Autor Wątek: zabezpieczenie euro 2012  (Przeczytany 13862 razy)

Offline r_michal5

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 26
Odp: zabezpieczenie euro 2012
« Odpowiedź #50 dnia: Czerwiec 07, 2012, 12:45:37 »
No i u mnie już wszystko wiadomo . 8.12.16 czerwca mamy dyżury w związku z zabezpieczeniem powiatu na Euro . Dyżury skoszarowane po 6 osób od 15:00 do 03:00 (12h) . Udało nam się wynegocjować że dostaniemy środki na jedzenie i 100% płatne(normalnie jak za działania ratownicze) za każda spędzoną godzinę w remizie. Ale Burmistrz się zgodził na to pod jednym warunkiem . Każdy połowę kwoty którą dostanie za dyżur ma oddać na straż na zakup sprzętu . Wszyscy chętni na dyżury się na to zgodzili .

Offline Michaszs

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.221
Odp: zabezpieczenie euro 2012
« Odpowiedź #51 dnia: Czerwiec 07, 2012, 13:32:42 »
U mnie sytuacja wygląda tak, że jest strefa kibica. Jako że moja jednostka specjalizuje się w zabezpieczeniu imprez masowych to mamy zabezpieczyć tą strefę. Od godziny 17 do 23 mamy być na miejscu, pełna obsada, plus dowódca ma być zgłoszony dzień wcześniej do godziny 10:00. Niestety na tym nie zarobimy. Mamy zapewnione tylko wyżywienie na miejscu. Zobaczymy co z tego wyniknie.
Św. Florianie módl się za nami gdy wezwani syreną do akcji wyjeżdżamy...

fabis

  • Gość
Odp: zabezpieczenie euro 2012
« Odpowiedź #52 dnia: Czerwiec 07, 2012, 22:13:55 »
z tego co wiem za datkowe  godziny w  woj wielkopolskim strazacy z psp maja dostac 22 zł na godzine wiec czemu my jako ochotnicy mamy pracowac za darmo?????????????

Offline hasici99

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 519
Odp: zabezpieczenie euro 2012
« Odpowiedź #53 dnia: Czerwiec 08, 2012, 09:32:23 »
Jak się godzicie to pracujecie. Wy nie macie żadnego obowiązku. Wszystko robicie z dobrej woli.
A jeżeli chodzi o te 23 złote, to też troszkę przesadzasz, bo w niektórych komendach, np. w mojej będziemy mieli te nadgodziny do odbioru, ponieważ komendant nie ma pieniążków. Czyli mogę zapomnieć i o pieniądzach i o wolnym :wall:

Offline natalii

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 19
Odp: zabezpieczenie euro 2012
« Odpowiedź #54 dnia: Czerwiec 08, 2012, 10:24:52 »
U nas żadne pismo nie było wystosowane. 3 dni przed rozpoczęciem EURO został wysłany sms o tym aby każdego dnia do 10:00 wysłać nazwisko dowódcy wozu na dany dzień. Szczerze olaliśmy sprawę, nic nie wysyłamy, jak syrena zawyje to i ludzie się znajdą na wyjazd. Wydaje mi się, że w tym PSP na głowy ostatnio poupadali.  :rofl:

Offline madmax29

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.470
Odp: zabezpieczenie euro 2012
« Odpowiedź #55 dnia: Czerwiec 08, 2012, 20:50:58 »
Cytuj
z tego co wiem za datkowe  godziny w  woj wielkopolskim strazacy z psp maja dostac 22 zł na godzine wiec czemu my jako ochotnicy mamy pracowac za darmo
to było dawno i nie prawda  :rofl:

jarko222

  • Gość
Odp: zabezpieczenie euro 2012
« Odpowiedź #56 dnia: Czerwiec 08, 2012, 21:56:24 »
no własnie tyle płaca w  województwie wielkopolskim za nadgodziny w czasie euro nie wiem czy wszystkie komendy ale w jednej napewno

Offline sheldon

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.658
Odp: zabezpieczenie euro 2012
« Odpowiedź #57 dnia: Czerwiec 09, 2012, 01:00:51 »
Z tego co zasłyszałem, (przynajmniej) w jednym miejscu, kasa na nadgodziny się cudownie skończyła i system 24/24 cudownie zmienił się na 24/48, więc... wszystko się może zdarzyć :)
PYTAJ! ĆWICZ! KORZYSTAJ Z DOŚWIADCZEŃ KOLEGÓW!

Offline MIKO

  • Global Moderator
  • *
  • Wiadomości: 4.300
Odp: zabezpieczenie euro 2012
« Odpowiedź #58 dnia: Czerwiec 09, 2012, 11:06:36 »
A Ja słyszałem że jak podano stawkę za godzinę największemu przeobrażeniu przeszły grafiki w sztabach i formy nadzoru operacyjnego :szalony:

Offline bodzio206

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 153
Odp: zabezpieczenie euro 2012
« Odpowiedź #59 dnia: Czerwiec 09, 2012, 20:10:24 »
Odbiegnę od poruszanego przez Was tematu:

Jako Ochotnik, ale wczoraj jako kibic Polskiej Reprezentacji będący na meczu, chciałbym podziękować wszystkim strażakom, ratownikom medycznym za zabezpieczanie imprezy, szczególnie strażakom jak i ratownikom zgromadzonym na ulicy Wybrzeża Szczecińskiego. Prezentowaliście się super, a i kawał roboty odwaliliście wczoraj. Mówi się o prefekcyjnym oznakowaniu stadionów, przygotowaniu infrastruktury, ale nie mówi się o przygotowaniach straży, pogotowia, policji i żandarmerii wojskowej. Czułem się, zresztą moja drużyna również bezpieczna podczas 15 godzinnego pobytu w Warszawie!!
DZIĘKI!
Wiesz jak rozpoznać strażaka w tłumie panicznie uciekających ludzi?? Zawsze będzie biegł w przeciwną stronę niż wszyscy inni.

Offline GOLDEN AIR

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 58
Odp: zabezpieczenie euro 2012
« Odpowiedź #60 dnia: Czerwiec 09, 2012, 23:57:03 »
A Ja słyszałem że jak podano stawkę za godzinę największemu przeobrażeniu przeszły grafiki w sztabach i formy nadzoru operacyjnego :szalony:

I chyba masz rację.   :mellow:  Z tego co wiem to już części z komend dalej położonych wyjazd do poznania odpadł a i innym bliższym grafik zrobił się uboższy.  -_-
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 10, 2012, 00:47:06 wysłana przez GOLDEN AIR »
Bogu na chwałę, ludziom na ratunek.

Offline krzysztof175

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 40
Odp: zabezpieczenie euro 2012
« Odpowiedź #61 dnia: Czerwiec 10, 2012, 22:38:37 »
Potwierdzam poruszenie było wielkie  :gwiazdki:, włącznie z główną księgową nagle rządną służb (oczywiście tylko nie w dni świąteczne). A co do wiedzy i przydatności co nie których nie będę się wypowiadał, totalna napychanie grafików na maksa.