ta rozmowa przebiega:
Po pierwsze: Napewno pada pytanie "dlaczego chcesz zostac strazakiem?".
Po drugie: Pan/Pani psycholog zadaje mnostwo bardzo osobistych/intymnych pytan.
Po trzecie: Odnioslem wrazenie, ze pan/Pani psycholog za wszelka cene probuje wyprowadzic biednego delikwenta z rownowagi swoimi pytaniami i uwagami.
Reasumujac: Nalezy miec sie baaardzo na bacznosci...
Pozdrawiam
boszo
Żyj tak, aby twoim znajomym zrobiło sie nudno, gdy umrzesz.
Julian Tuwim